Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Kacper6

Z nami od: 13 sierpnia 2016 o 10:38
Ostatnio: 7 lipca 2021 o 18:16
Wiek: 27
Płeć: mężczyzna
Exp: 35
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 12 (11 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2481
  • Komentarzy: 1414
  • Punktów za komentarze: 1743
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
To najbardziej popularny sport w Polsce – Ale gdyby Polacy byli świadomym narodem to przestaliby się oszukiwać i zaczęliby oglądać to co sprawia przyjemność i jest rozgrywkami na najwyższym poziomie.
Źródło: polsatsport.pl
archiwum
Gdy masz pieniądze ratują twoje zdrowie i życie najlepsi lekarze najszybciej jak się da – Podczas gdy biedak jeździ od szpitala do szpitala błagając o przyjęcie
Źródło: Onet.pl
archiwum – powód
Blokada Kanału Sueskiego – Gdy na miejscu powinny być prowadzone niezwykle intensywne prace z lądu, pod powierzchnią wody oraz na wodzie a pozwolono wjechać tam tylko Ahmedowi z kopareczką.Komu zależy na wzroście cen transportu interkontynentalnego?
Źródło: Monet.pl
archiwum
Ostatnim objawem koronawirusa będzie całkowite ogłupienie społeczeństwa – Ale tego to już nikt nie zauważy
Źródło: Onkonet.pl
archiwum
Na co idą jeszcze 2 mld złotych rocznie? – W studiu meczowym jest 6 ekspertów oraz 2 korespondentów na Węgrzech. To jest żart biorąc pod uwagę, że grę Reprezentacji Polski żal w ogóle komentować.
Źródło: Onet.pl
archiwum
Jego styl wypowiadania był niemożliwie nużący – Gdy myślałem, że nie da się być bardziej niemedialnym, pojawił się minister Niedzielski.
Źródło: Wprost.pl
archiwum
Zawodnicy w roli aktorów – Jak zaplanować afrykańską telenowelę i zarobić na tym kosmiczne pieniądzeCzekamy na zdjęcie sfabrykowanego wypisu ze szpitala :)
Źródło: lowking.pl
archiwum
Kiedy wystarczyło zamienić w głowie treść pytania – "Który spośród wymienionych miesięcy ma 31 dni" a Ty i tak odpowiedziałaś źle na źle postawione pytanie
Źródło: Onet.pl
archiwum
Walka chłopów o chleb powszedni – Przez gro traktowana jako nieporozumienie i zbrojne wystąpienie przeciwko ziemianom oraz księżom.Przeze mnie, obserwując wydarzenia dzisiejsze, rozpaczliwa próba zapobieżenia wyzyskowi chłopstwa.Tylko czyn prowadzi do oczyszczenia - wszyscy muszą zapłacić za błędy garstki rządzących
Źródło: wikipedia.pl
archiwum
 – Gdy Ministerstwo Zdrowia tak troszczy się o pacjentów, że zaleca im cierpienie mimo oczekiwania przez nich  wiele miesięcy lub lat na wykonanie zabiegów i operacji, które i tak są już koszmarnie opóźnione przez pandemię.
archiwum
Daniel Obajtek – Jak z bezwzględnego karierowicza zrobić z siebie medialną ofiarę opozycji.
Źródło: Onet.pl
Meghan Markle to doskonały przykład dlaczego rodzina królewska nie akceptuje ludzi spoza ich środowiska – Dano jej wszystko, powierzono jej wiele tajemnic i potraktowano jak jedną z nich, a ona napluła im w twarz swoimi wywiadem
Źródło: Biography.com

1