Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

HumanityplusTH

1 / 1
HumanityplusTH

[demot] @Obiektywny1 Jakiego profesora, To prawnik doktor habilitowany prawa kanonicznego na uczelni KUL. Tu potrzeba dobrego ekonomisty i najlepiej jeszcze wykładowcy z tytułem profesora, ale takiego znanego za granicą, a nie korytarzowego, który znany jest z tego, że chodzi od sali wykładowej do kibla. Tacy ludzie też są na uczelniach i tacy ludzie robią dużo zła.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 października 2022 o 19:52

0 / 0
HumanityplusTH

[demot] Nie tolerujesz nauki won do jaskini a jak naukowcy wymyślą sposób na wieczną młodość tacy jak ty nie powinni tego dostać.

0 / 0
HumanityplusTH

[demot] @ Glaurung_Uluroki z plutonem to ty kłamiesz. Homoseksualizm nie jest chorobą. Homoseksualistą się jest albo nie. Kobiety są z natury ale większość kobiet zaprzeczy a mężczyzna co nie jest homo nagle nie podnieci się homo. Co innego niewyżycie seksualne które występuje u księży i mylnie jest naszywane pedofilią. Pedofilia to choroba dla człowieka niewyżytego czy chłopak facet czy kobieta dziewczynka wszystko jedno. Ale to jest tymczasowe po wyżyciu się przychodzi obrzydzenie do tego co on zrobił.O tym pisał doktorat mój znajomy.

0 / 0
HumanityplusTH

[demot] @ Glaurung_Uluroki w nauce teoria znaczy co innego niż w języku potocznym, czego ty i wielu innych nie wie. Co jest nieudowodnione odpada. Nauka jest plastyczna bezdogmatyczna.

-1 / 3
HumanityplusTH

[demot] @Glaurung_Uluroki ja wierzę w latającego potwora spaghetti. Serio to tak samo mądre jak jedno z tysięcy bóstw które powstały ze strachu przed śmiercią rozpadem. Śp doktor Religa do końca życia był ateistą i chwała mu za to. Nauka to nie wiara nauka nie jet demokratyczna odrzuca to na co nie ma dowodów

1