Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

DexterHollandRulez

Z nami od: 12 stycznia 2011 o 17:58
Ostatnio: 17 stycznia 2020 o 17:49
Płeć: mężczyzna
Exp: 70
O sobie:

Mówiąc w dużym skrócie jestem człowiekiem posiadającym swój dokładnie przemyślany światopogląd i tegoż światopoglądu się trzymam, (choć nie za wszelką cenę) i tak się akurat składa, że jest on w wielu aspektach zupełnie różny od tego, który jest na tej stronie powszechny.

Lubię wszelkiego rodzaju dyskusje, ale nie kłótnie - a jest między jednym a drugim różnica, Szanowni Państwo. Przede wszystkim staram się wykazywać uprzejmością i zrozumieniem w stosunku do innych ludzi, co oczywiście nie zawsze wychodzi, niemniej jednak sądzę, iż znacznie przyjemniejsze byłoby zarówno korzystanie z tego portalu, jak i życie w ogóle, gdyby więcej osób się na takie starania zdobywało.

Jest obserwowany przez: 9 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 4 (3 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 385
  • Komentarzy: 2793
  • Punktów za komentarze: 3902
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

I dlatego w tym państwie tak ciężko się żyje

I dlatego w tym państwie tak ciężko się żyje –
archiwum

Dobra zmiana!

Dobra zmiana! – Państwo najwyraźniej postanowiło zniechęcać obywateli do zdobywania wyższej edukacji, a tych, których nie odstraszy doić z kasy żeby móc ją później oddać patologii z 500+
archiwum

6 chłopaków ogoliło sobie głowy, aby okazać wsparcie koledze, który walczy z rakiem

6 chłopaków ogoliło sobie głowy, aby okazać wsparcie koledze, który walczy z rakiem –
archiwum

Kiedy demotywatory.pl same stały się jednym wielkim demotywatorem?

Kiedy demotywatory.pl same stały się jednym wielkim demotywatorem? – Kiedy i dlaczego zniknęły z tego portalu prawdziwe demotywatory, prace użytkowników mających coś ciekawego do powiedzenia, coś nietypowego do pokazania? Te, w których można było znaleźć odrobinę niecodziennego spojrzenia na rzeczywistość, szczyptę ironii i specyficznego poczucia humoru, obraz świata w krzywym zwierciadle? Kiedy ta strona stała się tym czym jest teraz? Kiedy zaczęła zmieniać się w internetowy kontener z odpadami, w którym jedynie raz na jakiś czas można z zaskoczeniem natrafić na coś godnego uwagi? Kiedy i dlaczego zalały ją te śmieci, których jest pełno na głównej każdego dnia? Agitacja polityczna, tendencyjne wycinki artykułów z portali informacyjnych, bezsensowne galerie pełne bzdur przeklejonych z innych stron, obrazki z postaciami z kreskówek z dołączonymi idiotycznymi cytatami,  żebranie o 'mocne' spod znaku 'Pamiętacie?', stare żarty wklepane jako podpis do nieciekawego zdjęcia, sezonowe przemienianie strony głównej w przegląd sportowy? Czy naprawdę tego chcemy?

1