Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Giba3030

Z nami od: 25 października 2009 o 19:18
Ostatnio: 8 stycznia 2020 o 13:31
Exp: 4
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 6 (6 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 138
  • Komentarzy: 7
  • Punktów za komentarze: 2
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum – powód

Życie to dobry demotywator:

Życie to dobry demotywator: – Wyjeżdżam regularnie za granicę, staram się jeździć własnym autem- w tamtym roku miałem problemu typu: w dzień wyjazdu wyciek płynu chłodniczego przez zerwany pasek od klimatyzacji, rozszczelnienie się miski olejowej. Później za granicą 1500km od domu rozbiegł mi się silnik (turbina dostała samozapłonu) - laweta i regeneracja turbo oraz wymiana silnika. W końcu zdecydowałem na zmianę auta, na 3L automat. Tydzień po zakupie padł automat - więc sprawa wróciła do poprzedniego właściciela. Samochód zrobił, ale 2 miesiące za granicą spędziłem bez auta co mocno mnie ograniczało, ponieważ mogłem więcej zarobić. Samochody zawsze kupowałem patrząc na droższe oferty, pod okiem znanego mi mechanika. Teraz wracając po sylwestrze skrzynia ponownie nawaliła, wiec stwierdziłem, że oddam na gwarancję (o ile taka jest, ponieważ umowa była ustna), a na tą chwilę mam stare auto po wymianie silnika, ale okazalo się, że padły hamulce, że nawet nie nacisnę pedału i nie ma jak wyhamować. A mamy 5 styczeń.
Źródło: galeria własna
archiwum

Rozmowa z byłym żołnierzem Wojska Polskiego

Rozmowa z byłym żołnierzem Wojska Polskiego – W luźnej rozmowie:[...] Z przyjemnością oddałbym życie za ojczyznę. Za kraj, za który walczyli nasi przodkowie, za język i tradycje, za to by moja rodzina w spokoju mogła żyć, nie musiała patrzeć jak najbliższe im osoby umierają na ich oczach[...]Rozumiem też tych co wyjeżdżają za granicę zarobić. Potrzebują pieniędzy żeby utrzymać swoją ukochaną z dziećmi, a państwo im tego nie ułatwia. Tu w rok zarobią tyle co tam w 2 miesiące - a podobna praca, podobne warunki tylko płaca lepsza[...]Widziałem jak typowa Grażyna ze szlugiem w ustach mówi do pijanego męża "skocz po amarene, bo się skończyła" a ta sama jest w ciąży... Na prawdę państwo to popiera? Za to wszyscy przodkowie walczyli? Rozumiem pomoc tym co nie mogą znaleźć pracy, bo nie ma w ich rejonie, ale nie menelom z pod sklepu, którzy powinni odpaść w selekcji naturalnej. Opiekowanie się obywatelem, a poszerzanie patologi to dwie różne sprawy. Może rząd za bardzo pilnuje swojego salda w bankach?[...]
archiwum – powód

NIE! Dla PiS i PO.

NIE! Dla PiS i PO. – Komorowski i Duda mieli swój czas. Te partie pomogły tylko swoim portfelom. Zadbajmy teraz o nasze i głosujmy z głową!
Źródło: youtube.pl
archiwum

Mariusz Wlazły

Mariusz Wlazły – Dla ludzi, którzy twierdzili że S. Antiga robi błąd biorąc Wlazłego, a nie Kurka
Źródło: Wikipedia, zdjęcia z ceremonii wręczenie nagród
archiwum

A ja wolę takie ...

A ja wolę takie ... – którymi mogę jarać się dłużej
Źródło: demot+gugle
archiwum

Lecz czasem są takie sytuacje , gdy ...

Lecz czasem są takie sytuacje , gdy ... – musisz zejść z kompa

1