Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Jaro89

Z nami od: 2 listopada 2009 o 23:14
Ostatnio: 13 września 2019 o 19:54
Exp: 43
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 30 (27 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2038
  • Komentarzy: 1093
  • Punktów za komentarze: 2410
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Szybko się zaczęło. Zwolnienie za konserwatywne poglądy.

 – Pracownik w Polsce zwolniony z IKEA za to, że nie zgodził się poprzeć akcji LGBT promowanej przez sieć.
archiwum – powód

Tak przyglądam się reakcjom ludzi na sytuację polityczną w kraju. Na nie przerwany hejt w stosunku do rządu PIS i wychodzi mi na to, że w wyborach do parlamentu wrócimy do starego układu w którym wygrywa PO(lub inna Wiosna)

 – And we shall have peace.
Źródło: i.redd.it
archiwum

Mam wrażenie, że etap dobrej zmiany przeszedł już w etap zak**wistej zmiany.

Mam wrażenie, że etap dobrej zmiany przeszedł już w etap zak**wistej zmiany. –
Źródło: własne
archiwum

Michał Kamiński skarży się, że posiedzenie Sejmu 28 Grudnia przed sylwestrem rujnuje jemu i wielu innym posłom plany życiowe.

Michał Kamiński skarży się, że posiedzenie Sejmu 28 Grudnia przed sylwestrem rujnuje jemu i wielu innym posłom plany życiowe. – Ja byłem w pracy po świętach. Będę i w Sylwestra. No ale nie jestem posłem, dla którego to za duże poświęcenie.
Źródło: wpolityce.pl
archiwum – powód

Zabawna sytuacja w sejmie. Prezes pogroził posłance palcem.

Zabawna sytuacja w sejmie. Prezes pogroził posłance palcem. – Commander Cody execute order 66
archiwum

Czasami trzeba poddać wojnę aby wygrać bitwę.

Czasami trzeba poddać wojnę aby wygrać bitwę. – Mniej więcej tak widzę tłumaczenia rządu PIS na temat przywrócenia sędziów. Rząd nadal twierdzi, że wszystko ma pod kontrolą i z niczego się nie wycofuje.
Źródło: wpolityce.pl
archiwum

Przywódcy Niemiec, Francji, Rosji i Turcji spotkali się w sobotę (27 października) w Stambule, aby rozmawiać o sposobach zakończenia trwającej od ponad 7,5 roku wojny domowej w Syrii.

Przywódcy Niemiec, Francji, Rosji i Turcji spotkali się w sobotę (27 października) w Stambule, aby rozmawiać o sposobach zakończenia trwającej od ponad 7,5 roku wojny domowej w Syrii. – Czy tylko mnie gdy w UE jest tak wielki atak na Polskę to takie zdjęcie kojarzy się ze szczytem cynizmu i hipokryzji?
Źródło: wpolityce.pl, interia.pl

Tsunami w Indonezji

Tsunami w Indonezji – W piątek w Indonezji było trzęsienie ziemi i tsunami w efekcie, którego do tej pory potwierdzono ponad 800 ofiar śmiertelnych. Ciężko w ogóle coś znaleźć na ten temat. Zwykle takie informacje są numerem 1 na każdym portalu. Wczoraj rano na telefonie pojawiła mi się taka informacja. Wchodzę na główne portale cisza. Dziś ponownie przyszła mi informacja o tym zdarzeniu. Wchodzę na główne portale i jest. Ukryte jako jakiś tam 20 w kolejce artykuł. Wcześniej są ważniejsze rzeczy jak Mistrzostwa Świata w Siatkówce, Sądy w Polsce, Memy z Prezydentem w USA. Kilka artykułów "rzucanie błotem przed wyborami" itd. Ktoś mi wytłumaczy co się dzieje? Czy ten temat jest naprawdę tak mało istotny?
Źródło: www.onet.pl
archiwum

Niemcy wracają z mundialu jednym samolotem z Polakami :)

Niemcy wracają z mundialu jednym samolotem z Polakami :) –
Źródło: internet

Na antenie TVN24 reporterka Anna Pamuła, związana z Gazetą Wyborczą z uśmiechem na twarzy i bez mrugnięcia okiem wyceniła wartość życia Polaka. Pomoc 6999 uchodźcom warta jest poświęcenia życia 10 całkowicie losowych Polaków

Na antenie TVN24 reporterka Anna Pamuła, związana zGazetą Wyborczą z uśmiechem na twarzy i bez mrugnięcia okiemwyceniła wartość życia Polaka.Pomoc 6999 uchodźcom warta jest poświęcenia życia 10 całkowicie losowych Polaków –

Szóstego dnia stworzył zwierzęta lądowe oraz człowieka

Szóstego dnia stworzył zwierzęta lądowe oraz człowieka – Widział, że to co stworzył jest dobre
Źródło: Własne obrazek z sieci
archiwum

Czy wiedziałeś, że

Czy wiedziałeś, że – Wielka Lechia nigdy nie istniała? I to się nazywa demotywator dla niektórych niepoprawnych marzycieli.
archiwum

W którym momencie KOD został pobity?

W którym momencie KOD został pobity? – Jeśli później to Pan Szumełda ma już opatrunek na ręce co widać na filmiku. Dodatkowo na filmie nie widać, żadnych flag i transparentów politycznych poza flagami KOD.
archiwum – powód

Gdy Prezydent Polski nie jest wsiowym głupkiem ale koniecznie trzeba sfabrykować memy ośmieszające go.

Gdy Prezydent Polski nie jest wsiowym głupkiem ale koniecznie trzeba sfabrykować memy ośmieszające go. –
archiwum

Zastanów się nad tym co piszesz w kwestii 500+

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
Zastanów się nad tym co piszesz w kwestii 500+ – Bo zdecydowana większość rodzin dobrze wyda te pieniądze i ty też znasz takie osoby może nawet we własnej rodzinie.
Źródło: znalezione
archiwum

Istnieje możliwość, że spotkania Euro 2016 odbędą się przy pustych trybunach - poinformował wiceprezydent Komitetu Wykonawczego UEFA

Istnieje możliwość, że spotkania Euro 2016 odbędą się przy pustych trybunach - poinformował wiceprezydent Komitetu Wykonawczego UEFA – Ja w takim razie proponuje nowy wzór na stroje dla zawodników.
archiwum

Jacek Żakowski publicysta i dziennikarz podczas marszu KOD w sprawie ustawy medialnej stwierdził:

Jacek Żakowski publicysta i dziennikarz podczas marszu KOD w sprawie ustawy medialnej stwierdził: – "Media nie stanęły na wysokości zadania, bo gdyby tak się stało, to PiS nie rządziłby dziś w Polsce". Czy stwierdzenie, że media decydują o tym jaka jest rzeczywistość nie zabija czasem sensu tego marszu?
archiwum

Program wyborczy PO

Program wyborczy PO – Od 8 lat bez zmian.
Źródło: demotywatory.pl
archiwum

Reakcja Tuska na prognozy przedwyborcze.

Reakcja Tuska na prognozy przedwyborcze. –
Źródło: youtube
archiwum

Rozlicz 90tys km po przejechaniu 30tys.

Rozlicz 90tys km po przejechaniu 30tys. – Nikt się tym nie przejmie. Zjedz posiłek na sali sejmowej, a ludzie zaczną wariować!
Źródło: własny