Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

KatarzynaZach

Z nami od: 2 lipca 2016 o 11:10
Ostatnio: 7 października 2016 o 11:25
Exp: 0
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 0 z 41 (41 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 545
 • Komentarzy: 2
 • Punktów za komentarze: -1
 • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

,,Najpierw soja potem zniewieścienie" ma bardzo silne naukowe podstawy. Pół porcji soi dziennie obniża liczbę plemników u mężczyzny nawet o 50%! Męskie płody szczurów miały przez całe życie małe jądra, gdy ich matkom podawano soję!

,,Najpierw soja potem zniewieścienie" ma bardzo silne naukowe podstawy. Pół porcji soi dziennie obniża liczbę plemników u mężczyzny nawet o 50%! Męskie płody szczurów miały przez całe życie małe jądra, gdy ich matkom podawano soję! – Winnym jest fitoestrogen, substancja podobna do żeńskich hormonów płciowych. U dziewczynek spożywanie soi może powodować przedwczesne dojrzewanie płciowe, a u chłopców je opóźniać. Karmienie niemowlaka stale kaszką sojową, niektórzy porównują do codziennego podawania mu tabletki hormonalnej. Kobiety w czasie menopauzy nie powinny na własną rękę eksperymentować z hormonami roślinnymi, może to zwiększyć ryzyko niektórych hormonozależnych nowotworów. Być może soja ,,zmniejsza" płodność samców, aby ograniczyć populację zwierząt, którą by ją niszczyła i zjadała? Ewolucja nie zawsze podąża jedną ścieżką, nieraz zmienia tory w zależności co się aktualnie danemu gatunkowi opłaca.
archiwum – powód

Pani Asia pracuje w markecie z chemią, papierem i kosmetykami. Jej szefowa w 2017 dała jej obowiązkową podwyżkę. Koleżanka pani Asi, Basia została zwolniona, nie było już dla niej pieniędzy.

Pani Asia pracuje w markecie z chemią, papierem i kosmetykami. Jej szefowa w 2017 dała jej obowiązkową podwyżkę. Koleżanka pani Asi, Basia została zwolniona, nie było już dla niej pieniędzy. – Pani Asia ma 2 razy więcej pracy, zostaje po godzinach i pada z nóg. W drodze do domu idzie kupić rzeczy na kolację. Kolejka jest długa, trzeba stać. Komuna. Pracuje jedna kasjerka, pani Czesia. Ma podwyżkę, ale strasznie haruje, by jej szefowa mogła związać koniec z końcem. W razie czego sklep odwiedzi inspekcja. W kolejce pani Asia przepuszcza panią Basię w ciąży, która została do niej namówiona socjalami. Asia i Czesia ciężko pracują, nie przejdą na obiecaną wcześniejsza emeryturę, bo pieniądze podatników, czyli pracowników poszły na socjal na dzieci decyzją demokratycznie wybranych polityków. Ciężarna Basia w ogóle może nie mieć emerytury, jeżeli niemowlę zarazi się chorobą zakaźną, będzie niepełnosprawne i będzie wymagać opieki. W kolejce za Basią ktoś kaszle w sposób piejący, ale przecież Basia musi coś dzisiaj zjeść. Można pisać dalej, ale nie chcę straszyć.
archiwum

W dobie poważnych filmików: ,,Makijaż do szkoły dla chłopaka" oraz teledysków ,,Lost on you" na których LP - Laura, lat 35, prawdopodobnie po hormonach oszukuje słuchaczy, że jest nastolatkiem i śpiewa po utracie miedzianowłosej przyjaciółki...

W dobie poważnych filmików: ,,Makijaż do szkoły dla chłopaka" oraz teledysków ,,Lost on you" na których LP - Laura, lat 35, prawdopodobnie po hormonach oszukuje słuchaczy, że jest nastolatkiem i śpiewa po utracie miedzianowłosej przyjaciółki... – Warto przypomnieć, że wielu mężczyzn po czasie wątpliwości co do stylu ubierania się odnalazło swoją męskość na nowo. Michał Szpak ma 95% kobiet-widzów, tak wynika z naszych statystyk. Odnalazł siebie na nowo wraz z pierwszym poważnym zarostem. Conchita Wurst, czyli Tom w górskim, tyrolskim domu ubiera się i zachowuje się normalnie przy rodzicach i bracie. Eugeniusz Bodo lubił wielkie futrzaste czapki i bardzo szanował kobiety, pomagał im np. ubierać buty, itp - prawdziwy rycerz. E. Bodo umarł w łagrze, należy pamiętać, że nie godzi się mówić o zmarłych źle, ani naginać ich życiorysów do własnych celów! Podobnie wygląda z wypowiedziami papieża Franciszka. Papież powiedział wyraźne, że ,,małżeństwo gejów jest fałszywe." i nie należy przypisywać papieżowi tego, czego nie reprezentuje.
archiwum

Warto obejrzeć wywiad z Hillary Clinton wcześniej Rodham, ubranej wg ówczesnej mody.

Warto obejrzeć wywiad z Hillary Clinton wcześniej Rodham, ubranej wg ówczesnej mody. – Hillary Clinton głosowała za działaniami wojskowymi w Afganistania, oddała głos za działania w Iraku. Niech każdy to oceni wg swojej wiedzy.
archiwum

Legendy zwłaszcza te modne z nutą mroczności jak o alchemiku Panu Twardowskim mają korzenie w historii. Czy miłość Zygmunta Augusta i Barbary Radziwiłłówny była silniejsza niż śmierć? Dlaczego król zezwolił na ,,wywołanie" ducha Barbary?

Legendy zwłaszcza te modne z nutą mroczności jak o alchemiku Panu Twardowskim mają korzenie w historii. Czy miłość Zygmunta Augusta i Barbary Radziwiłłówny była silniejsza niż śmierć? Dlaczego król zezwolił na ,,wywołanie" ducha Barbary? – Czy Barbara zmarła na raka szyjki macicy? Ile prawdy jest w plotkach na jej temat mówionych przez szlachtę polską na temat Litwinki? Rzeczywiście król i królowa mogli mieć bliskie spotkania już przed ślubem. Ciekawym wątkiem historycznym za czasów panowania Zygmunta Augusta jest istniejący przez 9 lat zrodzony w 1555 r. pomysł stworzenia kościoła narodowego Rzeczypospolitej z władcą polskolitewskim na czele na wzór anglikański, niezależnego od Watykanu. Ówczesna potęga Rzeczpospolitej umożliwiała jego realizację, jednak po wizycie dyplomaty z Włoch król zrezygnował z pomysłu, choć miałby poparcie w jego realizacji protestanckiej części szlachty. Niektórzy mówią, że próbował akceptacją pomysłu zjednać sobie szlachciców aby wzmocnić swoją pozycję wobec polskiej magnaterii.
archiwum

Pokaz malowania przed kamerami ,,gimnazalistki" w USA podczas swojej wystawy ,,Autumn de Forest" w stylu nowoczesnym, a także promocja farb w sztyfcie.

Pokaz malowania przed kamerami ,,gimnazalistki" w USA podczas swojej wystawy ,,Autumn de Forest" w stylu nowoczesnym, a także promocja farb w sztyfcie. – Umiejętność łączenia pasji z zarabianiem pieniędzy świadczy o przedsiębiorczości i pracowitości. Pieniądze z pasji są ogromnym motywatorem do jej rozwijania. Jak widać nie wszystkie nastolatki palą domowej roboty papierosy i pokazują o wiele za dużo w minitańcu na koncertach jak córki najwyższych polityków w USA... Są ,,gimnazjaliści", którzy już w młodym wieku chcą się rozwijać jak dorośli, to nie tylko pijane nastoletnie pary z ciążą i świat artystyczny w stylu polskiego niestety filmu ,,Baby blues" lub tej samej reżyserki ,,Galerianki"... Jak Polska przez takie ,,cuda" jest odbierana za granicą? Ile mają one wspólnego z rzeczywistością i twórczością polskich nastolatków?
archiwum

Piękna animacja kobiecego cyklu miesięcznego.

Piękna animacja kobiecego cyklu miesięcznego. – Nadal nie jest powszechna wiedza jaką drogą fizyczną cykl miesięczny kobiety jest wykalibrowany na 28 dni, czyli długość miesiąca księżycowego. Ciąża w człowieka trwa znowuż 280 dni, czyli dokładnie 10 miesięcy księżycowych! Czy organizm y mają wewnętrzny kalendarz, który kształtował się już od momentu powstawania życia na Ziemi i ówcześne bardzo silnego oddziaływania księżyca? Księżyc jest bardzo częstym symbolem azjatyckim łączonym z kobiecością. ,,A na głowie wieniec z gwiazd dwunastu".
archiwum – powód

Reakcja dorosłej siostry wieść o ciąży bliźniaczej! Dziewczynka obwieszcza ,,brzemienną" w skutki informację!

Reakcja dorosłej siostry wieść o ciąży bliźniaczej! Dziewczynka obwieszcza ,,brzemienną" w skutki informację! – We dwójkę przy karmieniu piersią, a raczej piersiami, we dwójkę w podwójnym wózku, razem w dzielnicy i w szkole, razem forever i wnuki spokrewnione tak blisko jak rodzeństwo przyrodnie! 500 plus od ręki, a ze względu na siostrzyczkę to i 1000 zł - będzie więcej na pomarańcze dla ciotki. ;)
archiwum

Wizerunek afrykańskiej Czarnej Madonny o silnym kulcie ma suknię i dłonie bardzo podobne w układzie do Matki Boskiej Częstochowskiej.

Wizerunek afrykańskiej Czarnej Madonny o silnym kulcie ma suknię i dłonie bardzo podobne w układzie do Matki Boskiej Częstochowskiej. – Misjonarze polscy uczą Afrykańczyków pieśni po polsku: ,,Czarna Madonno" - była ona śpiewana w czasie pielgrzymek Jana Pawła II do Afryki. W ,,Gazecie" tego nie przeczytasz, ,,po co" cieszyć się z ważności Polski na innych kontynentach?
archiwum

Wyścigi konne prowadzone przez Anglików w obecnej formie to barbarzyństwo i śmierć setek sztuk w ciągu roku.

Wyścigi konne prowadzone przez Anglików w obecnej formie to barbarzyństwo i śmierć setek sztuk w ciągu roku. – Niektóre najlepsze obiekty dbają o ocenę weterynarza dotyczącą formy konia po wyścigu, najmniej wyczerpany koń może liczyć na punkty. Nie czepiamy się tu sztuki cyrkowej, jeżeli dotyczy gatunków nieobjętych ochroną lub skłonnych do tresury, np. gołębie, pudle, konie czy nawet wielbłądy. Chętnie chodziliśmy do cyrku, oglądaliśmy zwierzęta pasące się na wybiegach, także na arenie były zadowolone i zadbane. Co o tym Państwo sądzą?
archiwum

Animacja o kobiecie po sterydach jako dopingu: płaczliwość, niski głos, rozstępy, zniszczona wątroba, skłonność do siniaków i krwawień. Nowy rodzaj ,,anoreksji" i obsesji na punkcie sylwetki?

Animacja o kobiecie po sterydach jako dopingu: płaczliwość, niski głos, rozstępy, zniszczona wątroba, skłonność do siniaków i krwawień. Nowy rodzaj ,,anoreksji" i obsesji na punkcie sylwetki? – Dążenia do uzyskania nienaturalnie rozbudowanej sylwetki dotyczą raczej mężczyzn, ale rozwój sportów i siłowni dla kobiet oprócz dobrych stron dla zdrowia oznacza większe ryzyko dopingu. Jest teoria, że w klimacie zimnym w budowie ciała dominują odporne na niskie temperatury ścięgna, a nie mięśnie, a kilka dodatkowych kilogramów to fizjologia, zwłaszcza u kobiet, które potrzebują zapasów na wypadek ciąży. Tkanka tłuszczowa chroni dodatkowo przed mrozem i urazami. Zgadzasz się? Daj mocne.
archiwum

Polska oczami Zachodu - ,,Konrad Wallenrod" na amazonie, ebayu... 35 $? Więcej w niebieskim linku pod tekstem. Najwięcej jest wydań angielskich i francuskich, a mniej niemieckich.

Polska oczami Zachodu - ,,Konrad Wallenrod" na amazonie, ebayu... 35 $? Więcej w niebieskim linku pod tekstem. Najwięcej jest wydań angielskich i francuskich, a mniej niemieckich. – ,,Pan Tadeusz" Adam Mickiewicza był omawiany w niemieckim programie literackim, kiedy telewizje europejskie były jeszcze inteligentne. Skupiono się w dziele na przeciwdziałaniu rusyfikacji i nie wiedzieć czemu porównywano polskiego wieszcza do Puszkina lub ,,polskiego Goethego", co mamy nadzieję by nie uraziłoby arkadyjskiego A. Mickiewicza. W Konradzie Wallenrodzie są także mądre i zaangażowane niepodległościowo niewiasty, jak Aldona, która po opowieściach Konrada o wolności nie potrafi wrócić do przeciętnego życia. ,,Nie było szczęścia w domu, bo go nie było w ojczyźnie." Jak jednak wybaczyć Aldonie śmierć samobójczą?
archiwum

Nowy pomnik Inki w Gdańsku. Danuta Siedzikówna opatrywała także nieprzyjaciół i jest moim wzorem. ,,My wyklęci, my żołnierze, dziś walczymy o przymierze".

Nowy pomnik Inki w Gdańsku. Danuta Siedzikówna opatrywała także nieprzyjaciół i jest moim wzorem. ,,My wyklęci, my żołnierze, dziś walczymy o przymierze". – Siedemnastoletnia Danusia Siedzikówna otrzymała pośmiertnie stopień podporucznika, można powiedzieć podporuczniczki.
archiwum

Grumpy Cat jako dar niebios: Simba, zarobi dla pani 100 milionów $, Ponury Kot. :( ;)

Grumpy Cat jako dar niebios: Simba, zarobi dla pani 100 milionów $, Ponury Kot. :( ;) – Nie zarobiłbym tyle, a raczej moje nazwisko przez 7 pokoleń. ;)
archiwum

Dostęp do szczepionki m. in. przeciwko odrze powinien być równy i niezależny od klasy społecznej. Dzieci i osoby dorosłe już z podejrzeniem jakiejkolwiek choroby zakaźnej muszą być poddane kwarantannie czyli czasowej izolacji.

Dostęp do szczepionki m. in. przeciwko odrze powinien być równy i niezależny od klasy społecznej. Dzieci i osoby dorosłe już z podejrzeniem jakiejkolwiek choroby zakaźnej muszą być poddane kwarantannie czyli czasowej izolacji. – Pytanie, czy dziecko nieszczepione z powodu widzimisie rodziców ma prawo do większej ochrony i izolacji niż dziecko szczepione? Jeżeli dziecko szczepione ma na tym cokolwiek tracić to byłaby to sytuacja wysoce niesprawiedliwa i trudna do rozwiązania. Dlaczego prawidłowo i obowiązkowo zaszczpieone dziecko miałby mieć nieco mniejszą opiekę niż niezaszczepione? Zaszczepione także może zachorować na tę czy inną chorobę, tylko statystycznie zdarzy się to rzadziej. Podobnie miałaby się sprawa z osobami dorosłymi.
archiwum

Odra powraca przez działalność sekt antyszczepionkowych, posiadających własne nieco nachalne media. Współwinnymi są także świadkowie Jehowy i inne grupy.

Odra powraca przez działalność sekt antyszczepionkowych, posiadających własne nieco nachalne media. Współwinnymi są także świadkowie Jehowy i inne grupy. – Prosimy o spokojną kulturalną dyskusję, jak na Polaków przystało. Jakiekolwiek ,,party" przy chorobach zakaźnych zasługują na krytykę.
archiwum

Polinezyjczycy zaprotestowali przeciwko wyglądowi Tai w nowej disnejowksiej ,,Moanie", porównali go do skrzyżowania świni z hipopotamem, przedstawili wiele zdjęć przystojniejszych wyspiarzy.

Polinezyjczycy zaprotestowali przeciwko wyglądowi Tai w nowej disnejowksiej ,,Moanie", porównali go do skrzyżowania świni z hipopotamem, przedstawili wiele zdjęć przystojniejszych wyspiarzy. – Twarz Moany także budzi wątpliwości antropologów: wyspiarki mają skośne oczy, a nie wielkie jak spodki... Idealną urodzę przedstawiała Lilo i jej starsza siostra w filmie o Stichu, niebieskim psie, który okazał się być uciążliwym kosmitą... ;) Zarówno animacje jak i filmy, gdzie twórcy korzystają z dorobku kultury mniejszości, pojawiają się głosy, ze można było zwiększyć udział w produkcji ludzi określonego pochodzenia, miało to miejsce zarówno przy disnejowskiej ,,Moanie" jak i polskiej ,,Papuszy". Nawiasem mówiąc wielka szkoda, że nie doceniona pięknej ,,Papuszy" o polskiej Romce i pisarzu, tak jak wątpliwej ,,Idy", która widzi przeszłość tylko ze swojego punktu widzenia.
archiwum

,,Gangdam style" zawiera nazwę dzielnicy bogaczy Gangdam-go w Seulu gdzie wykonuje się bardzo dużo operacji plastycznych. Czy warto zmieniać swoją azjatycką naturę?

,,Gangdam style" zawiera nazwę dzielnicy bogaczy Gangdam-go w Seulu gdzie wykonuje się bardzo dużo operacji plastycznych. Czy warto zmieniać swoją azjatycką naturę? – Warto zauważyć, że zdjęcia ,,po" są bardzo silnie retuszowane i nie zawsze odzwierciedlają prawdę. Europejczykom zresztą podoba się uroda ,,gejszy".
archiwum

Robot Koreanka, piękna czy straszna? Sterowanie robota-odkurzacza joystickiem, SUPER! :O Niezwykle roboty w Korei: robotta.

Robot Koreanka, piękna czy straszna? Sterowanie robota-odkurzacza joystickiem, SUPER! :O Niezwykle roboty w Korei: robotta. – Właściwie dlaczego większość azjatyckich robotów to kobiety? Wyraz dążenie do idealizmu? Słowo ,,robot" obowiązujące obecnie na całym świecie, także w Japonii lub Korei, pochodzące od wyrazu ,,robota - praca", pierwszy użył go pisarz czeski w sztuce science-fiction. Jest to słowo słowiańskie. Innym wyrazem Słowian obecnym w Azji jest pan - czyli chleb, a w Indiach pan oznacza wodę. Nazywanie imieniem ,,Pana" czyli bożka wody i chleba miała podłoże religijne.
archiwum

Japoński alfabet rysunkowy jest bardzo łatwy i zaczyna się od kreski oznaczającej cyfrę 1.

Japoński alfabet rysunkowy jest bardzo łatwy i zaczyna się od kreski oznaczającej cyfrę 1. – Europejczycy, w tym Polacy nie zauważają, że 6 letnie japońskie dziecko bez problemu używa ok. 50 takich znaków i rozpoznaje ich loga na zakupach. Dlaczego ma tego nie umieć 26 latek? Lub 26 latka z Polski? Pewne ograniczenia istnieją tylko w naszej wyobraźni.