Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Cogito_Poli

Z nami od: 12 września 2017 o 14:50
Ostatnio: 15 lipca 2020 o 10:11
Exp: 47
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 1 z 15 (14 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1346
  • Komentarzy: 633
  • Punktów za komentarze: 1452
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

Zgadnijcie, który z kandydatów tak powiedział o swoim szefie: "Rozmawia pan z politykiem, który nie będzie się teraz czerwienił i jąkał, tylko mówię panu – jeżeli to mówił (...),, jeżeli się grozi konsekwencjami lekarzom, którzy protestują, to jest to czysty populizm – ocenił. – I (...), wtedy uprawiał w tym kontekście populizm. Teraz, jeżeli się grozi konsekwencjami lekarzom, którzy w słusznej sprawie protestują, to jest to też populizm" (wypowiedź z 2017)

"Rozmawia pan z politykiem, który nie będzie się teraz czerwienił i jąkał, tylko mówię panu – jeżeli to mówił (...),, jeżeli się grozi konsekwencjami lekarzom, którzy protestują, to jest to czysty populizm – ocenił. – I (...), wtedy uprawiał w tym kontekście populizm. Teraz, jeżeli się grozi konsekwencjami lekarzom, którzy w słusznej sprawie protestują, to jest to też populizm" (wypowiedź z 2017) –
Źródło: Rzeczpospolita
archiwum

Andrzej Duda chce normalnej debaty, zorganizowanej przez wszystkie telewizje

Andrzej Duda chce normalnej debaty, zorganizowanej przez wszystkie telewizje – czyli ta, która była organizowana przez TVP pod dyktando sztabu wyborczego Dudy była nienormalna. Dobrze, że w końcu to przyznał.
Źródło: PAP
archiwum

Prezydent korzysta z prawa łaski

Prezydent korzysta z prawa łaski – ułaskawił osobę skazaną za zgwałcenie małoletniego krewnego... (źródło Onet)
Źródło: portalsamorządowy
archiwum

Powódź na Podkarpaciu

Powódź na Podkarpaciu – Może Pan Bóg daje znak w sprawie wyborów?
Źródło: Łowcy burz.
archiwum

Już niedługo powtórka z 68 roku!

Już niedługo powtórka z 68 roku! – Studenci UŚ, którzy złożyli skargę na prof. Budzyńską głoszącą na zajęciach z socjologii hasła m. innymi, że kobiety posyłające dzieci do żłobków robią in krzywdę, antykoncepcja to to samo co aborcja, a każda aborcja to morderstwo, są przesłuchiwani przez policję w obecności prawników Ordo Iuris. Studenci są zastraszani, dziewczyny wychodzą z przesłuchania z płaczem.
Źródło: archiwum Faktu
archiwum

Notatka Kurskiego

Notatka Kurskiego – To jest notatka Kurskiego dla Kaczyńskiego z 2005 roku, z tym co można zarzucić Tuskowi (padło na dziadka z Wehrmahtu, co jak wiemy - ciemny lud kupił). Zgadnijcie po co Kurskiego przywrócono do TVP?
Źródło: Rzeczpospolita
archiwum

Tarcza 3.0, a pedofilia

Tarcza 3.0, a pedofilia – W przepisach Tarczy 3.0 znalazł się zapis, że w  państwowej komisji ds. pedofilii mogą zasiadać nie tylko psychologowie czy prawnicy ale też "osoby, które posiadają odpowiednie odznaczenia państwowe". Minister Ziobro, z kolei, wysłał okólnik do prokuratorów, żeby udostępniali materiały ze śledztw w sprawie księży podejrzewanych o pedofilię, zainteresowanym kuriom . Oto, jak politycy rządzącej partii walczą z krzywdzeniem dzieci przez pedofilów.
Źródło: sejm RP
archiwum

Demokracja, czy dyktatura

 – "Różnica między demokracją a dyktaturą zasadza się na tym, że w tym pierwszym systemie reguły decydujące o wyborach są znane, a wyniki owych wyborów – nieznane, podczas gdy w tym drugim systemie jest dokładnie na odwrót." Garri Kasparov
Źródło: internet
archiwum

Jarosław Kaczyński upierając się przy majowym terminie wyborów doskonale wypełnia Tomaszową definicję tyrana: „Na tym właśnie polega tyrania, że celem jej jest własne dobro rządzących ze szkodą dla społeczności”.

Jarosław Kaczyński upierając się przy majowym terminie wyborów doskonale wypełnia Tomaszową definicję tyrana: „Na tym właśnie polega tyrania, że celem jej jest własne dobro rządzących ze szkodą dla społeczności”. – Tak mówi Ludwik Dorn, kiedyś najbliższy współpracownik Kaczyńskiego, nazywany trzecim bliźniakiem.
archiwum

Przejdziem grypę, przejdziem covid, będziem Wolakami, da nam przykład dziś Jarosław, jak w maju głosować mamy.

Przejdziem grypę, przejdziem covid, będziem Wolakami, da nam przykład dziś Jarosław, jak w maju głosować mamy. – Francja: Coraz więcej członków komisji wyborczych zakażonych koronawirusem,
Źródło: sejm RP
archiwum

Wybory muszą się odbyć

Wybory muszą się odbyć – "Wielu z was zginie, ale to poświęcenie, na które jestem gotów" - lord Faquaad (Shreck)
Źródło: (AP Photo/Czarek Sokolowski)
archiwum

Na co pójdą 2 mld dla TVP Na musical o Donie Wasylu i cyganach

Na musical o Donie Wasylu i cyganach – Kurski obiecał Wasylowi musical, bo tego ściga skarbówka za niezapłacone podatki
archiwum

"Nasza odpowiedź brzmi: nie". Sasin o propozycji przeniesienia 2 mld zł z TVP na onkologię Musimy dbać o morale suwerena!

Musimy dbać o morale suwerena! –
archiwum

Dobra zmiana

 –
Źródło: Sejm

Kiedyś wstydzono się głupoty Teraz trzeba ukrywać swoją inteligencję...

Teraz trzeba ukrywać swoją inteligencję... –
Źródło: international business tribune

1