Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Ipacyz

0 / 0
Ipacyz

[demot] @Xar Zacznijmy od tego, że żaden samochód nie może przejechać przez tak zastawione przejście, może z karą trochę przesadziłem, ale jednak zrobił źle i koniec.

-5 / 15
Ipacyz

[demot] Takim idiotom powinno się nie tylko dożywotnio zabierać prawo jazdy szybciej niż zdążą się o tym dowiedzieć, ale i karać wieloletnim więzień, ciężką pracą i głodowymi racjami żywieniowymi.

0 / 8
Ipacyz

[demot] Im dłużej PiS będzie u władzy, tym bardziej kraj będzie zniszczony. Pod płaszczykiem prawicy przemyca się komunizm.

2 / 2
Ipacyz

[demot] Szaleńcze bronienie religii i fanatyzm religijny to największy wróg ludzkości. Prowadzi do degredacji umysłu i zabija człowieczeństwo.

1 / 1
Ipacyz

[demot] Całkowicie się z tobą nie zgodzę. Zarówno komponowanie jak i wykonywanie muzyki klasycznej wymaga opanowania techniki i wieloletniej nauki.

-1 / 1
Ipacyz

[demot] @swietyczlowiek Haha człowieku jesteś śmieszny dałeś mi minusa z multikont i myślisz że jesteś super jak ty trolujesz po prostu

0 / 0
Ipacyz

[demot] Skończcie kiedyś też były problemy, to dzisiaj jest lepiej bo kiedyś nie było internetu i to wcale nie było fajne tylko często były problemy z komunikacją to poważne problemy

-1 / 1
Ipacyz

[demot] Bardzo fajnie, ale brakuje mi czegoś. Brakuje mi takiej pełności, wszędobytu tych wieżowców. W Szanghaju są wielokilometrowe przestrzenie, gdzie żaden wieżowiec nie jest niższy niż 100 metrów.

-2 / 2
Ipacyz

[demot] @swietyczlowiek Co ty pier**lisz. Plujesz farmazony jak połamany. Szachy zakazane w prawosławiu? Pierwszy raz słyszę, w Rosji panuje prawosławie, a tam jest najwięcej arcymistrzów szachowych. Nie mówiąc o duchownych prawosławnych, którzy byli szachistami. Spryt tam zakazany? No właśnie nie. Tak BTW, to jak powiązałeś szachy z oszukiwaniem. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. Następnie weź rozpęd i pier**lnij głową w ścianę, bo nie widzę ratunku dla twojego ograniczonego mózgu.

-1 / 1
Ipacyz

[demot] Breivik powinien teraz wisieć! To, że tak nie jest to skutek progresywistycznej ideologii! Jeszcze 50-60 lat wcześniej, w tym samym kraju - Norwegii - wisiałby. Karę śmierci zniesiono stosunkowo niedawno. A słyszałem ludzi którzy się wypowiadają, że "kara śmierci to okrutne barbażyństwo". Beka w ch*j XD.

-1 / 1
Ipacyz

[demot] To właśnie pi**dy biją swoje kobiety. Ja jestem za młody żeby mieć partnera (14 lat), ale bym nie uderzył swojej dziewczyny bo nie jestem debilem.

0 / 0
Ipacyz

[demot] I jeszcze stereotyp, że w każdym filmie akcji zespół ma jakiegoś informatyka, który 24/7 siedzi przy komputerze i monitoruje.

0 / 0
Ipacyz

[demot] Szczyt bycia frajerem i chorągiewą... Naprawdę, nie popieram niewolnictwa, ale dużo gorsze jest to, że część białych, z własnego przyzwolenia zostało niewolnikiami czarnych. W każdym bądź razie na szczęście ja się tak nie dam upodlić (Bo oczywiście na uczestnictwo w tym teatrzyku trzeba wyrazić zgodę).

0 / 0
Ipacyz

[demot] Widzisz wyciągnięty telefon przed lustrem i od razu myślisz, że to jakaś "Słit focia"... A może pomyślałeś, że chce pokazać światu swoją chorobę? Zresztą nie wygląda jak typowa nastolatka, która wszystko wsadza na instagrama. A wszyscy ignoranci dali mocne... Żałosne.

0 / 0
Ipacyz

[demot] Na dole to takie trochę "pedały", ale radziłbym nie hejtować. Zgodzę się, że chłop ma być chłop i jak by to był mój syn to bym się wkurzył, ale to jego decyzja, że chce być "pedałem". Niektórzy się tak dobrze czują.

1 2 następna »