Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

JanuszTorun

0 / 0
JanuszTorun

[demot] "... Rozmawiałam..." Muszę przyznać, że na zdjęciu nie wyglądasz na kobietę. Taaak... Jaaasne... 8-latek powiedział: "... ale zdaję sobie sprawę z tego..."

3 / 3
JanuszTorun

[demot] @rakamo -- Pod tym względem to zapewne PiS jeszcze nie zrównał się z PZPR. Chociaż końcówka PZPR raczej też już nie była aż tak mordercza. Natomiast mnie chodziło o poziom zakłamania, propagandy... Pod tym względem PiS jest niezrównany.

0 / 0
JanuszTorun

[demot] Z tym, że pachnieć, to bym nie szalał. Chyba raczej śmierdzieć czymś drogim. Chociaż... Zaraz, zaraz... Drogim?? Sprawdź sobie, ile kosztują jakiekolwiek perfumy licząc za litr.

2 / 4
JanuszTorun

[demot] @DominikZi -- Napisałeś: "... w przeciwieństwie do armii 20-latków nie twierdzę..." A jest to równoznaczne z tym, że uważasz, iż armia 20-latków tak twierdzi.

10 / 14
JanuszTorun

[demot] @DominikZi -- Jeżeli komuś nie po drodze z PiSem, to jeszcze wcale nie znaczy, że ten ktoś twierdzi, że Donald uratuje świat. Ja 18 lat skończyłem 38 lat temu, więc pamiętam jeszcze rządy nieudaczników z PZPR. I obserwując obecne rządy mogę powiedzieć tyle, że bezczelność PiSu przewyższa nawet tę, którą miała PZPR.

13 / 21
JanuszTorun

[demot] Moim skromnym zdaniem... Jeżeli dana osoba używa innego imienia i chce, aby tak się do niej zwracać, to powinna NAJPIERW zmienić swoje dane w dokumentach, a wtedy nikt nie będzie miał powodu, aby ją nazywać inaczej, a także będzie zgodność danych osoby uczestniczącej w wykładach z danymi osoby przyjętej na studia, a potem te studia kończącej.

5 / 5
JanuszTorun

[demot] Kilkanaście lat temu czytałem w jakimś czasopiśmie poświęconym sprzętowi audio na temat pewnego wzmacniacza. Był on wysokiej klasy, kosztował kilkanaście tysięcy złotych. I do jego ceny absolutnie bym się nie czepiał. Jest wysokiej klasy, to musi swoje kosztować. Ale... Wzmacniacz był przewidziany do obsługi pilotem, ale nie było pilota w zestawie. Można było go dokupić za - bagatela - 800 zł. I tu już miałbym duże zastrzeżenia, bo niezależnie od klasy urządzenia, pilot nie kosztuje wiele. Wszak są urządzenia, które razem z pilotem kosztują ze 2 stówki. -- EDIT -- W nawiązaniu do tego, co poniżej napisał @ZONTAR... Wzmacniacz, o którym pisałem, w samym urządzeniu miał już odbiornik pilota i cały układ sterujący funkcjami. Nie było więc dwóch wersji wzmacniacza. Sprawa sprowadzała się do tego, aby dokupić samego pilota. Produkcja wzmacniacza nie była zróżnicowana na wersję z możliwością sterowania pilotem i bez tej możliwości.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 października 2021 o 21:32

2 / 2
JanuszTorun

[demot] @kucykpl1 -- To, co napisałeś, to wcale nie wyklucza tego, że może to być gdzieś na Podlasiu.

1 / 1
JanuszTorun

[demot] Być może nawet jest to prawda. Trzeba by zobaczyć zdjęcia z balkonu na wspomnianą okolicę. Na powyższym widać tylko maleńki wycinek z jednej strony, a od drugiej strony zostało zrobione powyższe zdjęcie, więc okolica jest z tyłu za "fotografem".

5 / 5
JanuszTorun

[demot] Ja widzę rozwiązanie tego problemu. Wspomniany barista ma jeszcze raz zrobić kawę z wzorem serca i sam musi ją wypić. Niech sam zobaczy, jak to jest.

5 / 7
JanuszTorun

[demot] Nie tylko żył nie widać. Ja na tym zdjęciu nie widzę również przegród między pisuarami.

10 / 10
JanuszTorun

[demot] I jaki przyszłościowy. Z każdym dniem będzie miejsce na coraz więcej kluczy. Tylko po niedługim czasie może być problem, aby koło niego przejść...

2 / 2
JanuszTorun

[demot] Zdecyduj się. Niemcy nie mają poczucia humoru, czy nauczycielka języka niemieckiego nie ma owego poczucia?? Już pomijam kwestię, że jest to baaardzo specyficzny "humor".

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 października 2021 o 14:54

3 / 3
JanuszTorun

[demot] A żeby nie płacić za dodatkowy bagaż w samolocie, założy to wszystko na siebie.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 października 2021 o 22:36

0 / 0
JanuszTorun

[demot] @xargs -- Właściwie masz rację. Ale czy naprawdę czytasz kilkadziesiąt stron regulaminu? A często tego naprawdę tyle jest. Podejrzewam, że tego celowo jest aż tyle właśnie po to, żeby nikt tego nie czytał.

3 / 3
JanuszTorun

[demot] W tym pierwszym nie wiem, w czym problem. Chciała dokonać samobójstwa, w tym celu wykonała bombę i ostatecznie zginęła od tej bomby.

29 / 31
JanuszTorun

[demot] Większości z powyższych nie mam pojęcia skąd pochodzą, a niektórych firm w ogóle nie kojarzę.

0 / 2
JanuszTorun

[demot] @meeshoo -- Obojętne skąd jest ten film. Jeżeli z kraju, w którym jest ruch prawostronny, to nie mają prawa jechać lewą stroną, a jeżeli jest ruch lewostronny, to nie mają prawa jechać prawą stroną. W każdym razie z całą pewnością nie mogą jechać całą szerokością drogi, bez względu na to, w jakim kraju to jest.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10289 290 następna »