Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Inspiron

Z nami od: 28 października 2020 o 21:00
Ostatnio: 12 czerwca 2021 o 22:38
Płeć: mężczyzna
Exp: 50
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 13 (9 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2121
  • Komentarzy: 1169
  • Punktów za komentarze: 3429
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Czy ktoś również uważa, że powinien być ustawowy zakaz posiadania dużych psów (które nie są typowymi kanapowcami) w klitkach, gdzie ledwo mieszczą się dwie osoby? Takie psy nie mają swobody, możliwości wybiegania się. Siedzą i wyją przez pół dnia czekając na właścicieli, którzy wrócą z pracy. Takie coś powinno być podciągnięte już pod znęcanie się. –
poczekalnia
 – Bardzo proszę wierzących o odpowiedź na pewne pytanie... Mianowicie: skąd się wziął Bóg? A jeśli faktycznie jest, to co w takim razie Jego stworzyło? I tak można sobie to pytanie zadawać bez końca.
archiwum
Ludzie, co jest z wami nie tak, do ciężkiej cholery? – Rodzice mieli skatować 3-letnią córkę. Dziewczynka walczy o życie w szpitalu Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla pary z Torunia, która miała torturować swoje 3-letnie dziecko. Dziewczynka trafiła z poważnymi obrażeniami głowy do szpitala. Jej stan jest krytyczny. 23-letnia matka i 32-letni ojciec usłyszeli zarzut usiłowania zabójstwa. Podejrzanym grozi kara dożywocia.
Patologii ciąg dalszy – Policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego w czwartek wieczorem interweniowali w jednym z mieszkań na terenie gminy Stegna, gdzie pijana matka "opiekowała się" sześciorgiem dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Policjanci zatrzymali nietrzeźwą matkę, która miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 40-latka nie była w stanie zająć się dziećmi, nie potrafiła wskazać wieku swoich dzieci oraz wskazać gdzie znajdują się ich ubrania. Dzieci były zaniedbane. Podczas policyjnej interwencji do mieszkania wszedł mąż kobiety, pijany 35-latek zaskoczony widokiem policjantów  wszczął awanturę, był agresywny i wulgarny. Mężczyzna również został zatrzymany.Policjanci zaopiekowali się dziećmi i przekazali je w bezpieczne miejsce. Małżeństwo po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty bezpośredniego narażenie swoich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia. Za to przestępstwo może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo sąsiadka rodziny powiedziała  telewizji TTV, że kiedyś ta kobieta urodziła dziecko, które zmarło po kilku minutach, ale domagała się 500+ i becikowego, bo jej się należy.I pomyśleć, że takie patusy żyją za nasze pieniądze. Dalej ktoś uważa, że 500+ w formie gotówki to dobry pomysł?
archiwum
Zgadzacie się? –
archiwum
Ech, wspomnienia wracają... Kolekcjonował ktoś jeszcze, prócz mnie? – Oczywiście wiem, że dalej są produkowane, ale mimo wszystko to już nie to samo.
archiwum
Potworny wypadek – Grand Prix Bahrajnu 2020. Romain Grosjean.
archiwum
Karol dał radę, to chłopak z mojego miasta. – Osiem gwiazd aktualne.
archiwum
Hipokryzja - poziom legendarny – Oto były senator PiS - Waldemar B. (ten od psa, którego ciągnął za samochodem). Słynął również z krytyki WOŚP. Obecnie sam znalazł się w szpitalu i nagle przestało mu przeszkadzać, że to właśnie sprzęt zakupiony przez tą fundację ratuje mu teraz życie.
archiwum
Rossmann pomaga kobietom w trudnej sytuacji życiowej. – Dobrze, niech pomaga - pozytywna inicjatywa. Ale ciekawi mnie jaki byłby kwik, gdyby jakaś sieć zdecydowała się na pomoc tylko i wyłącznie mężczyznom w trudnej sytuacji.
archiwum
Troszkę "skrąmności" – Na "pułnocy" w Bydgoszczy tak się nie jada przecież. Tam tylko piją wodę z zielonego kubka :)
Źródło: z grupy "dej. mam horom curke" FB
Chwila beztroski – Ciekaw jestem, czy część z Was też czasem lubi wrócić po latach do starszej gry i dobrze się bawić. Tak dla relaksu i odskoczni od tej parszywej rzeczywistości
Źródło: własny screenshot
archiwum
 – Sytuacja jest ekstremalna. Masz tylko jeden wybór. Musisz wybrać pomiędzy ratunkiem swojego psa, a nieznajomym człowiekiem. Tylko jedno życie uratujesz. Które wybierasz?

1