Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Impertynent

Z nami od: 31 sierpnia 2015 o 10:16
Ostatnio: 24 marca 2019 o 23:06
Płeć: mężczyzna
Exp: 64
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 3 z 40 (36 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2249
  • Komentarzy: 1875
  • Punktów za komentarze: 3015
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Zastanawiające...

Zastanawiające... – Jakie to znaczące. Wychowania dzieci uczą mnie :- zdeklarowani przeciwnicy posiadania dzieci- ludzie, którzy nazywają dzieci "gowniakami", i na samą wzmiankę o dzieciach mają odruch wymiotny- cioty, które nigdy dzieci nie miały i mieć nie będą.
archiwum

Czego jeszcze nie rozumiecie!

Czego jeszcze nie rozumiecie! –
archiwum – powód

Dzień Mężczyzn

Dzień Mężczyzn – " Dzień Mężczyzn – tradycja obchodzenia tego święta na świecie została zapoczątkowana 19 listopada 1999 w Trynidadzie i Tobago przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz grupy ludzi w Stanach Zjednoczonych, Europie, Afryce, Azji i na Karaibach[2]. Przemawiając w imieniu Organizacji Narodów Zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury (UNESCO), Ingeborg Breines (dyrektorka programu Kobiety i Kultura Pokoju) stwierdziła, że to znakomity pomysł by uniknąć ogólnoświatowego, samczego focha. "...
archiwum

Tolerancja i "niewpływanie na życie innych"...

Tolerancja i "niewpływanie na życie innych"... – „Słuchajcie!! To wielkie tolerancyjne towarzystwo… Tak liczy się z odmiennymi głosami, że zamiast merytorycznej dyskusji i argumentów postanowili wysyłać donosy na mnie z żądaniem wyrzucenia mnie z klubu i odebrania medali…. Za to że mam inne poglądy na życie. I na wychowywanie swoich dzieci ??? To jest tolerancja w wydaniu tych… walczących o tolerancję…. Tylko, pomimo tego że wielu chciałoby abym straciła wszystko i spotkały mnie jakieś nieszczęścia. To zawsze będę stała w obronie wartości które wyznaje!”
archiwum

Zgodnie z raportem, opublikowanym w 2004 roku w USA, ponad 90 proc. księży katolickich skazanych w USA za wykorzystywanie seksualne dzieci było homoseksualistami, zaś 81 proc. ofiar pedofilii stanowili chłopcy. W 2005 roku papież Benedykt XVI zakazał przyjmować homoseksualistów do seminariów. W 2016 roku ten zakaz powtórzył papież Franciszek.

W 2005 roku papież Benedykt XVI zakazał przyjmować homoseksualistów do seminariów.W 2016 roku ten zakaz powtórzył papież Franciszek. – Pomimo protestów środowisk gejowskich, zakaz ten stanowi obowiązujące prawo kościelne. Niestety, jest ono systematycznie i świadomie łamane przez wielu biskupów na świecie. Bez poradzenia sobie z lobby gejowskim, Kościół nie wyjdzie jednak z kryzysu pedofilskiego.
archiwum

Karta LGBT

Karta LGBT – W końcu ktoś zajmuje się problemem chorych, i głęboko doświadczonych przez los...
archiwum – powód

Czyżby szykowała się" niespodziewana" kandydatura na prezydenta kraju?

Czyżby szykowała się" niespodziewana" kandydatura na prezydenta kraju? –
Źródło: @mysliwy1234 ( nie wypada nie wspomnieć) https://ocdn.eu/images/pulscms/ZmE7MDA_/ee9e0…
archiwum

Baby Shoes Remember

Baby Shoes Remember – Gdyby tak zawisły przed siedzibami KPH, domagano by się ścigania sprawców? Tak tylko pytam...
archiwum

Wojna pieseło- petardowa w pełni. W tej części, do walk wciągani są rodzice kilkulatków XD

W tej części, do walk wciągani są rodzice kilkulatków XD –
archiwum – powód

Kolejny ateistyczny demot...

+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Zobacz
 –

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! – Różnimy się, lecz wiele nas łączy.Drażnimy się, ale czasem się zgadzamy.Działamy sobie na nerwy, i potrafimy się rozbawić.Czasem dołujemy się nawzajem, lecz niekiedy potrafimy udzielić sobie wsparcia. Każdy z nas ma wady, ale posiada też zalety.Pamiętajmy o tym czasem...Spokojnych, ciepłych i takich by sprawiły Wam radośćŚwiąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Demotywatorników!
archiwum

Liczą się czyny a nie słowa. Wygląda na to, że słowa jednak mają znaczenie XD

Wygląda na to, że słowa jednak mają znaczenie XD –
archiwum

Ludzie" kochający" psy, tacy są...

Ludzie" kochający" psy, tacy są... – Płaskie pyski, wąskie nozdrza – to powoduje problemy z oddychaniem. Ale lista schorzeń, które dotykają mopsy czy buldogi francuskie jest dużo dłuższa i powtarza się u wielu osobników.Psy ras brachycefalicznych zmagają się również z problemami z kręgosłupem (ucisk rdzenia przez źle rozwinięte kręgi), oczami, alergiami (i skórnymi, i pokarmowymi). Suki tych ras rodzą przez cesarskie cięcie i jest to dla nich ogromne obciążenie.   Ludzie pragną coraz bardziej zmodyfikowanych psów - hodowcy robią więc wszystko, żeby buldogi miały coraz krótsze pyski i coraz większe oczy. A to prowadzi do psich tragedii.
archiwum – powód

Yon lòt tandans estipid ankò

Yon lòt tandans estipid ankò –
archiwum

Art. 57. Konst. Zasada wolności zgromadzeń Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa.

Art. 57. Konst.Zasada wolności zgromadzeńKażdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa. –
archiwum

Ale jak to:

Ale jak to: – Zdecydowana większość przypadków molestowania przez  księży, to akty homoseksualne.
archiwum

Kiedy usiłują ci wmówić, że poprawność polityczna, nie stanowi o angażowaniu aktorów, bo Martina Luthera Kinga mógłby zagrać Ed Sheeran.

Kiedy usiłują ci wmówić, że poprawność polityczna, nie stanowi o angażowaniu aktorów, bo Martina Luthera Kinga mógłby zagrać Ed Sheeran. –
archiwum

Projekt reklamówki dla sklepu rowerowego.

Projekt reklamówki dla sklepu rowerowego. – Ładny?
archiwum – powód

Celio, pokaż wszystkim, gdzie Grzesio ma reprezentację Polski.

 –

Powód: dla kontrastu. Niemcy rozpoczynają modły o wyjście z grupy...

Niemcy rozpoczynają modły o wyjście z grupy... –