Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

FuckThePiS

0 / 0
FuckThePiS

[demot] @Hannya - to, że istnieją jeszcze więksi debile od tych, którzy wykonali to coś, pokazane na zdjęciu jest (dla mnie przynajmniej) marnym pocieszeniem. Trzeba było użyć mózgu (jeśli ci, którzy wykonali tę robotę w ogóle coś takiego posiadają w co, sądząc po efekcie, szczerze wątpię) i załatać właściwym materiałem ale nie - po co - lepiej zrobić to "na odwal się", żeby się ludziska odczepili. Żenada!

-1 / 1
FuckThePiS

[demot] Jeżeli specami mają/mieli być ci, którzy tę dziurę załatali to chroń mnie opatrzności (czy cokolwiek kto chce wstawić w to miejsce) przed takimi "specami".

0 / 0
FuckThePiS

[demot] Tytuł brzmi "Biedny chłopiec. Przeszedł skomplikowaną operację usunięcia mózgu...". Nie mógł przejść operacji usunięcia mózgu bo nie można usunąć czegoś, co nigdy nie istniało! Najlepszym tego dowodem nie jest to rzekome cięcie i ślady po szyciu jako, że to, że nie jest to prawda nikt mnie przekonywać nie musi, nie mam 5 lat. Dowodem braku mózgu u pokazanego na zdjęciu jest reszta tej szopki - kolczyki w uszach, w nosie, wargach (szkoda, że sobie w żołądź i odbyt kolczyków nie wsadził, chyba że jednak - kto wie, po takim czymś to się wszystkiego można spodziewać), kretyńska fryzura (w jednym miejscu łysa pała, w drugim jakaś gejowska zaczeska)! I niech mi nikt nie wyjeżdża z tolerancjami typu "jego sprawa co ze sobą zrobił" - mnie osobiście zwisa luźnym kalafiorem jak to coś wygląda ale jak już jestem zmuszony to coś (nie kogoś) oglądać to niech nikt nie oczekuje, że będę zachowywał jedynie żenującą poprawność udając, że mnie to nie irytuje tylko dlatego, że ktoś sobie tego życzy!

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 lipca 2017 o 3:33

0 / 0
FuckThePiS

[demot] @yo123 Z tego zdania tak wynika. Niektórzy jednak nie wiedzą co to szyk zdania. Żenujące....

-2 / 4
FuckThePiS

[demot] @Paszeko @BrickOfTheWall Widziałem w Krakowie jak kontroler wypisał kobiecie mandat za to, że trzymała torbę na siedzeniu. Argumentował to tym, że skoro zajęła pani 2 miejsca, należ\ą się 2 bilety. Jaki był finał? Nie wiem. I bardzo dobrze, że wypisał jej mandat - powinien jeszcze wypisać na tyle "słony" ten mandat by się pustogłowie nauczyło, że siedzenia nie służą do trzymania bagażu - nawet, jeśli nie są w danym momencie zajęte!

2 / 10
FuckThePiS

[demot] Nie mam obowiązku ci nic mówić bo twoim zakichanym obowiązkiem jest trzymać bagaż tam, gdzie jego miejsce (np. podłodze lub na własnych kolanach) a nie na siedzeniu, które służy, jak sama nazwa wskazuje, do siedzenia!

-1 / 1
FuckThePiS

[demot] @mgstrike: w odróżnieniu od tych, którzy/re cofają do przodu. Jak w tym [...] kraju ma być normalnie jak takie kaleki mózgowe w nim zamieszkują (czego najlepszym dowodem jest twój komentarz)?!

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 czerwca 2017 o 23:36

0 / 2
FuckThePiS

[demot] Faktycznie, ciućwa, tragedyja się stała! Czy ten kretyn, kto zawieszał tę uczennicę na prawdę nie miał się do czego dowalić? I co jest niby złego w ubiorze tej dziewczyny? Bluzka owszem - wygląda obleśnie (wsadzona w spodnie, marszczeń więcej niż wszystkiego innego), ale nic zdrożnego w niej nie widzę. Jest takie powiedzenie, które najlepiej chyba pasuje do zachowania tego zawieszającego/ej kretyna/ki: "nadgorliwość gorsza od faszyzmu"!

0 / 0
FuckThePiS

[demot] Takiemu h**** to przebić (wszystkie) opony, wybić (wszystkie) szyby a na końcu obić mordę do tego stopnia, że na intensywnej terapii wyląduje - to wszystko i tak zbyt mała kara!!!!

0 / 0
FuckThePiS

[demot] Nie chcę się mądrzyć choćby dlatego, że być może się mylę, ale swego czasu doszły mnie słuchy (świadkiem nigdy nie byłem), że mężczyźni to mężczyźni, ale ponoć bywają panie, które kategorycznie sobie tego nie życzą. Co za czasy nastały....

4 / 4
FuckThePiS

[demot] Te polskie zdania zapisane są tak nieporadnie, że miejscami gdybym nie wiedział (po angielsku) o co chodzi to nawet jako Pollack bym się nie domyślił. "Neyma kurva obsi" - pierwsze dwa wyrazy w drodze wyjątku można uznać za czytelne, ale ten trzeci? "Obsi" - i to ma być niby podobne do naszego polskiego "opcji"? Ktoś się chyba za dużo kleju nawąchał!

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2017 o 23:41

4 / 12
FuckThePiS

[demot] @cypz Dziwne, że mu się od tych pedalskich rurek jeszcze jaja nie sprasowały (chyba że nie ma mu się co sprasować)!

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2017 o 18:55

1 / 9
FuckThePiS

[demot] Staram się nie dyskredytować ludzi ze względu na ich orientację, ale w takich wypadkach się, ciućwa, nie da! Ten... (nie wiem, czy nazwać go gościem bo to ni chłop ni baba) wygląda jak cipa w tych obcisłych spodenkach niczym ze sklepu dla kochających inaczej! Jeszcze do tego jakaś wstążeczka/tasiemka/rzemyk (kij wie jak to nazwać) - normalnie jak ze sklepu dla "ciepłych"! Zero poszanowania i wyrozumiałości! A cha: zwisają mi kalafiorem słowa krytyki więc zanim mnie obrzucicie inwektywami wsadźcie je sobie tam, gdzie słońce nie dochodzi! To moja opinia i nie zamierzam się do nikogo dostosowywać!

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2017 o 18:56

0 / 0
FuckThePiS

[demot] Nie wiem jakie było założenie autora tego "demota/u", ale jeśli miał za zadanie wywołanie przypływu wrażliwości i... coś jeszcze, to udało mu/jej się w 100% - nawet u faceta. A cha: jeśli ktoś zechce drzeć łacha ze mnie za ukazywaną w opinii wrażliwość - voila, zabronić nikomu nie mogę, ale ani mi w głowie pisać czegoś, co będzie świadczyło o mnie, że jestem twardym, bezdusznym, nie dającym się ponieść emocjom "macho".

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 maja 2017 o 2:20

0 / 0
FuckThePiS

[demot] @daro97 Tak, psy są mądre - to raz, a dwa - od ciebie, jak widzę po komentarzu mądrością przewyższają lata świetlne (komentarz z resztą dowodzi, że od ciebie mądrzejszy jest nawet taboret)!

0 / 0
FuckThePiS

[demot] @Marin230, @franciszekkimono - Weźcie wy się od rządu PO-PSL odpiórkujcie z łaski swojej! PiSowskie bydło/łajno/szambo (razem ze swoimi, pozbawionymi doszczętnie mózgu wyborcami - nie ludźmi) nie jest ani odrobinę lepsze jeśli nie gorsze więc nie zwalaj wszystkiego na poprzednią ekipę!

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 maja 2017 o 17:46

1 2 3 następna »