Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Ignas

2 / 2
Ignas

[demot] Wersja tej książki jest tyle, że nikt nie wie kto co i kiedy dodał, odjął lub dopisał. Dotyczy to wszystkich "dokumentów" bo oszuści musieli spisać co wciskają debilom, żeby się w zeznaniach nie porąbać.

0 / 0
Ignas

[demot] Raczej powinni zapraszać na niedzielne obiady ludzi, dzięki którym ten dureń żyje, a nie wymyślonego przyjaciela.

3 / 3
Ignas

[demot] Pierdoły, ci ludzie nie mają zielonego pojecie jak wychowywane są ich dzieci bo wszyscy zatrudniają nianie do opieki nad swoimi pociechami. Pewnie gdyby to przeczytali to dowiedzieli by się o swoich metodach wychowawczych ;-)

1 / 5
Ignas

[demot] Charlie Sheen wyleciał z serialu za nazwanie żyda, żydem. Ot taka lewacka (czyt. Amerykańska) poprawność polityczna.

-2 / 6
Ignas

[demot] Ja tam nic nie chce pisać, ale każdy zaszczepiony z katarem będzie miał wynik pozytywny.

1 / 1
Ignas

[demot] Transakcja Allegro lokalnie jest wiążąca w momencie zapłaty nie zakupu jak na Allego.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
7 / 7
Ignas

[demot] I tu był błąd... zacząć trzeba było od "potrzymaj mi piwo", a nie z nim lecieć ;-)

-1 / 5
Ignas

[demot] Najgorzej będzie jak ta czarna mafia ogarnie się dopiero jak dojdzie do jakiegoś nieszczęścia i jakiś niewinny człowiek spłonie w kościele pedofila.

3 / 3
Ignas

[demot] Nanochipy by włączyć opcję "Myj ręce po sraniu"... ale to chyba Wam na dobre wyjdzie.

0 / 0
Ignas

[demot] Za każdym razem jak Ahmed wyciągał pilota myślała, że się wysadzi i spierdzielała z jaskini na szczyt... ma wprawę.

-2 / 2
Ignas

[demot] Kto czyta teraz gazety ? Równolatkowie prezesa, oni są w ciemnej d... i nic im nie pomoże, chyba że zaczną skupować lub wpływać na gazetki reklamowe sieci sklepowych :-)

14 / 18
Ignas

[demot] Podobny efekt zrobi każdy blacharz z "bezkolizyjnym" pojazdem za pomocą szpachli i lakieru :-)

0 / 0
Ignas

[demot] Jego też by nie było... pupilek komuchów, wystarczy wiedzieć kto i dlaczego jeździł za granicę w czasie PRL, został przez przypadek "dojechany" przez kolegów z "Zomo".

3 / 3
Ignas

[demot] Kiedy zaczniemy obchodzić zwycięstwa (np. Powstanie Wielkopolskie) zamiast przypominać o tym jak nam do dupy okupant dokopał.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1016 17 następna »