Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Hostis_Humani_Generis

Z nami od: 22 maja 2018 o 20:58
Ostatnio: 21 października 2020 o 0:27
Wiek: 24
Płeć: mężczyzna
Exp: 83
Jest obserwowany przez: 3 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 12 (12 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 255
  • Komentarzy: 3381
  • Punktów za komentarze: 4608
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum
Akcja "Poznajemy" – Witajcie Demotywatorowicze, pobawię się dzisiaj w animantę i połączę "bliźniacze dusze" i ogłoszę akcję "Poznajemy", wielu pewnie słyszało o podobnej akcji w Walentynki ale czy tylko w Walentynki można i czy trzeba na nie czekać? po co się ograniczać? Jak mawiał Imhotep-Wielki architekt i lekarz, pionier medycyny ze Star. Egiptu "Jedzmy, kochajmy, bawmy się bo jutro umrzemy", także zasady są takie, czy szukamy przyjaciela/przyjaciółki czy drugiej połówki, piszemy czego szukamy, ile mamy lat i skąd jesteśmy oraz czym się interesujemy, możemy napisać samo imię i opisać swój charakter, nie piszemy swoich danych osobowych! NIE piszemy nazwiska, dokładnego adresu ani żadnych danych osobowych, jedynie z jakiej miejscowości jesteśmy, imię (opcjonalnie), zainteresowania i wiek.Powodzenia Demotywatorowicze.
Źródło: Obrazek jak zawsze, z grafiki Google.
archiwum
Już po wyborach. – Już po wyborach, o ile zakład że cały scam z Koronaświrusem i obostrzenia wrócą teraz jeszcze bardziej restrykcyjne, zamordystyczne i prowadzące do totalitaryzmu? Jeśli teraz się dacie to witajcie w rzeczywistości Orwellowskiej.Ostatni raz wam pomagam polaczki, mam już was dosyć, mnie niedługo nie będzie (bynajmniej nie z powodu Koronawirusa) dlatego nie dotyczy mnie to wszystko ale wy zrobicie co będziecie chcieli, co uznacie za słuszne, mogę wam wskazać drogę ale nie będę za was myślał, jeśli podejmiecie taką decyzję jak na przedwczorajszym głosowaniu to wasza sprawa, ja zostawię szaleńców z ich szaleństwem. Życzę wam wszystkiego dobrego bo choć was nienawidzę to was kocham moi bracia idioci i siostry idiotki.Pozdrawiam- Hostis Humani Generis- Wróg Rodzaju Ludzkiego.P.S. Śmiało, opluwajcie, niszczcie, róbcie co tam chcecie, mnie za jedno.
Źródło: Gdzieś jest lecz nie wiadomo gdzie.
archiwum
Gra Towarzyska – Witajcie, mam pomysł, myślę że niezły, a gdyby tak w celu lepszego poznania się nawzajem zagrać w grę towarzyską? Polega ona na tym aby każdy z nas napisał czego nie lubi robić najbardziej a co należy do jego/jej obowiązków zarówno codziennych jak i sporadycznych, tych które od czasu do czasu się zdarzą, kilka razy w roku ale też tych codziennych, oczywiście pomijamy "chodzenie do pracy" czy "szkoły" bo to nic nie wnosi, no chyba że wyszczególnimy czego konkretnie nie lubię w swojej pracy/szkole i jakich pracowniczych czy szkolnych obowiązków nie lubię ale konkretnie. Ja nie lubię naprawiać gniazdka, sprzątać i chodzić na zakupy, z pracowniczych obowiązków, nie lubię przyjmować zamówień kiedy klient jest niepewny tego czy to co chce kupić jest tym czego naprawdę chce mimo mojej kurateli, nie lubię też chorować, zwłaszcza przewlekle. Postarajmy się także uzasadnić nasze odpowiedzi i co byśmy poprawili/jak usprawnili swoje obowiązki. Swoje uzasadnienie napiszę w komentarzu.
Źródło: Grafika Google
archiwum
Życzenia Wielkanocne. – Wszystkim użytkownikom Demotywatorów życzę jak najlepszych i najprzyjemniejszych Świąt Wielkanocnych, dużo zdrowia bo bez zdrowia ciężko się ogarnąć i sukcesów, dobrej pracy, dużo pieniędzy i mało problemów, abyście sobie ze wszystkim radzili i byli dla siebie nawzajem życzliwi i wyrozumiali oraz tolerancyjni, życzę dobrej pracy i najlepszych przyjaciół oraz miłości abyście nie tylko kochali ale byście też byli kochani, bo życie bez miłości jest nic nie warte, wiem co piszę... ;(Jestem Hostis Humani Generis- Wróg Rodzaju Ludzkiego ale dzisiaj wam odpuszczę. ;P
Źródło: Internet- Grafika Google, stamtąd wziąłem zdjęcie tych pisanek.
archiwum
Bojkotuj Pseudowybory 2020, nie narażaj listonoszy, siebie i rodziny, papier też może być skażony, nie wierz w zapewnienia Władz, kiedy ostatnio mówili prawdę? Nie ryzykuj zdrowiem, życiem i wolnością, masz prawo nie głosować, korzystaj z niego! – Cóż, to już jest zamach na swobody obywatelskie, wolność powinna ograniczać tylko wolność innych, poza tym wolność jest prawem do decydowania o samym sobie a ja głosować nie chcę bo nie zgadzam się z żadną z oferowanych przez Magdalenkę opcji politycznych, kolega z Demotywatorów zwrócił mi uwagę że oddając pustą kartę wyborczą mogą ją podrobić więc lepiej jest coś narysować ale może to podlegać pod niszczenie karty wyborczej dlatego polecam oddać nieważny głos i tam gdzie należy oddać głos na jednego kandydata/partię, tam należy zaznaczyć połowę z nich lub nawet wszystkich i tłumaczyć się że "Panie, ja rzadko głosuję więc nie wiedziałem"; "Trzeba czytać"; "Panie, ja nie muszę nic czytać, nikt mnie do tego nie zmusi, nie chciało mi się bo byłem zmęczony".Dlatego apeluję o bojkotowanie tych "wyborów" w autorytarnym już kraju.A jeśli już naprawdę musisz głosować to nie głosuj na tych którzy chcą karać Cię za to że chcesz decydować o samym sobie nie robiąc nikomu przy tym krzywdy.
Źródło: Odpowiedź na demot Trummlera
archiwum
Kiedy wszyscy boją się Koronawirusa a ty nie bo... – ...jesteś poważnie chory i nawet gdyby go nie było to i tak byś umarł w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy, co więcej nikt cię nie kocha więc jesteś sam a krewni cię nienawidzą, a ludzie którzy jeszcze nieco ponad pół roku temu oskarżali cię o panikarstwo bo bałeś się czegoś co stanowiło dla ciebie prawdziwe i bezpośrednie zagrożenie a teraz oni boją się jak małe dzieci bo w Polsce 2 tys. osób na 38 mln. zachorowało ale kiedy Koronawirus był w Wuhan i jeszcze stamtąd nie wyszedł to ty na FB pisałeś żeby zamknąć wszystkie lotniska i wprowadzić globalną kwarantannę już na samym początku aby zdusić problem w zarodku.Nie neguję zagrożenia bo ono istnieje, ale przemyślcie to kto tutaj jest panikarzem.
Źródło: Troll Face'a wziąłem z grafiki google.
archiwum
Co do Miłości. – Nigdy nie trać czasu i sił na kochanie kogoś kto nie odwzajemnia twego uczucia, nigdy nie obdarzaj miłością osoby która nie potrafi cię pokochać takim jakim jesteś i olewa twoje zaangażowanie i starania.;(
Źródło: Gdzieś z grafiki Google.
archiwum – powód
Potrzebna Pomoc, Walka o Życie trwa. Każdy grosz się liczy, jeśli nie Ty to kto? – PROSZĘ UDOSTĘPNIJ‼️ SIEPOMAGA.PL/PATRYS‼️Zostało nam 9 dni do planowanego końca zbiórki.To tak niewiele czasu, a do zebrania mamy wciąż ogromną sumę pieniędzy. Brakuje niecałe 4 miliony... boję się, naprawdę się boję. Bo co jeśli nie zdążę? Co jeśli wydarzy się coś co uniemożliwi mi dostanie leku? Mam tak mało czasu, a nie wiem co zrobić żebyś mnie zauważył. Moja mama znowu do Ciebie mówi, może usłyszysz mnie wśród innych wołań o pomoc‼️Zbiórka trwa od listopada i wiem, że wszyscy są już zmęczeni. Ale proszę, wytrzymaj ze mną jeszcze trochę. Tylko dzięki Tobie mogę to wygrać. Wygrać z SMA‼️https://www.youtube.com/watch?v=ri9zT4wsBjULinki dodatkowo w komentarzach.
Źródło: internet
archiwum
Kiedy Rząd się boi odcina internet. – W 2018 roku w Bangladeszu miały miejsce protesty, rząd odłączył internet (lub spowolnił go do takiego stanu że stał się on bezużyteczny) i wynajmował przestępców kryminalnych do pacyfikowania własnych obywateli.
archiwum
Dylemat – Ten moment kiedy popełniasz błąd i nie wiesz czy powiedzieć: "Mam nadzieję że to ostatni" czy "Mam nadzieję że to nie ostatni".
Źródło: Obrazek gdzieś z grafiki Google
archiwum – powód
Pracodawcy – I teraz niech przyjdą kuce ze swoim dzikim kapitalizmem i wypowiedzą się jak to biedni pracodawcy są tłamszeni przez złe państwo które nie pozwala im wyzyskiwać pracowników dla własnej korzyści. Jednak pozwala ale gdyby nie ograniczenia i nakazy które ustala państwo to byłoby jeszcze gorzej. Grabie nigdy nie grabią od siebie, tylko do siebie, żaden pracodawca nie odpuści zysku tudzież cięcia kosztów a jeśli pracownik umrze? trudno, zatrudni się nowego. Nad przedsiębiorcami musi być bat w postaci prawa ustalonego przez państwo bo inaczej będzie źle. Poczytajcie sobie o tym wspaniałym, dziewiętnastowiecznym dzikim kapitalizmie, wszystkie zdobycze socjalne, w tym ubezpieczenia zdrowotne nie zostały wprowadzone odgórnie, były wymuszane przez strajki i bunty klasy robotniczej a nie przez zamordystyczne władze, te zawsze wspierały możnych.I nie, nie jestem komunistą, nienawidzę komunizmu ale dziki kapitalizm nie jest niczym dobrym, uwierzcie mi.
Źródło: youtube
archiwum
Myśl Epikurejska – "Przyjemnością jest już sam brak cierpienia"

1