Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Jasiek2r

Z nami od: 11 sierpnia 2016 o 13:20
Ostatnio: 16 września 2019 o 7:55
Płeć: mężczyzna
Exp: 41
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 17 (15 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 667
  • Komentarzy: 2570
  • Punktów za komentarze: 325
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Rozwiążcie rebus graficzny.

Rozwiążcie rebus graficzny. –
archiwum

Po tych aferach...

Po tych aferach... – Zagarnięcie instytucji państwowych i obsadzenie swoich kolesi, skok na trybunał konstytucyjny, wycinka Puszczy Białowieskiej, sranie w banie poprzez TVP i Radio Maryja, milionowe dotacje na ojca Rydzyka, okradanie portfeli polaków, aby dać im w postaci koryta+, przymykanie oka na faszyzm narodowców, uchwalenie ustawy pozwalającej na inwigilowanie ludzi w internecie przez policję, "córka leśniczego", Misiewicz, komisja ds. smoleńska, Beata Szydło i należne jej pieniądze ze skarbu państwa, zadłużanie kraju i wiele innych. Po tym wszystkim poparcie wynosi 45%. I jak tu mieć jakąkolwiek nadzieję i wiarę w ten naród?
archiwum – powód

PiS, a PO

PiS, a PO – Niektórzy mówią, że jedno zło. Ja uważam inaczej. Postaram się Wam, demotywatorowiczom przedstawić mój punkt widzenia. Jak zwykle diabeł tkwi w szczególe, czyli tym na co była przeznaczana waluta podatnika za rządów obu partii. PO przeznaczało ją na rozwój gospodarczy kraju, budowę nowoczesnych autostrad, odnawialne źródła energii, spłacenie długu publicznego, na finansowanie edukacji, a także na bezpieczeństwo kraju. Tymczasem PiS zamiast rozwijać kraj, to go pogrąża, o infrastrukturze zapomina, zamiast w OZE pakuje fundusze w węgiel, dług publiczny ciągle rośnie, a edukacja przez p. Zalewską popada w ruinę. Za to mają z czego przekupywać ludzi i kupować głosy sprzedajnych obywateli za 500 zł. Sami oceńcie kto jest z wami, a kto przeciwko wam.
archiwum

Tak sobie wyobrażam FaceApp Kaczyńskiego

Tak sobie wyobrażam FaceApp Kaczyńskiego –
archiwum

Niezrozumiana idea.

Niezrozumiana idea. – Jeżeli rzucę hasło "socjalizm", to zapewne wielu z was skojarzy go z utopijnym systemem gospodarczym, który nie ma racji bytu i opiera się na zagrabianiu cudzego mienia przez polityków. Idea co prawda jest dość utopijna, ale okazuje się, że mało rozumie jej prawdziwy sens. Chodzi w niej o wzajemną, materialną troskę obywateli o siebie oraz o przekazywanie dóbr przez bogatych do osób biednych i potrzebujących. Nie musi to odbywać się w sposób siłowy. Nie trzeba niszczyć trybików kapitalizmu. Wystarczy wyedukować społeczeństwo, tak aby danie umierającemu z głodu bezdomnemu kanapki lub (jeżeli mamy do czynienia z osobą zamożniejszą) kurtki było na porządku dziennym. Ludzie nie byliby demotywowani do wykonywania pracy, bo czując moralną potrzebę korzystaliby ze swojej wolności i swoich praw własności w celu pomocy innym ludziom, którzy tego potrzebują. Nadal mogliby zarabiać, nadal istniałyby mechanizmy rynkowe. To wszystko zostałoby jedynie dopełnione odpowiednią mentalnością ludzi.
archiwum

Po raz kolejny okazuje się

Po raz kolejny okazuje się – że najbardziej drą mordę Ci, co mają najmniej mądrego do powiedzenia.
archiwum

Sknerus McKwacz VS Prawo i Sprawiedliwość

Sknerus McKwacz VS Prawo i Sprawiedliwość – Bajka dla dzieci zawiera w sobie przekaz, którego nie rozumie większość dorosłych polaków. Oto do czego prowadzi polityka rozdawnictwa i działania ekonomiczne naszych rządzących.
archiwum

Codecademy i paradoksy matematyczne.

Codecademy i paradoksy matematyczne. – Korzystając ze strony Codecademy otrzymałem instrukcję, że liczbę 81.7% miałem zapisać w postaci zmiennoprzecinkowej (double), czyli po prostu zamienić na ułamek. Zapisałem 0.817, ale strona napisała, że poprawna odpowiedź to 81.7.

Madki kontratakują

Madki kontratakują – Patologia 100% o Kinga No, członek • 13 mm temu • Z) Witam, czy u was w przedszkolu też trzyma się dzieci za siurdaczka w czasie sikania żeby nakierować strumień ? U nas tak jest, ale ostatnio był taki problem, że jedna mamusia typowa głeboka patologia zrobiła mi awanturę, że jak to określiła "walę kapucyna" jej synkowi w wc. A chodziło tylko o strzepanie kropelek moczu. Nigdy nie strzepuję wiecej niż trzy razy.
archiwum – powód

Oto kibel

Oto kibel – Daj mocne jeżeli też korzystałeś.
archiwum – powód

Challenge accepted!

Challenge accepted! – no dalej, kliknij mocne, też to kiedyś robiłeś
archiwum – powód

ACTA2 przegłosowane...

ACTA2 przegłosowane... – a rzekomej cenzury jakoś nie doświadczam.
archiwum

Dziedziny lubią siebie przenikać.

Dziedziny lubią siebie przenikać. – Biologia i informatyka.
archiwum

Przeglądarka chrome.

Przeglądarka chrome. – Jemu ciastka nie smakują.
Źródło: grafika google
archiwum

Trollface explorer

Trollface explorer – Pobierz już dziś!

Nauka liczenia z Billem Gatesem

Nauka liczenia z Billem Gatesem –

1