Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

JohnLilly

Z nami od: 24 marca 2011 o 19:33
Ostatnio: 27 września 2023 o 19:05
Wiek: 36
Płeć: mężczyzna
Exp: 84
Jest obserwowany przez: 2 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 39 (34 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2640
  • Komentarzy: 3630
  • Punktów za komentarze: 2891
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

Amerykanie obrazili się na swoje ulubione piwo – Po tym, jak do reklamy piwa Bud Light wykorzystano transseksualną aktorkę Dylan Mulvaney dotychczasowi konsumenci przestali kupować swój ulubiony browar. Od 31 marca akcje koncernu produkującego piwo Bud Light warte są o 5 mld dol. mniej, niż przed ogłoszeniem współpracy z 26-letnią Mulvaney, którą na TikToku obserwuje ponad 10 mln użytkowników.Sytuacja ma związek z negatywną reakcją amerykańskich środowisk konserwatywnych, dla których promowanie piwa przez osobę ze środowiska LGBT+ jest skandalem, a konserwatywni politycy wzywają do ogólnokrajowego bojkotu amerykańskiego browaru freshing toluces a tight-bodied tagerand a smooth drinkapit11ADE MARKBUDATBREWED USING THE CHOICESHOPS AND DREY MALTHEUSER-RUCH, INREGISTEREDTHEN ANGBUDGHTHuseBULIG
archiwum – powód
Dr martin Tobin wyjaśnia w jaki sposób umarł George Floyd – Filmik po angielsku i wiem, że nie każdy użytkownik demotywotorów będzie w stanie go zrozumieć, ale wiem, że dla wielu nie będzie to stanowiło problemu. Dodaję to ponieważ, do dzisiaj popularny jest pogląd, że Floyd umarł z powodu przedawkowania, a policjant który zabił Floyda nie miał uczciwego procesu i siedzi za coś czego nie zrobił.
archiwum
Jasny przekaz dla oszustów z YouTuba – Tylko pytanie z mojej strony, dlaczego YouTube ze swoje strony nie zrobi porządku z reklamami oszustów na swojej stronce?!
Źródło: KGHM.com
archiwum
Książki – Czytanie książek jednak wcale nie jest takie dobre jak się to nam do tej pory wydawało.
Nos Pinokia – Jeśli Pinokio dostanie pytanie z dziedziny na której się nie zna, i próbując wyjść z sytuacji skłamie mówiąc pierwszą rzecz jaka mu przyjdzie do głowy, ale jakimś zrządzeniem losu ta odpowiedź będzie faktycznie prawidłowa, to czy jego nos się wydłuży bo nie przyznał się, że nie zna prawidłowej odpowiedzi, czy też jednak pozostanie krótki bo odpowiedź była faktycznie poprawna?
Pomimo zapewnień ze strony Centrum Zdrowia Dziecka, terapia z użyciem medycznej marihuany nie jest kontynuowana – A doktor Bachański został zwolniony dyscyplinarnie z pracy

1