Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Djzordon

0 / 2
Djzordon

[demot] Jak się autorowi demotywatora korzysta z komputera z lat 90? No bo chyba nie uległ temu strasznemu konsumpcjonizmowi i nadal używa starych rzeczy tak jak jego dziadkowie.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
Djzordon

[demot] Nienawidzę PiSu ale akurat dobrze, że chociaż oni sami nie uwierzyli w tą fałszywą pandemie.

0 / 0
Djzordon

[demot] Polscy raperzy? A nie czasami setki tysięcy ludzi? Bo z tego co kojarzę z tych milionów może 100 tyś było od ,,raperów".

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 6
Djzordon

[demot] Żaden z postulatów niemożliwy do zrealizowania w Polsce. A dodał bym jeszcze opodatkowanie kościołów.

0 / 4
Djzordon

[demot] To właśnie poziom protestu - wyzwiska, przekleństwa i memy. A potem się dziwią czemu nikt ich nie traktuje poważnie.

2 / 2
Djzordon

[demot] @egoiste Polska od lat reprezentowała pewne wartości. Honor, ojczyzna, duma. Z takimi hasłami ludzie szli na wojne z okupantami. Jeśli ty chcesz reprezentować inne zasady i mówić, że facet z facetem to rodzina i do tego lepsza niż ta normalna to twoja sprawa. Ale nie w naszym kraju,

2 / 2
Djzordon

[demot] @rdaneel Widziałem wielokrotnie na różnych ,,paradach równości" rozebranych mężczyzn albo ubranych w akcesoria do BDSM, udających psy, noszących obroże i smycze. Część protestujących kobiet jak nie większość nosi tęczowe flagi, popiera LGBT.

-2 / 6
Djzordon

[demot] @egoiste Skoro wolisz dwóch nagich facetów paradujących po ulicach to wypad z Polski.

-1 / 7
Djzordon

[demot] Załóż pedale swoje rurki, weź tęczową flagę i zapier**laj do chłopaka się ruchać. A od patriotów i kibiców się odp**rdol.

-1 / 1
Djzordon

[demot] @biuro74 Jakim zagrożeniem dla wspólnoty? Bo nie daje się zniewolić? Bo nie wykonuje posłusznie rozkazów telewizji? Jakbyś chciał wiedzieć takich jak ja jest duża część społeczeństwa. Na szczęście nie jestem jedynym takim przypadkiem. Rozumiem, że gdyby pan kaczyński kazał ci chodzić na czworaka jak pies to jutro już byś kupował obrożę ale sorry ja taki nie jestem.

2 / 4
Djzordon

[demot] @ciomak12 Ale są też dzieci, które nie przeżyją nawet tygodnia. Są też takie, które ciąża zagraża życiu matki. Są też przypadki gdzie po porodzie umiera dziecko i matka. Ty wymieniłeś tylko gdy dziecko ma pewną niepełnosprawność ale będzie żyło długie lata. To tylko promil przypadków.

-5 / 17
Djzordon

[demot] @tomekbydgoszcz Żyj dalej w tym niewolniczym świecie tylko błagam cię nie rozkazuj mi co i jak mam robić.

2 / 2
Djzordon

[demot] @ewmario Czyli rozumiem, że jak ktoś nie chce okazać dowodu osobistego to policja ma mu odpuścić?

10 / 14
Djzordon

[demot] Najgłupsze porównanie jakie kiedykolwiek widziałem. Porównywać siki i spodnie do wirusa i maseczek, gdzie cząsteczki wirusa są tysiące albo i miliony razy mniejsze niż strumień moczu, mógł tylko kompletny idiota.

0 / 0
Djzordon

[demot] @nemo1965 bo w Uni Europejskiej jest zakaz nakładania przymusowej pracy na więźniów. Więzień może wykonywać jakieś pracę charytatywne czy na rzecz miasta dobrowolnie lub za jakieś benefity.

7 / 11
Djzordon

[demot] To samo robią kibole. Napier dalają ludzi w koszulkach z powstaniem, a w razie gdy ktoś ich skrytykuje to bronią się jakimi oni nie są patriotami i pomagają powstańcom. Tylko gdy zapytasz takiego o datę powstania to odpowie ,, a zaj ebać ci?".

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 9
Djzordon

[demot] @Eskim0s69 Tak. Walenie się w dupę dwóch pedałów jest w 100% naturalne. I dlatego człowiek przeżył.

1 2 3 następna »