Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Drak82

0 / 0
Drak82

[demot] Tja. Polzga znowu naj...ujowsza pod każdym względem. Wyjdź z piwnicy małpo, zobacz jak wygląda świat. Nie pisz nic w internecie, bo zaśmiecasz przestrzeń.

1 / 9
Drak82

[demot] Nawet jak pis coś przez przypadek zrobi dobrze, to i tak jest źle. Czy rozumiecie totalniacy, jak bardzo was kompromituje taka postawa małych dzieci (wszystko na nie)? To zrozumcie, może się czegoś nauczycie przed wyborami. Chociaż wątpię...

-4 / 6
Drak82

[demot] Tja. Kacap który stworzył tego demota zapewne wie jak jest w Wielkiej Brytanii, czy powiedzmy Tajlandii. I w wielu innych krajach, gdzie własność jest limitowana. Ale to polzga jezd najgorża! Na pewno pomógłby ruski mir. Nie dajcie się prowokować takim śmieciowym wrzutkom.

5 / 9
Drak82

[demot] @Xar ---------- kwasem z wina marki "Jabol", które pili rodzice autora tego tekstu w dużych ilościach przed poczęciem.

-3 / 15
Drak82

[demot] Taka pedagogika wstydu "na wesoło" (cudzysłów, bo niezbyt wesoło). Autor tego wyrzygu przypomniał tym "brudnym, polskym szfyniom" kim byli ich przodkowie, bo sam zapewne wywodzi się z carskich bojawów albo pruskiej arystokracji. Lub jest masochistą, który lubi srać na siebie samego. A karpik znakomity, tylko musi być świeży, wtedy nie śmierdzi. No i nie zapomnijcie, polaczky, że zawdzięczacie ten wynalazek komunistom!

Komentarz poniżej poziomu pokaż
4 / 8
Drak82

[demot] Pozdrawiamy niemiecką agenturę na demotach. Wasze obecne prostesty w sprawie budowy elektrowni atomowych w Polsce znaczą tyle, co te głupawe wrzutki. Nie zesr..cie się, szkopy! ps. A gaz do promów skąd?

Komentarz poniżej poziomu pokaż
2 / 6
Drak82

[demot] Niemiecka propaganda wciąż mocna na demotach. Przypomnijmy, że jeśli nawet trochę pomagają, to leczą chorobę, którą sami wyhodowali.

1 / 1
Drak82

[demot] Szapołowska wyglądała dobrze 40 lat temu. A na pozostałe spuśćmy litościwie zasłonę milczenia...

0 / 2
Drak82

[demot] Nie ma to jak troszkę niemieckiej propagandy. Nie zdajecie sobie sprawy z siły niemieckiego nacjonalizmu.

1 / 3
Drak82

[demot] Kacapski symetryzm żeby ukryć swoje zbrodnie. A mem ukradziony innemu kacapowi z 9gag, jak większość rzeczy tutaj.

2 / 14
Drak82

[demot] Malutki głuptasek, który zrobił tego demota nie pamięta przecież, że mogliśmy mieć te patrioty na własność, bo Niemcy proponowali odsprzedaż, ale ówczesny minister Siemoniak nie był zainteresowany, mimo, że cena była korzystna. Kupili Koreańczycy. Tak to jest jak ktoś się wczoraj urwał z choinki a dziś chce bawić się w polityka w internecie...

8 / 8
Drak82

[demot] @Obyczajowy -------- na pewno podpalacze byli dumni ze swego dzieła, równie imponującego jak spalenie biblioteki aleksandryjskiej przez mułłę czy innego shejka białkowego imienim omar.

6 / 14
Drak82

[demot] @Apofiss ------------- typowy whataboutism w kacapskim stylu. A uwas biją murzynów! Dno dna.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
2 / 6
Drak82

[demot] Trudno w ogóle komentować ten stek bzdur i niepobożnych życzeń kogoś, kto ma 12 lat i silne wyobrażenia jaki świat powinien być, więc tylko tradycyjnie: goń sie onuco!

-3 / 7
Drak82

[demot] @Kocioo ------ ucz się języków, kmieciu. Gdybyś umiał, przeczytałbyś abstrakt z pracy naukowej. A że nie umiesz, to nic nie ma.

-1 / 1
Drak82

[demot] Nie rozumiem o co chodzi, po prostu opijali zwycięstwo, chyba normalne...

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 następna »