Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Fassbender

11 / 15 + -
Fassbender

[demot] Jacy wszyscy są obrażalscy i delikatni. Z czarnoskórych nie można się śmiać, z feministek nie można się śmiać, z homoseksualistów nie można się śmiać, z katolików nie można się śmiać, z muzułmanów nie można się śmiać. Jeszcze trochę i nawet nie będzie się można śmiać z samego siebie. Czy wokół są sami idioci, którzy nie rozumieją humoru, żartu?

10 / 14 + -
Fassbender

[demot] Jak na "typowego admina" to nawet jesteś mądry. Zgadzam się. Pedofilia jest tak samo krzywdząca niezależnie od profesji jaką wykonuje oprawca. Krzywdzone dzieci cierpią tak samo gdy molestuje je ksiądz, lekarz, prawnik itd. W KK natomiast przeraża i irytuje jak w wielu sprawach sytuacja zostaje zamieciona pod dywan! Brak jakiejkolwiek skruchy! Ludzie, którzy uczą moralności sami jej nie mają.

4 / 10 + -
Fassbender

[demot] Pół Polski płacze z powodu tęczy i uczuć religijnych, a co z uczuciami estetycznymi? Czuję się obrażony! Proszę mnie to wyrzucić i nie wypuszczać osób otyłych na ulicę! Moje uczucia są najważniejsze!

0 / 0 + -
Fassbender

[demot] Z jednej strony rozumiem. Żołnierz z korpusu starszych oficerów musi mieć przede wszystkim w głowie. Od biegania to są głównie szeregowi, podoficerowie i ewentualnie oficerowie młodsi. Natomiast z drugiej strony to jest gruba (tak słowo użyte celowo) przesada. Uważam, że pan podpułkownik nie powinien mieć możliwości zakładania munduru bo tylko go kompromituje. Czy regulamin tego nie przewiduje? Tym bardziej, że jest w czynnej służbie. Rozumiem, że pan podpułkownik może mieć problemy zdrowotne, ale wtedy powinien odejść z wojska. Natomiast jeżeli jego wiedza i doświadczenie są tak cenne to zadania mu powierzone może wykonywać w ubraniu cywilnym.

4 / 8 + -
Fassbender

[demot] Przyjdą takie czasy, że Niemcy będą przyjeżdżać do dumnej, wielkiej Polski zbierać węgiel! Cała Europa zazdrości nam programu Przywódca Plus!

4 / 6 + -
Fassbender

[demot] Prawda. Wszystkie zdjęcia w podręcznikach czy różnych publikacjach, pokazujące schodzącego z lądownika astronautę, są tak naprawdę zdjęciami na których jest Aldrin.

1 / 1 + -
Fassbender

[demot] Z lądowaniem miało to mało wspólnego. Samolot zapalił się po mocnym "przyziemieniu". Piloci nie zrzucili paliwa i popełnili błąd podczas podchodzenia do lądowania.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1041 42 następna »