Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

El_Polaco

Z nami od: 8 kwietnia 2019 o 18:13
Ostatnio: 11 listopada 2019 o 19:53
Płeć: mężczyzna
Exp: 20
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 8 (6 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 593
  • Komentarzy: 540
  • Punktów za komentarze: 1186
  • Obserwuje: 3 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Jarosław Kaczyński o Stanie Wojennym:

Jarosław Kaczyński o Stanie Wojennym: – "Odmówił podpisania lojalki, odpowiedział również na pytanie o to, czy chce być internowany.- Uczciwie mówiąc, chciałem i skądinąd byłem pewny, że zostanę, ale z drugiej strony słyszałem o kabotynach, którzy zgłaszali się, aby ich internować. Odrzekłem więc, że nie chcę. On zapytał: czy mogę napisać mu odmowę? (...) Po latach z liter mojej odmowy skonstruowano "lojalkę", opublikowaną w "Nie" w 1993 roku. (...) Tego samego dnia wieczorem, ku mojemu zaskoczeniu, zostałem wypuszczony - relacjonuje".W tamtych czasach tak szybko wypuszczano głównie z jednego powodu. Inne są mało prawdopodobne.
archiwum

Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski – Skrajny konserwatysta, zagorzały katolik, zwolennik ingerencji Kościoła Rzymskokatolickiego we wszystkie sfery ludzkiego życia i zaciekły wróg komuny. Zdecydowany przeciwnik Okrągłego Stołu i wszelkich rozmów z komunistami. Wielki podróżnik. W latach 1985-89 raz był na Kubie i w ZSRR i kilka razy w Meksyku. Tylko jakim cudem taki zagorzały antykomunista dostał paszport i pozwolenie na tak dalekie wyjazdy, skoro często zwykłym robotnikom nie pozwalano na wyjazd to innego kraju Bloku Wschodniego, a paszport po powrocie trzeba było zwrócić do urzędu? I za każdym razem urzędnik wydawał mu paszport?

Dzień dobry. Czy Pan/i popiera rządy generała Pinocheta?

Dzień dobry. Czy Pan/i popiera rządy generała Pinocheta? – Pinochet zdecydował się zorganizować referendum, które zakończyło jego rządy, bo był pewien, że wygra. Uważał tak dlatego, że najpierw kazał przeprowadzić sondaż i wyniki wskazywały na to, że ma wysokie poparcie społeczeństwa. I Pinochet nie mógł uwierzyć, że wyniki referendum są inne niż wyniki sondażu. Tylko że ten sondaż przeprowadzili żołnierze. Naprawdę ciężko zrozumieć, czemu przeciętny Chilijczyk miał ukrywać przed żołnierzem swoją opinię na temat dyktatury wojskowej...

Bohater z pasków TVP

Bohater z pasków TVP – Premier gratuluje żołnierzom udanej akcji odbicia uczniów-zakładników
archiwum

Łubu dubu, łubu dubu. Niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam.

Łubu dubu, łubu dubu. Niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam. – To śpiewałem ja. Morawiecki Mateusz.
archiwum

Lewactwo spod znaku "Róbta, co chceta" vs prawdziwi Polacy.

Lewactwo spod znaku "Róbta, co chceta" vs prawdziwi Polacy. – Bez komentarza
archiwum – powód

Razem zniszczymy UE.

Razem zniszczymy UE. – Podsumujmy. Unia się rozpada (nie reformuje, ale rozpada), w kolejnych wyborach w Europie do władzy dochodzą partie bardziej radykalne niż obecnie, w tym AfD, które często używa słowa Vaterland. Państwa europejskie zaczynają skakać sobie do gardeł, zamiast współpracować. Rozpada się NATO, bo USA samo nie chce tego ciągnąć, a Putin się cieszy. Zniszczyć Unię bez planu dalszej współpracy z innymi państwami w Europie, czyli "Jak Rozpętałem III-cią Wojnę Światową".
archiwum

Dziwny kraj

Dziwny kraj – Dziwne to miejsce, gdzie program 500+, czyli rozdawnictwo, spotkał się z mniejszym hejtem i dezaprobatą niż strajk nauczycieli, czyli grupy zawodowej niezadowolonej ze swoich wynagrodzeń. I jeszcze nauczycielom przypisuje się tendencje socjalistyczne.

1