Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Gambini

0 / 0
Gambini

[demot] @olmajti Ty przewidziałeś, co musiałbyś robić, żeby potem podniecić się przy takim filmiku?;D

5 / 7
Gambini

[demot] @Kyrie Przed 1940r co innego było modne. Potem moda się zmieniła, teraz znów się zmienia. Do porównania użyłeś innego typu ubioru wiec nie jest to adekwatne. Klasyczna elegancja nie zmieniła się za wiele, a sporo tych zmian zaliczam na plus. Ekstrawagancja i nowe trendy zawsze dziwią, część oburza i może się nie podobać. Z czasem inaczej się na to patrzy.

1 / 1
Gambini

[demot] @Gambini To teraz ja przedrzeźnię Twoją postawę: "Łooo śliczny piesełek, w dodatku przynosi szczęście! Jaka super zabawa, zaraz to wszystkim wyślę i niech ta karuzela śmiechu trawa nadal. Jak można nie lubić piesełkaaaaa!?" Jesteśmy użytkownikami tej strony. Poświęcamy czas na jej przeglądanie i mamy prawo mieć jakieś preferencje odnośnie jej treści i wyrazić swoje zdanie, również negatywne. Wrzucanie tego typu demotów w moim przekonaniu robi z tego miejsca śmietnik i zaniża jakość do poziomu dziecięcych zabaw.

2 / 6
Gambini

[demot] @Glospierogow Nie podniecaj się, ten szczeniaczek nic Ci nie da. "Pan twórca demota" powinien założyć sobie pele-mele i tam się tak zabawiać. Takie demoty to idiotyzm i zasługują na krytykę w każdej formie.

1 / 1
Gambini

[demot] @lelek2 Z tego co się orientuję, to dodatkowo, dziecko poniżej 6 tego roku życia, może przejechać na rowerze przez przejście dla pieszych. Pewnie tylko w asyście opiekuna, ale wtedy on też może jechać na psach. Warto znać ten głupi przepis, zanim zaczniemy wydzierać się przez okno:D

16 / 20
Gambini

[demot] To na pewno wina Grojca. Teraz mieszkańcy się zastanawiają, kiedy cała Polska przestanie z nich szydzić, bo Ukrainka buchnęła u nich 5zł na dworcu. Radom i Sosnowiec odetchnął z ulgą.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 maja 2019 o 1:00

0 / 0
Gambini

[demot] @gszymon Nie ma żadnego znaku wcześniej? "Wielokrotnie w tym miejscu widziałem zatrzymujace się auta i kierowców sprawdzajacych droge co jeszcze bardziej stwarza zagrożenie." Robienie zdjęć w trakcie jazdy też jest zagrożeniem.

-2 / 2
Gambini

[demot] @rafalinformatyk Tak, tak, wszyscy pracują na łopacie, a jeśli nie, to najpewniej oszust i złodziej.

-1 / 9
Gambini

[demot] Nic się nie działo poważnego, tylko młody panikował, więc co miała zrobić żeby nie zasłużyć na ten niechlubny tytuł? Też panikować, zdezynfekować i lecieć z bąbelkiem do lekarza na badania? Bez przesady.

0 / 0
Gambini

[demot] @rafik54321 Każda rzecz która kupisz będzie wyposażona w podstawowe kable i ładowarki. Składowanie nie ma uzasadnienia. Twój przypadek można być jakimś kontrargumentem, ale przyznaj szczerze, kiedy zdarzyła się poprzednia podobna sytuacji i ile masz ich na przestrzeni roku. Tu też nie wykorzystałeś szuflady, tylko kupiłeś kabel, a dodatkowo zagraciłeś się chinchami które wbrew temu co pewnie uważasz, raczej nigdy Ci się nie przydadzą.

1 / 3
Gambini

[demot] @pani__jeziora Prędzej będą mieli na nią wywalone, jak do tej pory. Podejrzewam, że wpis wywołał salwę śmiechu. Jeśli ktoś chce opierać swoją atrakcyjność jedynie na wyglądzie, to raczej nie ma wiele do zaoferowania.

0 / 2
Gambini

[demot] @Tobiasz1221 Sugerujesz, że zrobisz to lepiej od małpy? Nie jestem pewien czy wypada gratulować;D

-1 / 9
Gambini

[demot] @rafalinformatyk Jeśli ubiegasz się o łopatę, to tak., masz rację. Teraz pomyśl o lepiej płatnych zajęciach.

0 / 0
Gambini

[demot] @rafik54321 Być może wyciągam błędne wnioski na podstawie kilku znanych mi przypadków, ale wydaje mi się że w każdej zapomnianej szufladzie typu "przyda się" znajduje się sporo ładowarek, kabli,przejściówek, zasilaczy itp, One nigdy się nie przydadzą do ponownego ich przeznaczenia. Recykling poprzez ich ponowne wykorzystanie jest oczywiście najlepszym rozwiązaniem. Sam mam sporo rzeczy powieszonych na starych kablach które są bardzo wytrzymałe.

13 / 15
Gambini

[demot] @Wesior123 Co to ma do rzeczy? Robienie z siebie dziada tak czy inaczej. Np. w lesie śmiecisz, bo to nie Twój las?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10343 344 następna »