Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Dawletiarow

 –
0:25
 –  Toruńskie Ogłoszenia S v 14 min. • O Serdecznie pozdrawiam Panią Wołoch (mam nadzieję że nie przekręciłam Pani nazwiska t: )- mundrowa która w dniu dzisiejszym około godziny 13.15 przez większość trasy w tramwaju numer 1 wspierała starsza schorowaną Panią o kuli która całą trasę chciała stać pomimo ustąpienia miejsca przez mundurową. Jako widz z boku tej sytuacji szło zauważyć bezinteresowną troskę i ludzką życzliwość. Taka postawa zasługuje na docenienie i pochwałę, gdy niestety wokół jest tyle złości nienawiści, braku życzliwości oraz zwykłego odruchu ludzkiego. Dla wielu to pewnie nic takiego, jednak przywraca wiarę w ludzi! t:
archiwum
Pieniądze w PiS-du – Rozpoczęła się rozbiórka Ostrołęki C, jednej ze sztandarowych inwestycji PiS. Po wydaniu ponad 1,31 mld złotych na to co widać na zdjęciu stwierdzono, że inwestycja nie będzie się opłacać. Przy tym Sasinowe 70 mln to drobne na waciki.
No, wow, złapałeś mnie. Jesteś taki niesamowity... –
Osłonił własnym ciałem przed kulami narzeczoną podczas zamachów w Tunezji. Dostał w ramię, klatkę piersiową i biodro. Przeżył. Ślub w 2017 roku. – Komentarz jest chyba zbędny
Człowiek opuszczony cieszy się nawetz tego, że ktoś mu robi zdjęcie –
Są takie miejscagdzie sam się nie podrapiesz –  Są takie miejsca gdzie sam się nie podrapiesz –
Druga strona przesłania Małego Księcia – Nie bądźmy naiwni!
Rzeczywistość – Potrafi okazać się najgorszą trucizną
Nigdy nie ignoruj osoby, która Cię kocha i martwi się o Ciebie – Bo pewnego dnia zdasz sobie sprawę, żestraciłeś/aś księżyc podczas łapania gwiazd
Nie pytaj dlaczego – tak... po prostu mam zły dzień...
Od nie myślenia  – gorsze jest tylko myślenie o kimś za dużo
Ciężkie życie archeologa –
Scooby Doonauczył mnie jednej rzeczy – ...a mianowicie tego, że prawdziwymi potworami są ludzie
Dopiero, gdy z powodu samotności – staniesz się samowystaczalny, w twoim życiu nagle pojawi się kobieta
Mam dość udawania, że wszystko jest dobrze. – Ile można udawać że wszystko jest dobrze, jak jest całkowicie odwrotnie. Nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić. Mam dwadzieścia parę lat, czuje strasznie samotny, brakuje mi przyjaciela/przyjaciół, z którymi mógłbym miło spędzać czas wolny, którym mógłbym powiedzieć wszystko to co mi leży na sercu. Chciałbym mieć swoją drugą połówkę, dzięki której w końcu poczuł bym się szczęśliwy, ale niestety jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie za nim poznam tą odpowiednią kobietę. Nie mogę liczyć, na niczyją pomoc ani wsparcie i dlatego cały czas muszę udawać że wszystko jest ok, a tak naprawdę jest całkowicie inaczej. Piszę to w postaci demota, bo chciałem się wygadać i może tutaj znajdę zrozumienie.
Rusz z miejsca – Nie zatrzymuj się na tym co już było
Czasami podoba nam się film lub książka – Bo w głównym bohaterze odnajdujemy samego siebie
Nigdy nie ciesz się zbyt szybkoz wygranej – Bo możesz ją jeszcze stracić
Czy Ty też tak masz? –