Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Jerzykowski

Użytkownik otrzymał bana za: Kopia zbanowanego konta Starydziad1975. Do czasu wygaśnięcia bana pierwotnego wszystkie poprzednie i kolejne konta będą zablokowane
Ban wygasa: 2995-01-04 15:18:48
-2 / 2
Jerzykowski

[demot] @Oriolus Ja nie umiem bo piszę sam. Tym masz cały sztab doradców którzy ci doradzają co i jak napisać. Pora zrezygnować z tego portalu bo to dno i dwa metry mułu.

-2 / 2
Jerzykowski

[demot] @kiepura Czyli twierdzisz że przed 500+ podatki były mniejsze? Spodziewałem się że powiesz że kindergelt w niemczech to nic złego. Przyznaj się że że 500+ jest złe bo wprowadziło go PiS. Gdyby wprowadziło go PO wychwalałbyś to aż pod niebiosa.

0 / 2
Jerzykowski

[demot] @PIStozwis Tak. To teraz sobie poczytaj długą listę afer PO. Chociażby Amber gold, afera stoczniowa, zabranie pieniędzy obywateli z OFE , podwyżka vatu z 22% do 23% które miało być tylko czasową podwyżką.

-1 / 3
Jerzykowski

[demot] @PIStozwis Polacy to dziwny naród. Każdy jest znawcą polityki i ekonomii. Jak rozbija się samolot rządowy to każdy staje się znawcą lotnictwa.Jak wybucha epidemia to każdy staje się znawcą epidemiologi i medycyny. Jak jest susza to każdy staje się znawcą gospodarki wodnej. Jak jest kryzys bo jakiś bank na świecie upadł to każdy się staj znawcą bankowości. Itd. itp.

-2 / 4
Jerzykowski

[demot] @PIStozwis A dlaczego nie trawisz PiSu? Jesteś wybitnym znawcą polityki? Czy tylko naoglądałeś się telewizji i bezkrytycznie wierzysz we wszystko co tam mówią i pokazują? Bo ja mam takiego znajomego.

-2 / 6
Jerzykowski

[demot] @PIStozwis No generalnie zasiłki dostają tak zwani uchodźcy którzy jadą tam tylko po socjal. Po za tym jeżeli chodzi o mnie to głosowałem na PiS ale w ogóle nie brałem pod uwagę tego że dają socjal, mnie tym po prostu tym nie kupili. A ty żyjesz nienawiścią. Wskazuje na to nawet twój nick.

-3 / 5
Jerzykowski

[demot] @PIStozwis To pisz petycje do Brukseli. Bo większość europy ma rozmaite programy socjalne. Załóż partie przeciwników socjalu i protestuj.

-5 / 5
Jerzykowski

[demot] @zasysam Bardzo mądrze piszesz!! Ale ich i tak nie przekonasz? Oni nienawidzą wszystkiego co jest z PiS.

-5 / 5
Jerzykowski

[demot] @Oriolus No rzeczywiście 500 zł miesięcznie to jest ogromna demoralizująca kwota .Hehe Dawno się tak nie uśmiałem. Ja jestem ciekaw czy niemieccy trole też tak krytykują niemieckie kindergelt? Wy po prostu żyjecie w maniakalnej nienawiści do PiS.

-2 / 4
Jerzykowski

[demot] @PIStozwis 500+ nie jest tak długo. A MOPS daje różne zasiłki i dodatki od bardzo dawna, nawet w czasach rządów twojej ukochanej partii tak było. I z tym nawet nie dyskutuj.

-3 / 7
Jerzykowski

[demot] @Zyziek1985 Większości i tak nie przekonasz. Oni i tak uważają że 500+ jest sprawcą wszystkich plag. Uważam też że gdyby program 500+ wprowadziła partia PO to by była wychwalana przez obecnych przeciwników tego programu po niebiosa za swoją mądrość.

-3 / 7
Jerzykowski

[demot] @PIStozwis Proszę mi wytłumaczyć w jaki sposób 500+ może być jedynym źródłem utrzymania bo nie rozumiem? Przecież to jest kwota z której nie da się wyżyć.

-4 / 20
Jerzykowski

[demot] Fejk zrobiony przez opłacanego przez opozycje trola internetowego. Pierwsze dwie litery zawsze oznaczają województwo. Nie ma województwa na JE . Oraz po pierwszych literach województwa może być maksymalnie pięć liter. Twórca fejka słabo sie postarał.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 czerwca 2020 o 17:40

0 / 0
Jerzykowski

[demot] @Sevivo Mówisz że najpierw się odbiera by później dać. Ale przecież się nie odbiera w formie z przeznaczeniem na socjal żeby dać, tylko po prostu płaci się podatek. W PIT11 czy na druku nie jest napisane podatek na socjal tylko jest napisane ogólnie jako podatek dochodowy.

0 / 0
Jerzykowski

[demot] @Sevivo Piszesz (pieniądze można dać tym co nie mogą o siebie zadbać). No ale to właśnie wszyscy krytykują że pieniądze są dawane ludziom którzy nie mogą o siebie zadbać i tacy ludzie są w najlepszym razie nazywani patologią albo patolą albo tępymi utrzymankami. Jak ktoś nie jest zaradny to jemu już się nic nie należy? Nie może mieć dziecka? Może takich ludzi eksterminować bo nie są godni żeby żyć?

-1 / 3
Jerzykowski

[demot] Kwoty z demota oczywiście wzięte z kosmosu pisane przez jakiegoś płatnego trola tylko po to żeby krytykować PiS. A jeżeli prawdziwe to piatka dzieci plus matka to sześć osób. 7500 zł podzielić na sześc to wychodzi 1250 zł na osobe( Doliczyć do tego jeszcze rachunki to kwota na osobe będzie jeszcze mniejsza). Nie jest to kwota wystarczająca na dostatnie życie. Jest to po prostu zwyczajne życie. I nie rozumiem dlaczego rodziny posiadające dużo dzieci z automatu są uważane za patologie. Przecież tak może tylko napisać osoba pozbawiona zasad moralnych!

0 / 0
Jerzykowski

[demot] @Sevivo Ale jeżeli wytwarzałem przykładowo 10 produktów dziennie bo więcej się nie da to to że dostanę podwyżkę o 500 zł nie spowoduje że zrobię na przykład 12 produktów dziennie. A te przykładowe 500 zł z zasiłku też się biorą z mojej pracy i produktów które wytworzyłem. Bierzmy przykład że produkuje jakiś produkt który kosztuje 500zł. Przychodzi klient który ten produkt potrzebuje i chce się spytać ile to kosztuje bo nie wie. Słyszy cene 500 zł i odchodzi bo go nie stać na jego kupno i ja również nie mam zarobku. Ale na drugi dzień przychodzi ten sam klient uradowany bo dostał zasiłek i kupuje ode mnie ten towar. A tak na marginesie to cały świat jest oparty na długu i Polska się niczym w tym nie wyróżnia. Takie niemcy na przykład mają 2 biliony euro długu. Czy to tez spowodowało ichne 500+. Usa ma 22 biliony długu.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 czerwca 2020 o 1:18

0 / 0
Jerzykowski

[demot] @kondon No ale jak będę miał więcej pieniędzy to będzie większa inflacja. Co na przykład zmieni że zamiast dostać 500+ zarobię 500 zł więcej? I tak te 500zł wydam na to samo.Jak kupie coś dziecku za 500zł to będzie jakaś różnica czy te pieniądze pochodzą z zasiłku czy z pracy zawodowej? Jedyną różnice widzę w ludzkiej zazdrości. Co do filmiku to oglądałem. Nie zgadzam się. Pieniądze z zasiłku traktuje tak samo jak pieniądze zarobione w pracy. I zapomnij o tym że zwolni się urzędników. Zobacz na bruksele ile tam pracuje pasożytów prostujących banany.

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 czerwca 2020 o 0:31

1 2 3 4 5 6 7 następna »