Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Diesexcitatio

Użytkownik otrzymał bana za: spam
Ban wygasa: 2018-09-18 20:45:38
Z nami od: 8 października 2014 o 22:26
Ostatnio: 20 stycznia 2018 o 21:59
Wiek: 32
Płeć: mężczyzna
Exp: 317
Jest obserwowany przez: 17 osób
  • Demotywatorów na głównej: 145 z 998 (853 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 171659
  • Komentarzy: 244
  • Punktów za komentarze: -306
  • Obserwuje: 8 osób (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Tak PiS niszczy gospodarkę: Od początku roku w całej UE przybyło 354 tys. miejsc pracy w przemyśle. Z tego 223 tys. w Polsce

Tak PiS niszczy gospodarkę: Od początku roku w całej UE przybyło 354 tys. miejsc pracy w przemyśle. Z tego 223 tys. w Polsce – Przejęcie władzy przez PiS miało spowodować niewyobrażalną katastrofę w polskiej gospodarce, wzrost bezrobocia i skok deficytu budżetowego do niewidzianych nigdy wcześniej rozmiarów. Tymczasem w drugim roku rządów partii Kaczyńskiego tempo rozwoju naszej gospodarki jest jednym z najwyższych w Europie, stopa bezrobocia rekordowo niska, a budżet kraju po sierpniu wciąż notuje nadwyżkę zamiast deficytu. Powyższe dane potwierdza unijny Eurostat, a zagraniczne agencje ratingowe podnoszą wszystkie swoje prognozy co do Polski. Oto jak PiS zniszczył gospodarkę.To nie żadna agitacja polityczna, ale dane Eurostatu, czyste fakty.
archiwum

Racja.

Racja. –
archiwum

Wybór na następne wakacje już dokonany.

Wybór na następne wakacje już dokonany. –
archiwum

A TY jakbyś zagłosował?

A TY jakbyś zagłosował? –

Rok 2040

Rok 2040 –
archiwum

Starcie dwóch cywilizacji

Starcie dwóch cywilizacji –
archiwum

Analogia do czasów współczesnych.

Analogia do czasów współczesnych. –
archiwum

Gdy Ahmed , powiedział CI jaki socjal jest w Europie.

Gdy Ahmed , powiedział CI jaki socjal jest w Europie. –
archiwum

. . .

. . . –
archiwum

Ilu Francuzów zginęło w obronie Polski w 1939 r.? A ilu Polaków poległo walcząc o wolność Francji na francuskiej ziemi?

Ilu Francuzów zginęło w obronie Polski w 1939 r.? A ilu Polaków poległo walcząc o wolność Francji na francuskiej ziemi? – W kontekście jawnie antypolskich wypowiedzi Emmanuela Macrona, warto przypomnieć francuskiemu prezydentowi kilka faktów z historii, o których zapewne nie ma pojęcia. Otóż żaden francuski żołnierz nie uczestniczył w obronie Polski w 1939 roku przed napaścią Niemiec i Rosji (mimo, iż Francja zobowiązała się traktatem, że takiej pomocy udzieli). Za to w 1940 roku w obronie Francji przed napaścią Niemiec brało udział 50 tys. Polaków. Śmierć poniosło - wg różnych źródeł - od 1,4 do 4 tys. z nich.

Moda na auta elektryczne to sztucznie pompowana bańka, która wkrótce z hukiem eksploduje

Moda na auta elektryczne to sztucznie pompowana bańka, która wkrótce z hukiem eksploduje – Doświadczenia innych państw pokazują, że wystarczy zlikwidować rządowe dotacje i ulgi podatkowe, a sprzedaż aut elektrycznych niemal natychmiast siada do poziomu właściwego dla aut kolekcjonerskich. Jeśli do tego dodać, że produkcja jednej tylko baterii do elektrycznego samochodu może generować ilość CO2 zbliżoną do 8 lat jazdy autem z silnikiem diesla, to zasadnym jest zadanie pytania o sens promowania tej gałęzi przemysłu. Czy przypadkiem nie chodzi tu tylko i wyłącznie o kasę, którą można wyciągnąć od państwa kosztem podatników?
archiwum

Jeśli Węgry będą ignorować wyroki Trybunału Sprawiedliwości, Unia Europejska może skonfiskować węgierski majątek – ocenił prawnik Stefan Lorenzmeier w rozmowie z niemieckim dziennikiem Die Zeit.

Jeśli Węgry będą ignorować wyroki Trybunału Sprawiedliwości, Unia Europejska może skonfiskować węgierski majątek – ocenił prawnik Stefan Lorenzmeier w rozmowie z niemieckim dziennikiem Die Zeit. – Ziemia czy nieruchomości należące do Węgier, a znajdujące się na terytorium Unii mogłyby być przejmowane i licytowane.– stwierdził wprost. Warto dodać, że Lorenzmeier to niemiecki znawca prawa międzynarodowego i europejskiego z Uniwersytetu w Augsburgu.Dpa – niemiecka agencja prasowa krytycznie odniosła się do pomysłu, podkreślając, że ,,użycie takiego narzędzia doprowadziłoby do eskalacji sporu i raczej utrudniłoby jego rozwiązanie”.DOŚĆ LEWACKIM POLITYKOM UNII!.
archiwum

Komu służy euro?

Komu służy euro? – Fakty są następujące - gospodarka Niemiec opiera się przede wszystkim na eksporcie. Aby był on opłacalny waluta, za pomocą której dokonywane są transakcje, nie może być zbyt silna. Szczególnie względem walut obowiązujących u największych partnerów handlowych. Niemieccy stratedzy finansowi doskonale zdawali sobie z tego sprawę. Dlatego już od lat 90-tych robili dosłownie wszystko, aby na terenie EWG (a później UE) wprowadzić jednolitą walutę, która uratowałaby niemiecką gospodarkę przed utratą konkurencyjności. W ten sposób powstało euro.
archiwum

Grecki sąd nakazał zajęcie niemieckich budynków w Atenach, aby wyegzekwować odszkodowania za II WŚ

Grecki sąd nakazał zajęcie niemieckich budynków w Atenach, aby wyegzekwować odszkodowania za II WŚ – Problem z odszkodowaniami od Niemiec za straty poniesione w związku z II wojną światową był topowym tematem w Grecji na długo zanim pojawił się w dyskursie publicznym w Polsce. Przypomnijmy, że w 2000 roku grecki Sąd Najwyższy nakazał zajęcie m.in. budynku niemieckiego instytutu Goethego w Atenach, aby wyegzekwować choćby część należnych odszkodowań za II WŚ. Niedługo później Grecy przystąpili do tworzonej przez Niemcy strefy euro i w krótkim czasie stali się bankrutem z gigantycznym zadłużeniem wobec... Niemiec! W ten sposób temat odszkodowań naturalnie przygasł.
archiwum

Tusk 2013 r.: LOT to studnia bez dna. Prywatyzacja jedyną alternatywą. LOT 2017 r.: Po lipcu 150 mln zł zysku

Tusk 2013 r.: LOT to studnia bez dna. Prywatyzacja jedyną alternatywą. LOT 2017 r.: Po lipcu 150 mln zł zysku –
archiwum

Kilka słów prawdy.

Kilka słów prawdy. – Niemiecki "Die Welt" wyliczył, że Polska za odmowę przyjęcia 6 tys. migrantów z Włoch i Grecji może otrzymać karę nawet do 1,5 mld euro (ok. 6,3 mld zł). Mało kto jednak zauważa, że od 2014 roku nasz kraj jest wiceliderem spośród wszystkich państw UE pod względem liczby przyjętych imigrantów. W 2014 roku przyjęliśmy 355,4 tys. osób spoza UE, w 2015 - 541,5 tys., a szacunkowe dane za 2016 mówią kolejnych ok. 600 tys. osób. W zdecydowanej większości to migracja obywateli Ukrainy w związku z kryzysem gospodarczym wywołanym rosyjską agresją. Eurokraci powinni to uwzględnić.
archiwum

To hasło podbija francuską sieć: "Nie potrzebujemy polskich hydraulików. Potrzebujemy polskich ministrów"

To hasło podbija francuską sieć: "Nie potrzebujemy polskich hydraulików. Potrzebujemy polskich ministrów" –

Prawidłowo odśpiewana "Rota"

Prawidłowo odśpiewana "Rota" –
archiwum

Kobieta przechodząca na islam to jak kurczak przechodzący na KFC

Kobieta przechodząca na islam to jak kurczak przechodzący na KFC –

Każdy kraj ma jakieś tabu.

Każdy kraj ma jakieś tabu. –  KrajTemat tabuFrancja Poddawanie sięSpłacaniedługów z 2 w.śNiemcyRosja Prawdziwa historiaPolska Osoby nielubiące pierogówU.E Demokracja