Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

CzesiekX

0 / 0
CzesiekX

[demot] Polsce nie potrzeba więcej reklamy. tylko odsunięcia wojny od naszych granic. Ukraińcy dobrze wiedzą, kto reprezentuje ich interesy a Ruscy kreują Polskę na naczelnego demona.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
-3 / 11
CzesiekX

[demot] Zapytałem Ukraińców, którzy zostali na Ukrainie i mieszkają na terenach, gdzie toczą się walki. Odpowiedź była jednoznaczna: "Bez Polski już by nas nie było, a Niemcy to nasz wróg."

3 / 3
CzesiekX

[demot] To chińskie auto kosztuje w Rosji 50tyś.dolców. Taki cud gospodarczy to nawet Sasin może stworzyć.

2 / 4
CzesiekX

[demot] A w Biedronce w Kłodzku, 40km od Nachodu 1 Polak na 50 Czechów. Tak mają dobrze!

4 / 8
CzesiekX

[demot] I pyk i jest bariera od Ruskich na pokolenia! Wszystko to zamiast zasieków, bunkrów itd. Mam nadzieję, że następne wakacje spędzę na Krymie.

5 / 5
CzesiekX

[demot] Ukraińce słabą wolę majo, Ruski - człowiek ze stali, nawet bez nóg by wstał.

1 / 3
CzesiekX

[demot] @nr8 Nie musisz mi tłumaczyć. Doskonale wiem co znaczy Serafe, Swica, AZA, Strassenverkehrsamt, i cała reszta która wysyła faktury za każde pierdnięcie.

4 / 10
CzesiekX

[demot] Jak masz dziecko w Zurychu, to zapłacisz 3500 chf za przedszkole, drugie tyle za mieszkanie. Jak nie masz wybitnych umiejętności i dobrej pracy, to zabraknie ci na jedzenie.

2 / 4
CzesiekX

[demot] Banda oszustów! To ja ze szwagrem miałem budować tę elektrownię. Sąsiada też wyciulali , a już był z Providentem dogadany.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 października 2022 o 20:03

-1 / 3
CzesiekX

[demot] @rafik54321 Zrobiłem prawo jazdy ponad 30 lat temu w Opolu,.Już wtedy obowiązywała tam kultura jazdy, która wymagała bezwzględnego przepuszczania pieszych zbliżających się do pasów. Nie jestem kierowcą zawodowym, po prostu lubię samochody jeżdżę sobie po Świecie.

-1 / 3
CzesiekX

[demot] @rafik54321 Napisałeś: "Bo albo nie masz prawa jazdy wcale, albo się głęboki PRL odzywa XD..." Wprost przeciwnie, zrobiłem ponad 2mln km i to na różnych kontynentach. Większość życia spędziłem w zachodniej Europie i szlag mnie trafia jak widzę polską słomę w butach. Pomiędzy agresją na drodze i wiejską kurtuazją jest normalny ruch drogowy. Po to jest międzynarodowe prawo jazdy i skodyfikowane przepisy, żeby ludzie wszędzie rozumieli się na drodze, a nie tworzyli regionalizmy.

-1 / 3
CzesiekX

[demot] @rafik54321 Nie wolno holować pojazdu z włączonymi awaryjnymi, bo to taki sam użytkownik drogi jak każdy inny i musi informować pozostałych o swoich zamiarach. Tym bardziej, że takie auto jest często wyprzedzane i skręcając może zajechać komuś drogę. Albo sprawna sygnalizacja, albo laweta, bo czym różni się na drodze holowane auto od przyczepy?

-2 / 6
CzesiekX

[demot] @rafik54321 do wymiany uprzejmości służą gesty ręką, Używanie do tego sygnałów świetlnych lub dźwiękowych jest zakazane prawem, żeby nie wprowadzać w błąd innych użytkowników drogi, których kompletnie to nie obchodzi.

1 / 5
CzesiekX

[demot] @BruceD Na drogach są też inni użytkownicy, którzy oczekują jednoznacznych sygnałów, by mieć dość czasu na reakcję i nie obchodzi ich wymiana uprzejmości kogoś z przodu.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
0 / 0
CzesiekX

[demot] Na szczęście tak wyrzeźbionych kobiet jest niewiele żeby stać się zagrożeniem dla kobiet "mocno najedzonych".

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 października 2022 o 14:21

0 / 6
CzesiekX

[demot] To smutne, bo ten biedny przygłup poniesie większą karę, niż jakikolwiek ruski generał. Znalazłem komentarz kogoś, kto ponoć z nim rozmawiał. Rzekomo wkurzył się na dwie Ukrainki za brak szacunku do obsługi i nie płacenia za toaletę. Generalnie facet już jest skończony, bo właśnie trwa wyścig na dojechanie knajpy w komentarzach. Poniosło chłopa, bo miał już problemy z powodu pandemii. https://www.lhotellerie-restauration.fr/journal/restauration/2021-01/le-cri-d-alarme-du-gerant-du-cosy-a-paris.htm

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 października 2022 o 22:06

2 / 6
CzesiekX

[demot] Ja tam słyszę "Putil" ale facet może bełkotać. Ten pan to Alex Bacha szef restauracji "Le Cosy" Paryż. Montparnasse. , O więcej szczegółów możecie zapytać jego żonę panią Iwonę ze Stalowej Woli https://www.facebook.com/mohakli.bacha.5

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 października 2022 o 21:13

22 / 24
CzesiekX

[demot] Węgiel sam wypadł z wagonu kiedy oni tam przypadkiem przechodzili.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 października 2022 o 18:07

-4 / 10
CzesiekX

[demot] @Obyczajowy Czy ludzie na wsi przegryzają gardła zwierzętom własnymi zębami a potem zżerają parujące wnętrzności? Przecież tak zachowują się wszystkożercy tzn dziki i niedźwiedzie.

Komentarz poniżej poziomu pokaż

1 2 3 4 następna »