Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Glupiec

Z nami od: 18 listopada 2013 o 19:14
Ostatnio: 7 września 2019 o 14:36
Płeć: mężczyzna
Exp: 51
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 7 (6 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1125
  • Komentarzy: 1778
  • Punktów za komentarze: 3039
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Demokracja

Demokracja – Lud w swej bezbrzeżnej mądrości wybrał spośród siebie najmądrzejszych z mądrych, najcnotliwszych z cnotliwych i najświatlejszych ze światłych by ci poprowadzili go ku lepszej przyszłości.
Źródło: Kolaż własny. Kolory tęczy symbolizują przymierze ludu z jego wybrańcami.

Skala absurdów jest znakiem charakterystycznym naszych czasów

Skala absurdów jest znakiem charakterystycznym naszych czasów –  ZapiskiPariasaMAY 20, 2018, 2:06:34 PM EDITEDRozwódka w białym welonie na ślubnymkobiercu z księciem bezobjawowej monarchii,którego babka jest nominalną głową wspólnotyudającej Kościół, desygnującego Panaudającego wyświęconego kapłana. Ten Panpyta młodych o wierność w imieniu "Kościoła",który powstał w wyniku rozwodu.Taka tam prezentacja pustej formy na jednymzdjęciu.
archiwum

Prasa w zaborze rosyjskim

Prasa w zaborze rosyjskim – Od zaboru rosyjskiego minęło sto lat, a jednak media wtedy jak i dzisiaj stosowały te same metody manipulacji. My jednak nie znając historii  znów dajemy się na to nabrać.
archiwum

Szykuje się powtórka z rozrywki

Szykuje się powtórka z rozrywki – W nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się powrotu do tematów aborcji, tabletki "dzień po" czy edukacji seksualnej wśród dzieci. Tak jak Wy, też nie mogę doczekać się kolejny już raz tych samych jałowych acz zażartych dyskusji.
archiwum – powód

Brak zgody na nienawiść

Brak zgody na nienawiść – "Nie może być wśród polityków, ale także wśród zwykłych ludzi, obywateli świata, zgody na nienawiść, zgody na islamofobię."
Źródło: Eksperyment.
archiwum

Zderzenie cywilizacji

 – ’’tam gdzie następuje scalenie na siłę dwóch cywilizacji, jest to bardzo niekorzystne dla obu i grozi szybkim rozpadem" - Feliks Koneczny, Polskie logos a ethos 1921 r.
Źródło: Arabowie pod Paryżem (mal. Julius Schnorr von Carolsfeld)
archiwum

Koniec Tuska

Koniec Tuska – Przyjdziesz, czy wolisz tylko narzekać?

1