Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Garumi

Z nami od: 11 stycznia 2011 o 10:27
Ostatnio: 28 maja 2020 o 16:09
Płeć: mężczyzna
Exp: 9
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 10 (10 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 522
  • Komentarzy: 157
  • Punktów za komentarze: 260
  • Obserwuje: 1 osobę (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Jest sprawa!

Jest sprawa! – Panowie Siatkarze!Wasz mecz z Iranem w Rio zakończył się około godz. 18:00 ale u nas to była 1:00 w nocy. Niektórzy w Polsce wstają do pracy! Na 5:00, 6:00, 7:00. Więc bardzo proszę wygrywać grzecznie w 3 setach!Ps.: A cha! I proszę mieć wzgląd na wytrzymałość naszych serc!!!
Źródło: sport.pl
archiwum

Unia ....

Unia .... – Być może teraz nasza kolej aby zdecydować...
Źródło: Internet
archiwum

Do przemyślenia!!

Do przemyślenia!! – Zastanawia mnie, dlaczego projektanci mody, fryzur i cały przemysł kosmetyczny jeszcze nie protestuje przed islamizacją Europy?Obudźcie się!!W przeciwnym razie będziecie projektować tylko to
Źródło: własne
archiwum

Jest jeszcze szansa

Jest jeszcze szansa – Miały być górnolotne idee, miały być nietypowe argumenty przemawiające za JOWami. Wszystko to jest bez znaczenia w świetle tego co zrobili Dorn, Napieralski i inni "transferowcy". Ich postawa pokazuje to że polski polityk zrobi wszystko dla utrzymania się przy korycie. Sprzeda duszę diabłu, byleby tylko zostać przy żłobie.Niestety albo stety 6 września mamy wybór. Albo dotychczasowy cyrk albo JOWy. Ustawodawca taki dał wybór nie ma innego. I wszelkie twierdzenia o "zabetonowaniu", dwupartyjności bledną w porównaniu z burdelem na ul. Wiejskiej.Jeśli chcesz dalej takiego polskiego bagna? Nie idź do referendum, Ale to ty będziesz temu winny !!! Bo jest takie powiedzenie: ŻEBY ZŁO ZATRIUMFOWAŁO WYSTARCZY ŻE DOBRZY LUDZIE NIC NIE ZROBIĄ. Podejmij wyzwanie!!!Jesteś dobrym człowiekiem?
archiwum

Ale miałem piękny sen

Ale miałem piękny sen – P. Kukiz - Prezydentem, J.K. Mikke - Premierem. Potem się obudziłem :(
Źródło: internet
archiwum

Chodzi o wszystkich polityków

Chodzi o wszystkich polityków – Trochę przemyśleńWłaśnie obejrzałem z żoną film pt. „American Sniper” z 2014r. I uderzyły mnie dwie rzeczy:1). Podczas ostatnich minut filmu na sali kinowej panowała absolutna cisza. Po raz pierwszy spotkałem się z tym, iż widzowie opuszczali salę milcząc. Widząc patriotyzm Amerykanów, ich szacunek do flagi narodowej, zastanawiam się gdzie się podział nasz patriotyzm? Gdzie nasza duma narodowa? Pewnie tlą się głęboko w nas zagłuszone problemami codziennymi, podeptane przez pogardę polityków, oblepione błotem serwowanym przez media. 2). I pomyślałem o naszych Chrisach Kyle’ach. O naszych Owczarkach pasterskich (kto widział film ten wie o czym piszę) walczących na frontach całego świata. DZIĘKUJĘ Wam za to że bronicie nas przed wilkami.Tylko smutne jest to, że naszym Narodem też rządzą wilki…
Źródło: moje własne
archiwum

Wymiana

Wymiana – Jak że serce mam na razie sprawne, a władza w naszym kraju jest do d*** będę potrzebował częstszych wizyt u proktologa. Ktoś jest chętny do zamiany ??
Źródło: web
archiwum

Można? Można!

Można? Można! – Jeżeli nasza TV nie chce transmitować meczy za darmo, Być może zrobi to telewizja kraju przeciwnego :)
archiwum – powód

Ja dokładam swoje pytanie

Ja dokładam swoje pytanie – Dlaczego doszło do Wielkiego Wybuchu?
archiwum

Pani Minister

Pani Minister – Pani Minister sugeruję zamienić budżety między tymi instytucjami
Źródło: Paint

1