Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Gerwald

Z nami od: 16 września 2021 o 21:55
Ostatnio: 18 października 2021 o 16:37
Wiek: 30
Płeć: mężczyzna
Exp: 9
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 5 z 17 (6 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 4878
  • Komentarzy: 12
  • Punktów za komentarze: -7
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

poczekalnia
Ile jeszcze musimy ścierpieć "polskich wałów", ile jeszcze pogrążania obywateli, ile jeszcze biedy, drożyzny i absurdu, ile doprowadzania do ruiny wszystkich, zanim wreszcie będzie już tego zbyt wiele i ten naród pójdzie na sejm i obali ten chory system? – Jak źle musi być, żeby ludzie wreszcie stwierdzili "a walić tą chorą demokracje, chcemy normalności a nie urn wyborczych" i obalili ten chory ustrój?
poczekalnia
A ja nadal czekam, kiedy wreszcie przyda mi się w życiu do czegokolwiek rozbiór gramatyczny i logiczny zdania, wzory skróconego mnożenia i dzieje starożytnego Egiptu i Mezopotamii? – Tak przy okazji śmiesznego święta jakim jest dzień nauczyciela.
poczekalnia
Kiedy słyszysz, że kolejnym Bondem powinna być czarna transseksualna lesbijka i w tym momencie dociera do Ciebie, że Tomasz Karolak jednak nie jest taki zły, bo byłby sto rady lepszym Bondem. –
archiwum
A gdyby tak zamiast opodatkować bogatych, wprowadzić podatki dla bezrobotnych biednych a zdolnych do pracy? – Nie dość że zniknąłby problem bezrobocia i pracy na czarno to jeszcze zniknęłaby bieda w kraju, kiedy mieliby do wyboru: iść zarobić w pracy albo głodować. No i pozbylibyśmy się utrzymywanej przez nas hodowli pasożytów.
archiwum
Janusz Tracz masakruje młodą socjalistkę. Ten filmik powinien być obowiązkową lekturą w każdej szkole powtarzaną co roku. – Może wtedy kolejne pokolenia, którym w czasach szkolnych jeszcze można wbić coś sensownego do łba, wolałyby uczciwie pracować i utrzymywać z tego siebie i rodzinę, zamiast wyciągać chciwe łapska po socjal opłacany z NASZYCH podatków.
archiwum
Twierdzisz, że niemożliwe nie istnieje? Spróbuj wytłumaczyć domorosłym komunistom, że komunizm w praktyce nie działa tak jak w ich wyobrażeniach. – A śmierć głodowa jest gorsza, niż nazwanie kogoś "Murzynem"
Tak w Kuwejcie radzą sobie z zalegającymi zużytymi oponami. A Tobie nie wolno spalić kupki liści na działce. –
A już wkrótce.. "Płać po kilka tysięcy za ogrzewanie gazowe lub elektryczne, na które cię nie stać bo i gaz i prąd drożeją albo zamarzaj biedaku!" –
archiwum
Największymi zwolennikami całkowitego zakazu ogrzewania domów za pomocą drewna są ci, których zarobki pozwalają na wyłożenie kilku tysięcy na ogrzanie domu drożejącym gazem czy prądem, oraz ci, którzy jeszcze za ogrzewanie nie płacą. – Natomiast przeciętny pan Mieciu z rentą w wysokości 1400 albo inna pani Jadzia zarabiająca najniższą krajową i mająca na utrzymaniu dziecko nie ma takiego komfortu. Nie wymagajmy więc od ludzi zwyczajnie biednych by korzystali pod przymusem z rozwiązań dla bogatych.
archiwum
Kiedy widzisz jak PIS prowadzi kraj ku upadkowi a dla opozycji sposobem na ocalenie kraju są małżeństwa jednopłciowe, ogólnodostępna aborcja i usunięcie religii ze szkół. –
W najbliższym czasie czekają nas kolejne ogromne podwyżki cen gazu, zaraz potem kolejne podwyżki cen prądu, w międzyczasie nadal drożeć będzie żywność i paliwo. W tym tempie najpóźniej za dwa lata czeka nas upadek imperium 500 plusów – Wygląda na to, że już w przyszłym roku Polacy będą oświetlać domy świeczkami a niedawna moda na morsowanie jest przygotowaniem do regularnych kąpieli w zimnej wodzie. Szkoda tylko, że pokazaliśmy kolejny w naszej historii poziom głupoty, doprowadzając do upadku własnego państwa za 500 złotych
Facebook i Instagram padły, rozpacz instagramerek i patocelebrytek z każdą minutą rośnie szybciej niż ceny benzyny pomnożone przez inflacje – Jeśli ten stan się utrzyma, jutro w aptekach zabraknie leków na depresje
archiwum
Tak... do zimowych igrzysk zostało kilka miesięcy, sezon zimowy jeszcze się nawet nie zaczął, 99,9% zawodników jest w trakcie budowania formy, która będzie miała "eksplodować" na igrzyskach. A nasze dziennikarzyki już rozdają medale. – A już za 4,5 miesiąca "Katastrofa, wszyscy liczyli na medal, była pewniakiem, co się stało, czy trener poda się do dymisji?".Może by tak zacząć zwalniać dziennikarzy piszących takie rzeczy na prawie pół roku przed imprezą kiedy ich "wróżby" okażą się jak zawsze nie spełnione.
archiwum
Śmiać mi się chce kiedy słyszę, że opozycja rozliczy PIS, tak samo jak PIS rozliczył PO, tak jak PO rozliczyło PIS, LPR i Samoobronę, tak jak PIS, LPR i Samoobrona rozliczyła SLD. Tak samo jak oni wszyscy razem rozliczyli komunistyczne władze PRL itd. – Jeśli w to wierzysz, to jesteś po prostu naiwny. Tu ręka rękę myje, tu wyroki dostają tylko niewinni, a oni bronią siebie na wzajem i wspólnego podziału koryta. Tu urna nic nie zmienia.
Rynek pracy na podkarpaciu jest jak wegańska restauracja. – Niby menu bogate a i tak nie ma czego zjeść. Kiedy jednak przyciśnie Cię głód to masz do wyboru żucie trocin albo obgryzanie trawy.
archiwum
Przyglądając się w ostatnich miesiącach na tą całą nagonkę antykościelną i armię ludzi odchodzących z Kościoła, doszedłem do wniosku jako Katolik, że mimo smutnej sytuacji jest w tym wszystkim sporo pozytywów. – Przede wszystkim zniknie z Kościoła ogromna rzesza ludzi a mówiąc dobitniej kłamców, którzy przez wiele lat się pod nim podpisywali, żyjąc jednak w całkowitej sprzeczności z nim, zniknie z niego ogromna grupa ludzi ośmieszających w ten sposób Kościół i chrześcijaństwo, zniknie „sekta” tzw. „wierzących a nie praktykujących”, znikną ci wierzący w „magiczny” koszyczek wielkanocny, „magiczną” choinkę i opłatek, „magicznego” baranka, zniknie też (mam nadzieję) jako efekt uboczny wiele osób które Kościół niszczyły od środka: polityką, wykorzystywaniem seksualnym, podłością i wieloma innymi rzeczami. Liczę na to, że ci wszyscy będą uciekać od Kościoła jak od „trupa” i zostanie w nim tylko to co wartościowe, czyli Bóg, miłosierdzie, dobroczynność, pomoc potrzebującym i życie, bez polityki, władzy, kłamstwa, majątków i wielu innych złych rzeczy, które owszem w nim niestety dziś są.
archiwum
Do Wigilii zostało 99 dni –

1