Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

HuecoMundo

Użytkownik otrzymał bana za: spam
Ban wygasa: 2019-09-15 10:23:24
1 / 1
HuecoMundo

[demot] Ten kotek boży będzie psznie tuszony w pomidorkach lub cebulką. Przepraszam że tak powiedziałem.

1 / 1
HuecoMundo

[demot] @yabol428 Gorzej jeżeli jest na odwrót że to rodzice są wyrodni wobec swojego potomka bo nie chcą żeby miał od nich lepiej w życiu.

0 / 2
HuecoMundo

[demot] @TheNiku Gdyby ta "teoria" nie była prawdziwa to by nie było poszukiwaczek złota ani też małżeństw z rozsądku. Poza tym uznałaś go za perspektywicznego finansowo więc dlatego go wybrałaś. Ja dorosły jestem a w takie bajki jakie tobie podobne opowiadają nie wierzę.

-1 / 1
HuecoMundo

[demot] @TheNiku Albo dlatego że po prostu ma on większe zasoby a ty zaś w międzyczasie zainteresowałaś się tym co on robi. Takie rzeczy się zdarzają.

4 / 12
HuecoMundo

[demot] Nie z tego powodu tak jest ale z takiego że taki informatyk to dla młodszych jak i starszych kobiet nudziarz i kujon. Co najwyżej będzie bankomatem i rogaczem dla jakieś baby 30+ ewentualnie 40+.

0 / 0
HuecoMundo

[demot] Źle nie wygląda ale coś mi mówi że tym zdjęciem podbiła sobie ego komplementami od białorycerzy którzy ogłupieni popędem płciowym zachowują się jak psy gdy widzą kawał mięsa.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 8 marca 2019 o 17:31

-1 / 1
HuecoMundo

[demot] Taaa, a kiedyś ludzie słuchali muzyki z płyt winylowych. Aczkolwiek fajnie jest obejrzeć sobie stare nagranie z VHS z telewizji gdy nie ma się możliwości prze-konwertowania materiału tak by ruchy były jak na telewizorze.

-2 / 2
HuecoMundo

[demot] Autor zachowuje się jakby nie widział nigdy zdjęć z dziewczyną zajmującą się Cosplayem.

1 / 1
HuecoMundo

[demot] @InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Ja wiem o co ci chodzi. Według mnie jeżeli ktoś wali pod cokolwiek to ch.j z tym.

2 / 2
HuecoMundo

[demot] @InnyNieDlaWykolejonegoSwiata Czy wiesz że gęś duszona przez faceta do brazków typu Miss China to obciach.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 marca 2019 o 18:26

5 / 17
HuecoMundo

[demot] @Symulakr "Za komuną tęsknią chyba gimbusy w nim niewychowane i indoktrynowane felietonami jakuba czarodzieja" Albo ludzie którzy swoje dzieciństwo i swoją młodość przeżyli za czasów PRL'u i teraz przez to że obecna dzieciarnia ma większe możliwości i udogodnienia niż oni za komuny to oni marudzą na nich przez pryzmat wyidealizowanych wspomnień.

5 / 13
HuecoMundo

[demot] @Livanir Pewniejsza siebie bo przyciąga uwagę mężczyzn głównie przeciętnych a nuż może w tym męskim gąszczu pojawi się jakiś wartościowy mężczyzna w jej mniemaniu rzecz jasna.

4 / 10
HuecoMundo

[demot] @Frodo_Pl Nie żeby coś ale właśnie sama się ona tak ubrała żeby zwrócić na siebie uwagę zwłaszcza najbardziej pożądanych przez kobiety mężczyzn.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1039 40 następna »