Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

DeltaTango

Z nami od: 1 marca 2022 o 22:43
Ostatnio: 27 marca 2023 o 20:00
Płeć: kobieta
Exp: 9
Jest obserwowana przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 3 (3 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 290
  • Komentarzy: 263
  • Punktów za komentarze: 628
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
Wojna dezinformacyjna – Jesteście mądrym narodem, prawda? To czemu dajecie się w tak bezmyślny sposób rozgrywać obcym służbom? Wiele stron internetowych, które negowały pandemię, negowały szczepienia, zmieniły teraz temat swoich krzyków na antyukraiński. Wiecie jak się prowadzi wojny? Wojna propagandowa, Wojna gospodarcza, Wojna ostateczna, czyli kinetyczna. Kinetyczną mamy na Ukrainie, gdzie ginie mnóstwo niewinnych osób. Wiele z tych osób ucieka do sąsiednich krajów w trosce o bezpieczeństwo swoje i swoich rodzin. Tam zaczyna się kolejna wojna: propagandowa i dezinformacyjna. Każda negatywna informacja, którą zobaczycie w najbliższym czasie na temat Ukraińców i ich pobytu w Polsce, to wojna dezinformacyjna i propagandowa. Trolle nieprzyjaciela będą w Waszym języku mówić Wam, że Ukraińcy żyją na Wasz koszt, że mają socjalne. Będą wymyślać mnóstwo argumentów, żebyście zmienili swoje podejście do sytuacji uchodźców. Na tej wojnie to Wy jesteście żołnierzami i Wy w niej uczestniczycie. Walczcie.
archiwum
Drodzy Amerykanie! – Zaproponujcie żołnierzom Putina, że każdy kto do końca tygodnia się podda w ręce ukraińskiej armii, dostanie wizę do USA dla siebie i najbliższej rodziny. Obawiam się, że Putin może w taki sposób stracić większość swojej armii.... Wtedy się okaże, w jakim kraju ludzie chcą żyć, zarabiać i rozwijać się z najbliższymi.
archiwum
Putin.... – ...jeżeli inwazja na Ukrainę jest operacją specjalną, zrzucanie bomb na cywili w miastach gdzie nie ma infrastruktury wojskowej jest prowokacją ukraińskich nazistów to nasuwa się pytanie: Czy wyzwoliciel bratniego narodu przygotował już ludności ukraińskiej sanatoria z łaźniami parowymi gdzieś w głębokiej Syberii w celu odnowy biologicznej? Może przewińmy już ten film do sceny w bunkrze....

1