Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Dawletiarow

9 / 9
Dawletiarow

[demot] Nie slalomem tylko wyprzedzał z prawej bo sierota autor mu nie zjechał z lewego chociaż prawy miał wolny kilometr.. A wyprzedzał z prawej bo mu wolno, przepisy ruchu drogowego jasno wyjaśniają kiedy można. Zatrzymali go na pewno nie za wyprzedzanie z prawej.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 października 2022 o 16:52

0 / 4
Dawletiarow

[demot] Tak. USB C wprowadzone w 2014, od 2015 miałem w telefonie. Oni teraz chcą wprowadzić USB C od 2024. Tak nie za szybko. I pewnie nie za skutecznie.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 października 2022 o 23:32

10 / 12
Dawletiarow

[demot] W Szwecji śmietniki mieszkają lepiej niż spora część Polaków. I mają własny domek. Śmietniki, nie Polacy.

3 / 3
Dawletiarow

[demot] @rafik54321 tylko teraz brakuje węgla od którego uzależnione jest ogrzewanie i energia elektryczna. A pozostałych mediów też brakuje, w tym gazu. Coś teraz piszą o sabotowaniu NordStream. Nawet głupiego drzewa brakuje na rynku. A już w zeszłym roku trąbili, że pod elektrowniami i elektrociepłowniami zapasy były na 3tyg max, zamiast ustawowego minimum 3mc. Do tego faktycznie mamy wrzesień, a wieczorami już trzeba dogrzewać. Także będzie grubo.

6 / 14
Dawletiarow

[demot] Z tą popularnością to bez szału. Bo to film nastawiony na 3D IMAX. Bez kinowych efektów sam w sobie jest dosyć nudny, takie 5/10.

0 / 0
Dawletiarow

[demot] @Xar czyli wracamy, że dobrej jakości węgiel czy drewno wcale nie było złe. A zakazy z dupy. A to, że ktoś gdzieś tam palił g... albo nie potrafi palić w piecu. Bo aby się nie kopciło musi być odpowiednia wentylacja i odpowiednia temperatura to uj. Bo węgiel zły. I teraz jeśli się tak zdarzy. A może się zdarzyć, że braknie gazu albo odłączą prąd. A może jedno i drugie. To ekofanatycy będą ciemnościach zamarzać. A ja sobie będę siedział w CO węglowym z ciepłą wodą. A jak trzeba to agregacik do oświetlenia odpalę.

1 / 1
Dawletiarow

[demot] Ej. Czyli tak był zły smog bo ludzie palili węglem. Teraz węgla nie ma i straszycie smogiem bo będą palić czym się da. To węgiel jest znowu ok czy nie?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 września 2022 o 17:00

12 / 14
Dawletiarow

[demot] @gabaryna99 Węgiel od gościa z olx, zamówiony w czerwcu. Dostarczony końcem Lipca. I możecie sobie wyobrazić jak się cieszę, że ogarniałem wtedy, a nie czekałem jak mówili "później się uspokoi i ceny wrócą do normy". I jak sobie pluję w mordę, że nie zamawiałem początkiem wiosny.

9 / 11
Dawletiarow

[demot] Ot pytanie o ile to prawda czemu dostają deputat na 8ton. Co oni blok ogrzewają? Skoro na dom 150m2 wystarcza lekko 3 tony. Ale to górnicy pierwsi do podwyżek, 13ek,14ek i każdych możliwych dodatków niezależnie od tego czy ma to jakieś sensowne uzasadnienie.

3 / 9
Dawletiarow

[demot] Czy wy to widzicie? Prosta ulica bez żadnych je****** studzienek na samym środku jezdni, bez dziur. I do tego z dodatkową infrastrukturą. A u nas ku*** nie potrafią porządnie położyć asfaltu o zrobieniu odpływów ściekowych nie wspominając.

6 / 10
Dawletiarow

[demot] Ale wiecie, że 90% tego "wydumanego" rasizmu powodujecie sami wciskaniem wszędzie "poprawności politycznej". Dla większości to był po prostu bardzo fajny serial rodzinny. Dla ciebie jak super bo była Azjatka, Murzynka i Rom. Do tego autor nawet serialu nie zna bo jak przedmówca dodał Filip i Majka to 2 dzieci, ale co tam. Także jeszcze jedne przykład. Klasyk by rzec. Balde musiał być grany przez Wesley Snipes i koniec. I nikt nie wyobraża sobie tego inaczej. I nikt nawet się nie zastanawiał "ale jak to czarny". Natomiast drugi przykład to Troja Netflixa gdzie na siłę jak Achillesa wcisnęli łysego Murzyna. Lewacy top kretyni powodujący więcej rasizmu swoją poprawnością niż było go faktycznie wcześniej.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 września 2022 o 11:48

6 / 6
Dawletiarow

[demot] Pomijając cenę. 38m to na rynku wtórnym jest zwykle 2 pokoje, a patodeweloperka próbuje nie raz robić z tego 3. Z czego 2 z 3 pokoi to łożko i trzeba po nim np. przejść żeby się dostać do okna.

0 / 2
Dawletiarow

[demot] Ja oglądałem ostatnio Sindbada, 3 raz w życiu. 1szy w kinie, drugi kiedyś w TV i teraz 3ci na netflixie. Stare animacje Disneya wymiataja te teksty, te pociski. Piękna rzecz. Teraz takich już nie robią.

2 / 4
Dawletiarow

[demot] Ja to odczuwam tak. Tym co mają najniższą dadzą 400zł, a tym co maj powiedzmy 3500-4000 w efekcie zabiorą te 400zł bo wszystko znowu podrożeje. Mniej więcej obrazuje to fakt, że zarabiam więcej niż 2 lata temu, a jestem wstanie odłożyć mniej niż wtedy.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
1 / 11
Dawletiarow

[demot] Ten "Krwi i Łupów nie chciwy" to chyba nie o Ukraińcach. Ja rozumiem, że można dojść do porozumienia w sprawach przeszłości, aby nie rzutowały na przyszłość. Ale zakłamywanie rzeczywistości do tego nie prowadzi. Tak, samo podlizywanie się Ukraińcom, którzy przy ostatniej rocznicy nie mieli dość jaj, aby przyznać "przepraszamy, to nasi przodkowie wybyli wasze kobiety i dzieci". Tylko tyle i sprawa byłaby zamknięta raz na zawsze. Ale nie. To za dużo. A wy się im podlizujecie.

0 / 0
Dawletiarow

[demot] Współczuję każdemu kto musi korzystać z transportu miejskiego. Po prostu w Polsce on nie działa. ZTM, a wcześniej GOP jest jednym z najlepiej skomunikowanych obszarów w Polsce, a jest to dno i 3 metry mułu. Wszędzie chcą zakazać wjazdu spalinowych, płatne parkingi. Tylko, że aby dojechać do pracy autobusami potrzebowałbym w jedną stronę 2h i minimum 3 przesiadki. Samochodem 20-30min.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1021 22 następna »