Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Drak82

Z nami od: 11 października 2019 o 18:24
Ostatnio: 6 lutego 2023 o 21:46
Wiek: 40
Płeć: mężczyzna
Exp: 7
Jest obserwowany przez: 1 osobę
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 14 (12 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 2517
  • Komentarzy: 102
  • Punktów za komentarze: 211
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

 –
archiwum
Chiny fałszują swoje PKB. Są o 60% słabsze niż myślimy! – Sensacyjne dane na temat gospodarki Chin. Badania Louisa Martineza z University of Chicago wykazały, że Chiny od wielu lat fałszowały dane na temat swojego wzrostu gospodarczego. Po korekcie okazuje się, że gospodarka Chin jest ok. 60% mniejsza niż deklarowano. Całkowicie zmienia to układ sił na świecie i daje nową perspektywę na politykę międzynarodową. Źródło pod obrazkiem.
Ambasador Rosji na przyjęciu u nuncjusza apostolskiego w Warszawie – Przyjęcie zorganizowane przez nuncjusza apostolskiego Salvatore Pennacchio odbyło się przy al. Szucha w Warszawie w siedzibie nuncjatury apostolskiej. Pojawił się na nim Siergiej Andriejew, zwolennik agresji rosyjskiej na Ukrainę. W czasie, gdy cały cywilizowany świat potępia agresję Rosji i prowadzoną przez nią wojnę, Watykan w najlepsze bawi się ze zbrodniarzami. Historia się powtarza
archiwum
Gdzie są feministki?? – Dziewczyny giną, walcząc na ulicach Teheranu o wolność. Protesty trwają siedem dni, rozpoczęły się po tym, jak policja religijna zabiła młodą kobietę za to, że źle nosiła hijab.I co, żadnego wsparcia od przejętych prawami człowieka lewaków? Żadnego głosu wzmożonych feministek, które potrafią się kłócić o nalepki na toaletach? Co się dzieje??Dlaczego nic nie robicie? Kim w takim razie jesteście?
archiwum
Brednie Korwina na temat Rosji – łatwo zdemaskować. Link poniżej.
archiwum
Czy Rosja się rozpadnie? – Problemy są głębsze i bardziej złożone niż się wydaje. Warto poświęcić 24 minuty...
archiwum
Dla tych co nie widzą. – Za pomocą odpowiedniego dodatku do przeglądarki wciąż można wyświetlać ilość łapek w dół na YT.
archiwum
Zło nie jest w stanie tworzyć niczego nowego... – ...może jedynie zniekształcać i niszczyć to, co zostało wymyślone lub stworzone przez siły dobra. - J.R.R Tolkien
archiwum
Dziś rocznica śmierci Johna Lennona, znanego bojownika o lepszy świat. – Na zdjęciu John Lennon i Yoko Ono czekają aż pokojówka pościeli łóżko, w którym będą protestować w imieniu biednych i uciśnionych!
archiwum
Przypadek? Nie sądzę... – Ale polecam : )
archiwum
"Rewitalizacje" – Tak zwana rewitalizacja centrów miast polega na tym, że wycina się zieleń i zalewa całość betonem. To nie jest rezultat głupoty samorządów ale ich chytrości. Utrzymanie betonowego placu jest znacznie tańsze niż utrzymanie zieleni, która wymaga ciągłej konserwcji - koszenia trawy, podlewania, usuwania liści itd. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na inne cele, np. na premie dla zarządu miasta. Kogo obchodzi, że latem jest 50 stopni w cieniu?Samorządy dym*ją was tak samo jak rząd centralny. Czego jeszcze nie rozumiecie?

1