Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

El_Polaco

poczekalnia
 –
poczekalnia
Portal starinsider.com stworzył listę najbardziej irytujących piosenek wszechczasów. Tak wygląda pierwsza dziesiątka: – #10: James Blunt - 'You’re Beautiful' #9: Akon - 'Lonely' #8: Rebecca Black - 'Friday' #7: Cher - 'Believe'#6: Eiffel 65 - 'I'm Blue'#5: Bobby McFerrin - 'Don't Worry, Be Happy' #4: PSY - 'GangnamStyle'#3: Pinkfong - 'Baby Shark' #2: Justin Bieber ft Ludacris - 'Baby' #1: Luis Fonsi ft Daddy Yankee - 'Despacito' Co byście dorzucili do tej listy?
poczekalnia
Dopóki nie znajdziesz osoby, z którą siedzenie w domu jest jeszcze fajniejsze –
W wieku 94 lat zmarła mjr Maria Kowalewska ps. "Myszka", sanitariuszka z Powstania Warszawskiego. – – Jesteście młodzi, ale powinniście taką staruchę jak ja zrozumieć, że to było spontaniczne, to było cudowne, to był nieopisany zryw chęci wyzwolenia się.Nie da się tego ująć w słowach. To trzeba było przeżyć, wie pan, naprawdę – opowiadała.
poczekalnia
 –
poczekalnia
 –
poczekalnia
 –
poczekalnia
Ciekawe że taki pomysł wyszedł od socjalisty, który na dodatek jasno deklaruje się jako ateista, a nie od konserwatysty. –
 –
poczekalnia
- Pojechałem do Krakowa, żeby nagrywać "Opowieści Hollywoodu” - wspominał aktor Janusz Gajos. - Reżyserował to Kazio Kutz. W którąś niedzielę umówiłem się z kolegą. Nie znałem dobrze miasta, a chciałem dotrzeć do ulicy świętego Jana. Zobaczyłem dwóch takich, których określa się mianem meneli. – Dżentelmeni ci byli lekko wczorajsi. - Panowie, jak dojść na tę ulicę? - spytałem grzecznie. Wskazali drogę. Pięknie podziękowałem. I przeszedłem na drugą stronę ulicy. Nagle słyszę, że jeden z nich biegnie za mną. 
- Przepraszam, pan Gajos? - pyta lekko zdyszany. - Tak - odpowiedziałem zadowolony, że jestem popularny nawet w tym środowisku. I zaraz słyszę... "Mistrzu..." To mnie jeszcze bardziej podbechtało. Ale dalej już było tak: - Mistrzu, daj pan stówkę. Tak nas suszy.