Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Erecer

0 / 0
Erecer

[demot] @Koruptos Świat ttochę się zmienił od ostatniego wieku. Dzisiaj poerwsze co to piszesz tweeta a nie wychodzisz na ławeczkę pod sklepem.

3 / 7
Erecer

[demot] Mam pytanie jak szybko się degraduje i jak radzi sobie z czynnikami atmosferycznymi? Chciałbym też wiedzieć ile watów na m. kw. wymaga by go ogrzać powiedzmu do 20 stopni przy zewnętrznej temperaturze - 10 stopni celsjusza? Jeżeli ma gorsze parametry niż cegła ze styropianem to go nie chce i będę uważał że jest to domek ogrodowy dla dzieci.

4 / 4
Erecer

[demot] @kurnutus A niech sobie ueaża co chce, lecz w przestrzeni publicznej powinniśmy wymagać dowodów takiej tezy. A u siebie na osiedlu, wiosce, niech gada co chce.

8 / 10
Erecer

[demot] Dlatego nie słucham radia. Dodaj jeszcze hity sprzed 20 lat i masz pełny objaw polskiej martyrologii.

0 / 0
Erecer

[demot] Tylko szkoda, że kampanie wyborczą tak poprowadzilo aby nie uzyskać choćby ilości posów do koła poselskiego, a odpuszczenie lost do senatu jest hańbą na ich giętkich kręgosłupach. Odrazu napiszę bo zaraz zlecą się trole i boty. Nie jestem pisowcem nigdy nie głosowałem na pis w żadnych wyborach. Ubiegając innych na PO czy SLD też. Takie to dziwne czasy zero jedynkowe

6 / 6
Erecer

[demot] Powoli mam dosyć idiotów w tym kraju. Może niech najpierw udowodni swoją tezę. Chciałbym zobaczej jej dowody na jakich opiera swoje tezy. Może zacznijmy w końcu tego wymagać.

3 / 3
Erecer

[demot] Mnie nie dziwi fakt chęci sprzedaży takich czy innych głupot. Mnie dziwi fakt, że ktoś, ten indiotyzm, faktycznie zakupi.

0 / 0
Erecer

[demot] @GieniaK A dlaczego kobiety trzeba zmuszać do pracy tam gdzie właśnie wprowadza się parytety? Może zwyczajnie kobiety nie chcą tam pracować? Jestem na stanowisku, że dajmy ludziom wybór, a nie wybierajmy za nich.

0 / 0
Erecer

[demot] @GieniaK Szkoda że feministki dały się wykorzystać politykom. Może coś z tego by było. Ja parytetom mówię nie. Dlaczego? Ponieważ wymuszają sztuczne podziały. Jak kobieta chce zostać mechanikiem to kobieta zostanie. Jesteście uparte. A parytety to sztuczne wywoływanie do tablkicy. Ci się nadaje ktoś czy nie.

0 / 0
Erecer

[demot] @GieniaK Jeśli już musiały by być jakieś zmiany w postrzeganiu pracy kobiety i mężczyzny to, moje osobiste zdanie jest takie, że za te same obowiązki, ich ilość i stopień trudności, wynagrodzenie powinno być takie samo dla kobiety i mężczyzny. Jedyne co bym dopuszczał to tutaj regulacje prawne.

1 / 1
Erecer

[demot] @GieniaK Wszystko pięknie, ale jedyne co ja bym zmienił to wynagtodzenie na stanowisku. Ono powinno być adykwatne do obowiązków. Nie ważne czy to kpbieta czy mężczyzna. Tu bym widział jakieś regulacje. Inne sprawy bym zostawił ludziom. Kobieta chce być programiatą bardzo proszę. Facet chce być pielęgniarką czy położną, bardzo proszę. Skończmy z mówieniem co inni mają robić. Wtedy okaże się czy tw parutety i inne nakazy są potrzebne.

0 / 0
Erecer

[demot] @krickin Tylko później jesteś wciągnięty na wieczną służbę czarnego pana. Zawsze jest jakaś cena.

0 / 0
Erecer

[demot] @GieniaK Moim zdaniem, bo tylko obserwuję co się dzieje, są to argumenty lewicy by dzielić nas, zwykłych ludzi. Nie mam nic do kobiety szefa, puki wykonuje swoje obowiązki i nie wykracza poza ogólne normy. Tak samo postrzegam mężczyznę na takim stanowisku. Do pracy jest zatrudniana przedewszystkim głowa a nie płeć. Takie jest moje zdanie, a nie prawda objawiona. Może Ty postrzegasz to innaczej. Masz do tego pełne prawo. Jednak wydaje mi się, żeby nie zmuszać nikogo do zatrudniania określonych ludzi, czy według płci czy innego kryterium. To zawsze prowadzi do byle jakości, a nie podnoszenia kwalifikacji. Niech każdy decyduje o swoim życie jak chce.

5 / 7
Erecer

[demot] @GieniaK tak się składa, że ograniczeń w zarządach, radach nadzorczych u stanowiskach kierowniczych nie ma takowych ograniczeń. Czyżby kobiety były poprostu mniej zainteresowane takimi stanowiskami? Czy może konkurencja na takie stanowiska jest taka silna? Według prawa i wszelkich zapisów umów nie ma ograniczeń co do płci.

0 / 0
Erecer

[demot] To ja jako facet domagam się aby było płacone według jakości wykonania, usługi, produktu. Tylko kto tą jakość będzie ustalał?

5 / 5
Erecer

[demot] Już przerobilośmy dyslekcję, dysortografię, dyskalkulię, teraz to. A może zacząć wymagać od nauczycieli aby głąbów nie przepuszczali do klas wyżej?

0 / 0
Erecer

[demot] Czyżby ocieplanie wizerunku? Trochę nieudolne. Dlatego, że to święto jest świętem KAŻDEGO Polaka. A taki twór o którym mówisz to jest zwykła łobuzerka i prostactwo umysłowe.

5 / 5
Erecer

[demot] @GieniaK jak byś nie zauważyła to to była ironia. My faceci nie krzyczymy, to feministki różnego rodzaju twierdzą, że kobiety powinny być w zarządach, w radach nadzorczych, kierownikami itp. Lecz te same krzykaczki nie doceniają llub nie pomagają kobietom na tirach, na statkach towarowych. Ciekawe dlaczego, co?

3 / 3
Erecer

[demot] A jest tak samo funkcjonalne jak zwykłe nieekologiczne drewniane krzesełko?

5 / 9
Erecer

[demot] Problem w tym, że nie każdy chce być kurą domową, czy kogucikiem. Kiedy nauczymy się nie wtrącać w cudze życie? A skoro o parytetach mowa, to uważam, że jest zbyt mało kobiet w kopalniach.

8 / 8
Erecer

[demot] @bartoszewiczkrzysztof Z nią jesteś nie dla sexu, tylko dla pieniędzy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1044 45 następna »