Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Dawletiarow

Z nami od: 19 marca 2011 o 20:48
Ostatnio: 30 września 2022 o 0:53
Exp: 141
Jest obserwowany przez: 4 osoby
  • Demotywatorów na głównej: 52 z 194 (140 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 48493
  • Komentarzy: 606
  • Punktów za komentarze: 2104
  • Obserwuje: 4 osoby (pokaż demotywatory)
 
poczekalnia
A co jakby tak zrobić mecz Polskiej Reprezentacji bez Lewandowskiego vs 11 losowych chłopa – Jak myślicie reprezentacja przegrałaby 0:1 czy więcej?
poczekalnia
Autentycznie nie wiem kim Ona jest – ale patrzcie na kolor tego nosa...
poczekalnia
Nikomu nie życzę, aby tej zimy umarł przez brak węgla, prądu czy gazu – ale jeśli jest to jedyny sposób, aby coś się zmieniło w tym chorym kraju czy jest to warte ceny ludzkiego życia? Czy jedno życie jest warte więcej niż inne?
Źródło: Frostpunk
archiwum – powód
A co  jeśli to Dudu zlecił zabójstwo Królowej – bo wiedział, że to jego jedyna szansa na spotkanie z Bidetem?
archiwum
Just do it – it`s a time
Faktycznie, to ma sens! –
Źródło: Spiderman
archiwum
Nie martwcie się, oni to ogarną. Jak wszystko. – Tak z grubsza wygląda planowanie Logistyczne w wykonaniu nieRząduW Polsce mamy ponad 32mln zarejestrowanych samochodów osobowych. Mówi się, że 25% z nich to widma. Czyli mamy 24mln pojazdów tylko osobowych.Zakładając, że zgodnie z ich planami wybudują 50tyś stacji ładowania i każdy Polak dostanie spadek po wujku z USA, aby kupić nowego elektryka za 200-300tyś.Ładowanie Tesli szybką ładowarką to  1 godzina. Mamy 50tyś punktów ładowania czyli 50tyś aut na godzinę. 1.2mln na dobę nie licząc minut na odjazd/podjazd.  24mln/1.2mln= 20 20dni non stop, aby załadować wszystkie. A baterię rozładujesz w max tydzień. Oczywiście odejmiemy ze 25% ładujących w domu czyli będzie 18mln, może zrobią jakimś cudem do 2035 nie 50tyś, a 100tyś ładowarek.To i tak da, 7.5 dnia non stop żeby naładować baterie, a to tylko zakładając najszybsze ładowanie.
archiwum
Ot takie przemyślenia w związku z działaniami nieRządu mającymi ograniczyć ruch pojazdów spalinowych – Na stacji mamy 8 stanowisk. Zakładając, że wszystkie 8 będzie "szybkiego ładowania" to w godzinę nabijemy 8 elektryków.Odnośnie spalinowych. 8 stanowisk, liczmy tankowanie siusiu i zakupy 10min. Wyjdzie 48 na godzinę, a jeśli będzie trzeba można zejść spokojnie do samego tankowania 3min i np. odjechać na parking to już da 160 samochodów na godzinę. Bo ładowania elektryka już nie przyspieszysz.Teraz przy takiej A4 kolejka do ładowania elektryka byłaby jak tirów przy granicy Białoruskiej.
archiwum
Nawet nie wiem jak to podpisać –
archiwum
Kiedy jesteś nikim – i musisz to koniecznie wszystkim udowodnić*teraz wyobraźcie sobie ten ból d... w odwrotnej sytuacji
Źródło: Internety
archiwum
Wiele razy w życiu spotykałem dziki na swojej drodze, nieraz Lochy z młodymi warchlakami. Raz pod płot domu podeszło mi stadko ponad 20szt(4 stare i reszta małe).I nigdy, ale to nigdy żaden nie zaatakował. One mają wyrąbane na człowieka. – A teraz po raz kolejny medialna nagonka i w każdym miejscu Madki demonizują, że dzik to bestia.A upośledzeni pseudo myśliwi będą mieli żniwa.Co najmniej jakby to był wściekły szakal.
Źródło: Interia
Jak mnie to w*urwia. To znaczy nie zbiórki, bo sam pomagam – Ale fakt, że ludzie musza zbierać na leczenie dzieci, najbliższych. A nierząd jest w stanie "przewalić" miliony, ba miliardy, na swoje przekręty.Czy was nie wku**ia fakt, że nie wystarczają chęci, aby w tym kraju zmienić coś na lepsze?
archiwum
Każda "Legenda" ma naśladowców – Tylko po co przeszkadzać selekcji naturalnej?
Ma zasady – I Ja to szanuję
Źródło: Pudelek czy inny internet
archiwum
Taka sytuacja. Jechałem rano samochodem, słucham radia i zapowiadają, że podana będzie inflacja i będzie "nieznacznie" niższa niż w Lipcu. – Tak się zaśmiałem pod nosem "nieznacznie" niższa o 0.4% w górę?Niewiele się pomyliłem. Jest "nieznacznie" niższa o 0.8% w górę.
archiwum
Jakbyście dalej myśleli, że Rosja przejmuje się sankcjami – I przez to, że Polska nie kupi od nich gazu czy węgla braknie im pieniędzy.
Dobrze, że nie Saurona –
Źródło: Internety
archiwum
Na Orlenie standardowo ceny ni jak nie mają się do cen surowców. – Baryłka tanieje, benzyna tanieje. Diesel 50gr w górę w tydzień. Bo tak i uj. Orlyn.
archiwum
E no takie szalone pomysły to nie w Polsce –
Źródło: kwejk
archiwum
Jak to jest z ekologią –