Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

JestemRolnik

5 / 19
JestemRolnik

[demot] @irvis3000 JKM kiedyś w studiu siedział i oglądał co zwykli przechodnie mieli do powiedzenia na jego temat. Oczywiście wybrano takie fragmenty jak ten przytoczony przez Ciebie. JKM wtedy powiedział bardzo mądre słowa: "Co mnie obchodzi zdanie jakiegoś idioty?" Miał 100% racji.

0 / 0
JestemRolnik

[demot] Tyle, że ten Pan ma rację. Zaoszczędzi trochę kasy, gdybym miał gdzie składować to sam bym trochę zakupił.

1 / 1
JestemRolnik

[demot] Laptopy już poszły w górę, nie warto teraz kupować, chociaż stary popsuty. Widziałem nawet stronę, jakiś redaktor wymieniał tam laptopy do 5000, do 6000, do 7000 itd. Laptop do 5000 kosztował ponad 5500 zł, odpowiednio wyżej kosztowała reszta. Za wyższe ceny odpowiedzialni są również Chińczycy, którzy skupują każdą ilość komputerów i laptopów z lepszymi kartami graficznymi na kopalnie bitcoinow. Ciekawi mnie tylko czy one stanieją czy już nie, bo znając chińczyków, to prędko kopać nie przestaną...

0 / 0
JestemRolnik

[demot] @use A czy ja napisałem kiedykolwiek, że ktoś powinien tak robić? @epuzer Twoje osobiste wyjazdy co do mojego nicku świadczą jedynie o braku jakichkolwiek argumentów, jak i o braku jakiejkolwiek kultury. Nie mając nic do przytoczenia w jakiejkolwiek dyskusji nie powinieneś się wypowiadać, bo jak na razie pokazałeś jedynie swój poziom.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
JestemRolnik

[demot] @dncx Widzisz, tu chodzi o różnice, jest w budowie, tak samo i w inteligencji. Rasy się od siebie różnią, nie ma w tym nic dziwnego. Skoro ktoś pokazuje różnice w wyglądzie, można również uwzględnić inne. Osobiście, zamiast biec w ogień, wolałbym stanąć obok i go ugasić, ale jak kto woli :P

2 / 4
JestemRolnik

[demot] @ciomak12 Święte słowa. Trzeba jeszcze dodać, że ładna gra się tutaj toczy o władzę w Polsce. Z jednej strony Putin, który destabilizuje sytuację na granicy z Białorusią, przecież wiadomo, że nie robi tego bezcelowo. Tutaj PiS nie wpuszcza "uchodźców" i poparcie będzie mu rosło, Putin woli, żeby w Polsce rządził PiS, bo KO może wciągać Ukrainę do UE. Z drugiej strony UE, która ciągle grozi i ciągle narzeka, aż w końcu przyjdzie wybawiciel w postaci Tuska i uratuje sytuację, ocali Polskę przed wyjściem z UE i poparcie dla KO pójdzie w górę. A najgorsze jest w tym wszystkim to, że kto by w tej rozgrywce nie wygrał, Polska i Polacy są i tak przegrani, zupełnie jak po II WŚ.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1045 46 następna »