Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Eaunanisme

1 / 1
Eaunanisme

[demot] Nieprawda. Nie tylko w Polsce. Mało tego. Nie tylko po polsku. Również w innych krajach i w innych językach zdarza się napisać coś używając zbyt dużego skrótu myślowego.

1 / 1
Eaunanisme

[demot] W całym moim komentarzu chodziło mi o wskazanie, że nauka jeżdżenia samochodem zajmuje całe godziny i jeśli ktoś uważa, że spędzenie niejednokrotnie kilkunastu godzin na płynnym ruszeniu z miejsca to szybkie nauczenie się, to wybitnie trochę nie dostrzega różnic w skali. Do samochodu wsiadasz w celu nauczenia się nim jeździć. Tylko i wyłącznie. Nikt nie sadza dziecka naprzeciwko odkurzacza, pralki, czy kosiarki i każe mu spędzić kilka godzin na nauce obsługi. Stąd może dzieci nie umieją dziś obsługiwać tych urządzeń równie dobrze. Zupełnie innym jest to, że rodzice nie wymagają dziś od swoich dzieci niczego. Co zaś do Twojego komentarza: jeśli uważasz, że dziecko odkurzające mieszkanie po raz pierwszy nic nie uszkodzi, to "jaśnie pan" nie ma więcej pytań.

1 / 3
Eaunanisme

[demot] Ja tam nie wiem, ale standardowy kurs nauki jazdy trwają jakieś 1,5 miesiąca, gdzie czas jazdy wynosi ok. 2h (załóżmy 2-3 razy w tygodniu). Załóżmy też, że podstawy (ruszanie, zmiana biegów i rozmieszczenie wajch i przycisków) zajmą jakieś 4h szkolenia. I teraz pytanie - który "zwyrol" będzie chętny, żeby jego dziecko siedziało 4h z odkurzaczem i ćwiczyło jego obsługę?

2 / 2
Eaunanisme

[demot] W miłości? Nie wiem, który fragment tej opowiastki może świadczyć i miłości między jej "bohaterami".

-2 / 6
Eaunanisme

[demot] Na świecie są tysiące bogatych i rozpuszczonych dzieciaków, które od urodzenia miały więcej kasy na koncie, niż 10 milionów najbiedniejszych dzieciaków w Chinach czy innej Angoli. Niemniej jednak rzadko kiedy słyszy się, żeby taki rozpuszczony bogactwem gówniak był w stanie zrobić cokolwiek innego, niż przewalić pieniążki starych,tonąc w alkoholu i dragach. Może więc dziewczyna z obrazka nie doszła do tego sama, ale mi imponuje tym, że robi coś na własny rachunek. Nawet jeśli pomaga jej sztab specjalistów - nie każdemu by się chciało.

2 / 2
Eaunanisme

[demot] Telefony moje czy moich znajomych nic z nami nie robią. Co najwyżej nasza "głupota" w kreowaniu wzajemnych relacji może to zrobić. Podejrzewam, że tak jest w przypadku każdego innego telefonu. To nie przedmioty czynią ludzi chu***wymi. To ludzie są ch***wi.

17 / 17
Eaunanisme

[demot] @Taktyczny Jedyny zbiornik wodny w Polsce, który może być skuty lodem przez 7 miesięcy, to barszcz z wigilii w zamrażalniku.

0 / 0
Eaunanisme

[demot] Jak zwykle dyskusja rozbija się o użyte słowa, a nie o efekt, jaki prezentowana działalność daje. Być może brak ręki, dziwny kształt twarzy, dwa palce albo plamy na skórze nie są powodem do dumy, ale też nie powinny być przyczyną wykluczenia, wytykania palcami i śmiania się z kogoś, kto nie miał przecież wpływu na to, jakim się urodził. Stąd też wspomniane w którymś komentarzu "niskie standardy" osób, które są dumne ze swoich specyficznych cech są dla mnie całkowicie zrozumiałe. Bo jeśli uczenie pewnych ludzi wrażliwości zawodzi, to innych trzeba uczyć posiadania twardej skóry. Budowanie poczucia własnej wartości i dumy z głupot jest do tego pierwszym krokiem.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 marca 2019 o 22:08

0 / 0
Eaunanisme

[demot] @Dordie O rany. Całą istotą tej rozmowy jest to, że jak przyjdzie wróg i pójdziemy walczyć o ojczyznę, to nie będziemy sobie wybierać, kto z potomnych zyska na naszych zimnych zwłokach w okopie. Nikt nie każe Ci w tej chwili oddawać życia, żeby jakieś mangozjeby mogły się masturbować tentaklami...

0 / 0
Eaunanisme

[demot] @Dordie Cóż. Jeśli tak bardzo wzdryga Tobą myśl, że jedna z setek tysięcy osób, która mogłaby potencjalnie w przyszłości skorzystać na życiu w pokoju dzięki Twojej ofierze w trakcie wojny, będzie nosić różowe włosy i grać w gry, to ja nie wiem, co powiedzieć.

1 / 5
Eaunanisme

[demot] @Dordie A za co, Twoim zdaniem, warto oddać życie, jeśli nie za to, żeby przyszłe pokolenia mogły żyć bez strachu o jutro, robić to, na co mają ochotę, czerpać z życia garściami i, generalnie, mieć lepiej, niż pokolenie żołnierzy w okopach?

6 / 8
Eaunanisme

[demot] @Paszkwilant Logika stojąca za tego typu akcjami jest mniej więcej taka, że gdyby zestawić w 100% naturalną kobietę i w 100% naturalnego mężczyznę, to kobieta zostałaby uznana za leniwą prukwę, która o siebie nie dba, a facet zostałby uznany po prostu za faceta. U kobiety brak ogolonych pach, nóg, czy innych części ciała jest jakby wymuszony przez panujące kanony piękna, a odstępstwo od tego jest dziwactwem i w ogóle feminanizmem. Plus dochodzi to tego fakt, że dla wielu facetów jest szokiem, że włosy na ciele kobiety mogą być równie gęste, jak włosy na ciele faceta. Oceń sam sytuację.

0 / 0
Eaunanisme

[demot] @Herr_Otto_Flick - jeśli można tworzyć miliony demotów (dosłownie miliony) o końcu czasów, wszystkim na opak i w ogóle upadku białego człowieka, bo na imprezę ktoś założy coś, co jest brzydkie / zrobione z dziwnego materiału / nie pasuje do płci, to rezerwuję sobie prawo do napisania miliona komentarzy pod takimi demotami, że uj was to obchodzi, co kto ubiera na końcu świata. Uznaję jednocześnie Twoje prawo do obruszenia się milion razy tym, że się obruszam, że inny się obruszyli. Życzę miłego dnia i plusik za nick z kultowej postaci ;)

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 marca 2019 o 15:43

1 / 1
Eaunanisme

[demot] Prawdziwy facet to je na co ma ochotę i nie obchodzi go, co w tej kwestii do powiedzenia ma jakiś krótkofiutek z demotów, który leczy swoje kompleksy męskości jedzeniem "prawdziwego faceta".

4 / 8
Eaunanisme

[demot] A wpływ tego, co kto założy na imprezę na drugim końcu świata, na życie przeciętnego użytkownika demotywatorów = 0.

3 / 3
Eaunanisme

[demot] Co jak co, ale nazywać osobę z owłosioną twarzą "małpą", podczas gdy małpy generalnie charakteryzują się nieowłosioną "twarzą", to niezłe jaja.

1 / 3
Eaunanisme

[demot] Cóż. Nawet jeśli nie będziesz mieć szczęścia i nie przeżyjesz uderzenia piorunem, to twoje (martwe bo martwe) ciało też tak może wyglądać.

4 / 4
Eaunanisme

[demot] @beva Może to być dla Ciebie szokiem, ale zwróć proszę uwagę, że nazwa planety Ziemia jest znacznie starsza, niż odkrycia geograficzne i zdjęcia satelitarne, które jednoznacznie udowodniły, że większość naszej planety zajmuje wszechocean, a nie lądy. Jednocześnie prawdziwym jest to co mówisz - ludzie zamieszkują niemal wyłącznie ziemię, a nie wodę. Stąd proste pytanie: jeśli jesteś człowiekiem starożytnym mieszkającym na lądzie i większość z tego, co widzisz dookoła jest lądem, a morza to dla Ciebie wielka niewiadoma, to jak nazwiesz miejsce, w którym mieszkasz?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 lutego 2019 o 15:34

-5 / 15
Eaunanisme

[demot] @baniapfdq Masz rację. Zdecydowanie lepiej, jeśli Twojego syna będą uczyć, że bardziej niestosowne będzie, założenie przez faceta sukienki, niż skatowanie kolegi z klasy za obciąganie fiutów.

1 / 1
Eaunanisme

[demot] @mooz Zgadza się. Do tego dochodzi zapewne jeszcze jeden aspekt. Biały mężczyzna policjant rzucony w wir akcji w dzielnicy zdominowanej przez mniejszości etniczne i jeszcze pechowo zastrzeli w wymianie ognia podejrzanego wywodzącego się z tej mniejszości. Prosty przepis na wielodniowe zamieszki i poważny kryzys wizerunkowy służb porządkowych. Jak dla mnie dobry pomysł i prosta droga do integracji społeczności odrębnych kulturowo, zamiast postępującej antagonizacji przez wyimaginowany bądź realny rasizm.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 stycznia 2019 o 19:36

9 / 9
Eaunanisme

[demot] @gstrzeg Właśnie. Dla mnie, jako osoby, która niemieckiego nie zna ani trochę, to zawsze było, jest i będzie "to dziwne niemieckie B".

-2 / 12
Eaunanisme

[demot] Jak zwykle dramatyzowanie, że świat się stacza, bo w internetach większość cycków i warg wypełnionych sylikonem. A tymczasem myli się uznanie czegoś za kanon piękna ze zwykłym szokowaniem i wyrazistością. Dowodem na to jest fakt, że na takich stronach się z tego śmiejemy, a nie bronimy.

0 / 2
Eaunanisme

[demot] @meatgun - to jest GLOBALNE ocieplenie, a nie ANTROPOGENICZNE ocieplenie. "Globalny" oznacza "obejmujący cały świat (glob)". Nawet jeśli prawdą jest, że wybuch jednego wulkanu wyemituje do atmosfery 10000000 razy więcej CO2, niż ludzkość wykopciła od odkrycia ognia, to wywołane tym wybuchem ogólnoświatowe ocieplenie klimatu będzie można dalej określić jako globalne. Mimo że człowiek do tego ręki nie przyłoży. Pozostaje kwestią otwartą, jak bardzo spalanie paliw kopalnych wpływa na ten proces. Ale nawet jeśli nie podnosi temperatury, to i tak zatyka nam płuca. I nawet jeśli działalność człowieka podniesie temperaturę ogólnoświatową o 0,01 stopnia przez 1000 lat, to nie oznacza, że nie warto dbać o środowisko.

0 / 0
Eaunanisme

[demot] @tdobe - bo "teoria ewolucji" nie oznacza, że komuś się wydaje, że tak jest, ale tak naprawdę to nie wiadomo. Jest to przykład teorii naukowej, a więc najbardziej rzetelnej formy wiedzy. Po prostu kupka zebranych dowodów potwierdzających daną tezę. To z tej samej Wikipedii, na którą się powołujesz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1016 17 następna »