Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Fragglesik

1 / 1
Fragglesik

[demot] @Xar Jak strefa nonGBT? gdzie to jest? Kto to robi? Podaj przykład, proszę.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 września 2020 o 18:09

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
Fragglesik

[demot] @Taymishi A Ty nie wspierasz się w swoich informacjach na rzeczach usłyszanych w programach naukowych, gdzie podaje się te dane z konkretnych badań, a poptwierdzają to osoby o profesorskich i doktorskich tytułach?

0 / 0
Fragglesik

[demot] @SirNobody Tylko czy one SĄ, czy dopiero o nich się myśli? @siukny Jeśli takich chipów zwiększających inteligencję nie ma, a dopiero mają być, jest to po prostu fantastyka naukowa, a więc demot jest na poziomie: "Od jutra mieszkamy na Marsie" i się dziwisz, ze ja się podśmiewam z takiej informacji. Nawet teraz wymieniona przez @SirNobody firma nie robi chipa mającego wzmocnić inteligencję, lecz usprawnić przekaz - człowiek maszyna. Więc Twoje "święte oburzenie" dotyczące mojej ignorancji nie ma żadnej racji bytu, poza Twoim osobistym brakiem kultury.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 września 2020 o 17:57

0 / 0
Fragglesik

[demot] @Rydzykant Też taką mam. Mam też mapę Pitera, nas podkładzie z 1936 z naniesioną współczesną treścią, ale to nie jest na geografię, a na historię ewentualnie. Stare książki w pewnej części na pewno są potrzebne - mam np. podstawy fizyki z 1870 roku, fajnie się czyta. Ale to zupełnie co innego, gdy się myśli o pozbyciu się takich książek globalnie z bibliotek publicznych, nie całkowicie ze wszystkich. Zawsze komuś się przyda rocznik statystyczny pokazujący zbiory buraka w latach pięćdziesiątych, ale taki rocznik w każdej bibliotece jest już bezsensowny i o to tu chodzi.

0 / 0
Fragglesik

[demot] @Rydzykant Od razu widać, że jest niefunkcjonalna, ma teleścisk ręczny połączony z pląsawicą kciuków i blokadą percepcji kąta szerokiego.....:)

1 / 1
Fragglesik

[demot] @molksiazkowy123 A nie wpadło Ci na myśl, że jest to wiedza już zdeaktualizowana, jak mapy w szkole na geografię, gdzie jest Jugosławia, Czechosłowacja i ZSRR? Widać, że nick kłamliwy, nie czytasz, bo nie myślisz.

0 / 0
Fragglesik

[demot] @Skylander I naprawdę uważasz, że ideałem myśli prawdziwego faceta jest uwierająca od spodu w klapkach 0,5 cm nakrętka?

-3 / 5
Fragglesik

[demot] Jak tworzył dla opozycji, był chwalony, gdy wygrał za opozycji w USA, był w mediach przedstawiany jako nasz "duchowy towar eksportowy" i nas reprezentant kultury polskiej na świat. jak zaczął budować pomniki za obecnego rządu, nagle, z dnia na dzień stał się kretynem, nieukiem, niedouczonym oszołomem i dewiantem. Ciekawe.

-1 / 1
Fragglesik

[demot] W życiu go nie widziałem, mam pół wieku za sobą, ale nie mam pojęcia, to to jest.

-1 / 1
Fragglesik

[demot] @Taymishi Nie mam tych danych gdzieś na stronie. Po prostu je pamiętam z oglądanego programu na Discovery, właśnie na temat samobójstw i depresji bogaczy.

-5 / 5
Fragglesik

[demot] @Xar Bo oczywiście recesja i straty na całym świecie z powodu pandemii nie mają żadnego znaczenia, co tam, ze recesja, co tam, że pandemia, co tam, że miliardy poszły w tarcze osłonowe, ważne, ze obiecywali i nic nie powinno tego zmienić...:)

-4 / 8
Fragglesik

[demot] Potem się dziwi, że nikt jej nie bierze poważnie, a potem zostaje feministką, bo faceci to świnie, bo nikt się nie zgłosił.....:P

-1 / 1
Fragglesik

[demot] @Dordi Oczywiście. Często też o zadowoleniu i szczęściu. Doi pewnego momentu. Nie od dziś jest taka maksyma, że najlepszy jest środek.

-3 / 3
Fragglesik

[demot] @Xar A wiesz, że to od zawsze pusta retoryka, bo premier wchodzi z informacją, a prezydent podpisuje, wręcza i tyle? I zawsze tak było, od 1989 roku?

0 / 0
Fragglesik

[demot] @Hazik Nigdy nie wiesz które geny dzieci przejmą, nie wiesz też, do jakich chorób może mieć skłonność linia dawcy nasienia. Niczym to się nie różni od adopcji. facet = dawca może nawet nie wiedzieć, że rodzina ma skłonności do czegoś. Np. u mnie w rodzinie ze strony Mamy jest znaczna skłonność do epilepsji. Żadne badanie w banku nasienia tego nie wykryje, a jakbym chciał zarobić, to mógłbym to ukryć bez problemu. Inna rodzina może mieć skłonności rakowe, poza tym są choroby i skłonności które stwarzają się przy blokadzie konkretnych genów przez geny dawcy lub biorczyni, czego nauka jeszcze nie ogarnęła. Loteria jest zawsze.

-1 / 1
Fragglesik

[demot] @rafal199 Przypominam Ci, że właśnie tak wyleczyło się z depresji kilku milionerów, ostatnio taki przypadek był tu opisywany w jakimś democie. P.S. Ja nie promuje biedy, tylko przeciwstawiam się tezie, że bogactwo czyni szczęśliwym.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10682 683 następna »