Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Katarymka

Z nami od: 16 marca 2018 o 10:08
Ostatnio: 22 stycznia 2019 o 20:48
Wiek: 37
Płeć: kobieta
Exp: 3
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 17 (15 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1160
  • Komentarzy: 0
  • Punktów za komentarze: 0
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Polska jest czadowa

Polska jest czadowa –
archiwum

Dzika polityka

Dzika polityka – Katarymka
archiwum – powód

Sylwester z Andrzejem

Sylwester z Andrzejem – To już jutro będzie, jutro się zadziejeNajwiększa impreza – Sylwester z Andrzejem!Obecność potwierdziła już Polski połowaA wśród nich niejedna znakomita głowa.Będzie więc Tadeusz, skarbnik wszystkich gościDo niego koperty, złoto, kosztowności…Przybędzie też Krzysztof – moc energii wniesieJeszcze w przyszłym roku cen jej nie podniesie.Zasiądzie Mateusz (co kraj ma na głowie)Znowu kilka bajek przybyłym opowie.Będzie również Olek- coś z „Finlandii” wniesie;Sprzęt do nagrywania – Leszek C. przyniesie.A szef KNFu zrobiony bez mydła,Choć był zaproszony – zawiodły szumidła.Impreza to będzie niemalże masowaPsia grypa minęła – policja gotowa.A gdy ktoś nabroi, imprezę położyZbyszek także będzie… I prokuratorzy.Doglądać imprezy, czym chata bogataBędą stale Andrzej, no i Frau Agata.I tak przez noc całą, do białego ranaAż ujrzycie kota, a z nim jego Pana. On to dekret wyda i zarządzi ciszęA Adrian jak zwykle w ciemno go podpisze!
archiwum

zaszczep myślenie

zaszczep myślenie – Odra- niech będzie mi znana tylko jako rzekaRóżyczka - niech swym wyglądem w ogrodach urzekaŚwinka- tę znać chcę tylko jako skarbonkęDlatego po prostu, podaję szczepionkę.
archiwum

"Żony portret wymarzony"

"Żony portret wymarzony" – Plan misyjny został w pełni wyrobionyOto w telewizji: „Rolnik szuka żony”!Pięknego farmera urok osobistyNiewiasty zachęca by pisały listyO miłości mówią, że żony szukająI trzy jurne panny na wieś zapraszają.Te zaciekle walcząc z wonią z obornikaMocno się starają o względy rolnika.A panna do kuchni i rękę mieć musi,I wrażenie dobre zrobić. Na mamusi.Dzieci ma wychować dać obiad na tacy. I na ganku czekać, gdy On wraca z pracy.Przeprowadzić się winna też ona do Niego. (Wahania nie wróżą jej związku stałego).Okna musi wymyć i utłuc kotleta. Nic dodać, nic ująć – 100% kobieta.Tak w abonamencie został nam wpojonywizerunek polskiej, idealnej żony!
archiwum

Wyborcze obietnice

Wyborcze obietnice – To ostatnie chwile w tak ubogim krajuA już po niedzieli, żyć będziemy w raju.Już z rana, bez korków, pojadę do pracy(zarobię tam więcej - jak wszyscy rodacy).Syna do przedszkola zawiozę nowegoW którym miejsce będzie dla dziecka każdego.A córkę do szkoły, gdzie nauczycieleOdkryją jej pasje. I zarobią wiele.Potem wrócę metrem, a jakże, też nowym!Powietrzem oddychać będę w końcu zdrowym.Przed blokiem, gdzie mnóstwo już będzie zieleniJest kółko seniora, co starszych odmieni.Jeszcze na ławeczce w parku się zatrzymamBy nowy plac zabaw ujrzeć przed oczymaI radosne dzieci, bo miasto bez smoguJuż żłobki buduje im na każdym rogu.Do mieszkania wejdę, tak dobrze mi będzieBo wszystko się zmieni. Raj nastąpi wszędzie.Czy ja śnię, czy marzę? Czy na cuda liczę?Nie. No przecież spełnia się wyborcze obietnice?!
archiwum

Ikea

Ikea – Urządzić się tutaj chce z nas bardzo wieluPierwszy więc testuje siadanie w foteluKtoś w rogu ocenia miękkość materaca Ktoś zapomniał czegoś i kilometr wraca.Całkiem młoda para kuchnie projektujeOn (jeszcze) skupiony, grzecznie potakuje.Ciut starsi szkicują do pokoju paxaOn jej wysmradzaniem wkurzony na maxa.Ciężarnych tabuny na dziecięcym dzialeBy w pięknym pokoju nie spać potem wcale.Dziki tłum co weekend i całe tygodniePrzybija z nadzieją, bo żyć chce wygodnie.I idą potulnie, sznureczkiem, gęsiegoszukając natchnienia dla wnętrza swojego.Tym prostym sposobem (trochę idiotycznie)Milion różnych osób mieszka identycznie.
archiwum

Pani Minister kontra tornister

Pani Minister kontra tornister – Dążyć dziś do tego chce Pani MinisterBy właściwy ciężar miał dziecka tornister.Dziesięć do piętnastu procent masy ciałaW praktyce? Czterdzieści, dźwiga klasa cała.Winni są rodzice, sztuczne dokładaniePo co dawać dziecku do torby śniadanie?Jakoś tam wytrzyma, nim obiad dostanie.A że ciut zgłodnieje, nic mu się nie stanie!Po co te termosy, butelki, bidony?Chce mieć lekki plecak? Niech siedzi spragniony!Strój na w-f dociąża, a można raz w rokuPrzynieść i zostawić. Niech gnije po trochu.Po co nosić książki z zadaniem domowymNa świetlicy odrób – uczniem bądź wzorowym! Tak Pani Minister plecak „odchudziła”Że mam wątpliwości, czy też w szkole była.Śmieszne, gdy teorie snuć nam ktoś zaczynaKogo własną teczkę wozi limuzyna!

I’m SORry

I’m SORry – - Dzień dobry, złamanie, niech mi ktoś pomoże!- Do kolejki proszę, witamy na SORze!- A kto jest ostatni? O! Ta miła pani!(Poznać się tam zdążą siedząc godzinami)Pierwszy był w kolejce, już o ósmej ranoTrzy podania, rentgen i czekać kazano.Siedzi więc pokornie (bo spytać się boi),Fakt, że zmrok zapada, ciut go niepokoi.By ból mógł wytrzymać, podają tabletkiChirurg przyjść nie może - przypadek z karetki. Potem obchód robi, bo jeden w szpitaluKumple za granicą, bez smutku i żalu. Czeka także szczęściarz – tylko z bólem uchaNic, że pół dnia minie, nim go ktoś wysłucha.Kiedy już zasiada, gotów na badanie,Laryngolog znika - bo pilne wezwanie.Jakkolwiek doceniam trud pracy na SORzeAby tam nie trafić – broń mnie Panie Boże!Zawodzi idea tej „pierwszej” pomocy,Gdy na konsultacje, czeka się do nocy...
archiwum

Nie głosujesz - nie krytykujesz

Nie głosujesz - nie krytykujesz – Jan nie idzie – bo „jeden głos nic nie zmienia”Tomek – bo wyjechał. Nie wziął zaświadczenia.Ewa – bo wszyscy kłamią, kradną i biorą.Edek – bo żal z domu wyjść jesienną porą.Krysia – bo ma dosyć już tej polityki…Potem narzekania, lamenty, krytyki:że Polska nie taka, że rządzą barany,że przez kogo rada, czy sejmik wybrany.Kto dziś krytykuje, do narzekań skoryBy móc coś odmienić – idzie na wybory! Także każdy Tomasz, Edek oraz KrysiaZanim znów odpuszczą, niech pomyślą dzisiaj:Jeden głos być może „niczego nie zmienia”Ale setka „jednych”, nabiera znaczenia. ...I odbieram prawo do krytykowania,Tym, którzy nie pójdą znów do głosowania.
archiwum

Trener z zachodu

Trener z zachodu – Raz trener Uber-naroduW mundialu doznał zawoduOstatni w grupieZnowu jest w d.pieLecz zna on już ten rodzaj smrodu.
archiwum

Zgrana Paczka

Zgrana Paczka – „Zgrana Paczka”Pakuje Grosicki - bez turbo napojePeszko też pakuje – wszystkie trunki swojePakuje Nawałka - Berlinki z niesmakiemI Kuba pakuje - chipsów stos z ziemniakiem Krychowiak - skarpetki z napisem ArmaniLewy – walizeczkę swą z Huawei-amiCionek - to sam sobie wbija rzeczy w migTemblaki, ketonal – pakuje już GlikPazdan - co może wrzuca do SzczęsnegoBoniek - znad walizki już szuka winnego.Milik - ten do torby niestety pudłuje.Kończcie już Panowie...Wystarczy...Dziękuję...Zdjęcie: Twitter/Grzegorz Krychowiak
archiwum

Krychowiak Grzegorz

Krychowiak Grzegorz – "Nasi na mundialu" - cz.1 - Grzegorz KrychowiakGrzegorz Krychowiak - bo mój ulubionywłos zawsze równiutko na żel postawiony.Kożuch modny zimą, zegarek stylowynic dodać, nic ująć - wszak idol.. sportowy.On wytrenowany jest - w modzie i styluNa boisku boczkiem, bo lepszy z profilu.A podać tak celnie potrafi do swego,że ten strzela gola, choć... samobójczego.Grzegorz na pomocy po prostu szalejejak francuskie wino, pot z niego się leje.Z nim na pewno Polska na tabeli czeleBo Grześ to po prostu model nad modele!P.S. Ale mimo wszystko Grzesia też pochwalęza bramkę honoru w meczu z Senegalem.fot. Instagram.com/GrzegorzKrychowiak

Wiadomości

Wiadomości – Włączam telewizor i konam z zachwytuSłysząc w jakim żyję kraju dobrobytu.W którym gospodarka tak pnie się do góry,Że nawet bezdomni mają super fury.Widzę kraj, gdzie żyje się wprost doskonale,Młode matki rodzić mogą ponad skalę.Z ONR-u chłopcy młodzi i przemiliDzisiaj znowu patriotyzmu mnie uczyli.Wiem kto swój, a kto jest wrogiem dla narodu.Wreszcie Polskę widzę wolną od Zachodu.Widzę jak kraj mój po latach z kolan wstaje,Widzę sejm, któremu wszystko się udaje.Cisza, spokój i dobrobyt w każdym mieście,"Garstka kobiet" krzyczy coś w czarnym proteście."Kilka osób" niesie flagę "wolne sądy"Lecz mniejszości i niesłuszne to poglądy.Widzę Polskę w jej rozkwicie i świetności.Widzę. Bo włączyłam "Wiadomości" WPADKA ZA WPADKĄ
Źródło: Katarymka
archiwum

Radość niepojęta, to Komunia Święta

Radość niepojęta, to Komunia Święta – Już rodzina cała dniem tym jest przejętaRadość, szczęście, duma - to komunia świętaŁzy wzruszenia roni dziś chrzestny najdroższyW szczęście swe nie wierzy - pół pensji uboższyRadocha rozpiera także chrzestną matkęBo makijaż, fryzjer – koszty na dokładkęBabcia oraz dziadek cieszą się też szczerze,Ich emerytura w dziecięcym rowerze.W szczęściu i radości są rodzice cali,Lokalu wolnego miesiące szukaliBardzo dumni teraz i ku chwale chwiliZłotówek tysiące w nim pozostawili.A jakaż to radość dla dziewięciolatka,Gdy tablet mu wręcza dumna chrzestna matka.Wnet połowa klasy zbiegnie się do niegoBy quada zobaczyć, od ojca chrzestnego.I rodzina cała dniem tym jest przejętaŚwiat staje na głowie – to komunia święta...Z radością i dumą w maju się urządzaSakrament przepychu. Mody. I pieniądza.
archiwum

Magia Photoshopa

Magia Photoshopa – Wie Mazurek BeataJak odjąć swoje lataUżyć PhotoshopaZmienić babochłopaw twór przystępny dla świata
Źródło: Katarymka
archiwum

Urząd pocztowy - wielobranżowy

Urząd pocztowy - wielobranżowy –

1