Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

H4K3R

Z nami od: 5 stycznia 2017 o 16:25
Ostatnio: 26 marca 2020 o 18:13
Wiek: 22
Płeć: mężczyzna
Exp: 3
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 21 (20 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1362
  • Komentarzy: 52
  • Punktów za komentarze: 140
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia

Mam głęboką nadzieję!

Mam głęboką nadzieję! – Że ta niebywała tragetia jaka nas teraz spotyka, sprawi że staniemy się lepsi jako ludzie. Mam nadzieję że nauczymy się szacunku chociażby do pracy kasjerów w markecie, bo to ci ludzie zaraz po lekażach, ratownikach medycznych, policjantach czy strażakach są najbardziej narażemi. Pewnie się myle ale nadzieja umiera ostatnia. #zostanwdomu
archiwum

Tymczasem w głowie Morawieckiego!

Tymczasem w głowie Morawieckiego! –
archiwum

Kiedy nawet koronawirus

Kiedy nawet koronawirus – Nie chce żyć w kraju rządzonym przez PiS!
archiwum – powód

Dzieci które są zaszczepione, częściej maja autyzm! Tak, bo te nieszczepione umierają!

Tak, bo te nieszczepione umierają! – Nie szczepcie dzieci, może jeżeli kilka tysięcy rodziców, będzie w stanie pogodzić się ze śmiercią dziecka, to firmy farmacełtyczne przestana wywoływać autyzm szczepionkami!
archiwum

Moje pytanie brzmi?

Moje pytanie brzmi? – Czy rząd Chiński odpowie za śmierć 171 osób, które zmarły na koronawirusa, dlatego że nie podano im lewoskrętnej witaminy C?!
archiwum

Podobno za 16 tygodni mają ruszyć testy kliniczne szczepionki na Wuhan!

Podobno za 16 tygodni mają ruszyć testy kliniczne szczepionki na Wuhan! – Zastanawiam się czy jeśli wirus dalej będzie zabijał, to antyszczepionkowcy, odmówią przyjecia tej szczepionki?
archiwum

Z serii jak prze********* publiczne pieniądze!

Z serii jak prze********* publiczne pieniądze! –
archiwum

Dzisiaj w poczekalni pojawił się mem, który pokazywał że w Hiszpani spadł śnieg. Jeden z komentarzy sprawił, że chce wyjaśnić, dlaczego najprawdopodobniej tak się stało!

Dzisiaj w poczekalni pojawił się mem, który pokazywał że w Hiszpani spadł śnieg. Jeden z komentarzy sprawił, że chce wyjaśnić, dlaczego najprawdopodobniej tak się stało! – Ocieplanie się bieguna północnego i okolicznych oceanów sprzyja sytuacjom, w których lodowate, arktyczne powietrze może częściej spływać nad leżące na południu lądy. Mróz jednak nie wystarczy, żeby pojawiły się opady śniegu – potrzebna jest jeszcze wilgoć. Tej w dużej ilości dostarczają coraz cieplejsze oceany, morza, a nawet duże jeziora (np.: Wielkie Jeziora w Ameryce Północnej), a coraz cieplejsza atmosfera jest w stanie „przechować” jej dużo więcej niż chłodniejsza. Masy chłodnego powietrza arktycznego, przemieszczające się nad niezamarzniętą powierzchnią relatywnie ciepłego zbiornika wodnego, ogrzewają się i stają bardziej wilgotne, a przez to mniej gęste. Takie powietrze unosi się w górę (zjawisko konwekcji), rozpręża, aż w końcu na pewnej wysokości zawarta w nim para wodna skrapla się lub resublimuje – powstają chmury. W sprzyjających warunkach topograficznych chmury powstające w takim procesie mogą wyprodukować naprawdę imponujące ilości śniegu.
archiwum

Mina Grety Thunberg!

Mina Grety Thunberg! – Kiedy dowiadziała sie że SpaceX wraz z NASA wysadziło rakiete, w ramach testu systemów bespieczeństwa, a szczątki spadły do Atlantyku.
archiwum

Dowiedziałem sie przed chwilą!

Dowiedziałem sie przed chwilą! – Jest jeszcze 1 godzina i 30 min!
archiwum

Szczerze, USA staje się powoli, powtórzę POWOLI, kolosem na glinanych nogach. Ich ostatnie decyzje przypominają rozpaczliwe ruchy upadającego imperium, które za wszelką cene chce pokazać że jeszcze dużo znaczy na świecie.

Szczerze, USA staje się powoli, powtórzę POWOLI, kolosem na glinanych nogach. Ich ostatnie decyzje przypominają rozpaczliwe ruchy upadającego imperium, które za wszelką cene chce pokazać że jeszcze dużo znaczy na świecie. – Zamiast pomagać USA w wojnie z Iranem, pomóżmy Australii w wojnie z pożarami.
archiwum – powód

Cztery typy ludzi Których nienawidzę!

Których nienawidzę! –
archiwum

Przypomnę tylko!

Przypomnę tylko! – 43,76%
archiwum

POLSKA!

POLSKA! – W 2023roku!
archiwum

GRATULACJE!

GRATULACJE! – Sprzedaliście POLSKE za 500zł! GRATULACJE! – Sprzedaliście POLSKE za 500zł!
archiwum

Daj Boże!

Daj Boże! –
archiwum

TAK! Sprzedajmy Polskę za 500zł miesięcznie!

TAK! Sprzedajmy Polskę za 500zł miesięcznie! – Tylko miejcie świadomość, że prostytutka w Berlinie sprzedaje się za 100€ na godzinę, a wy za 114€ miesięcznie.
archiwum

Początek afery która Stanami Zjednoczonymi by wstrząsnęła!

Początek afery która Stanami Zjednoczonymi by wstrząsnęła! –
Źródło: YouTube
archiwum

I tak co cztery lata

I tak co cztery lata –
archiwum

Tak to niestety się skończy!

Tak to niestety się skończy! –