Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Cirdan_8

Z nami od: 27 kwietnia 2019 o 11:10
Ostatnio: 17 października 2019 o 13:03
Exp: 1
Jest obserwowany przez: 0 osób
 • Demotywatorów na głównej: 0 z 21 (21 w archiwum)
 • Punktów za demoty: 1515
 • Komentarzy: 2
 • Punktów za komentarze: 2
 • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum

MASKI OPADŁY! PIS pokazało swój prawdziwy stosunek do żydowskich roszczeń majątkowych

MASKI OPADŁY! PIS pokazało swój prawdziwy stosunek do żydowskich roszczeń majątkowych – Podczas debaty przed wyborami do PE reprezentantka PISu, Jadwiga Wiśniewska, odskoczyła jak poparzona, gdy Krzysztof Bosak, reprezentant Konfederacji, wręczył jej znaczek STOP 447! Doskonale ukazuje to prawdziwy stosunek PISu do żydowskich roszczeń - po prostu nie chcą im się stanowczo sprzeciwić. Mimo wielu pięknych słów zapewne skończy się to tak, jak z ustawą o IPNie - po raz kolejny ulegną wpływowi Izraela(Tak tylko przypomnę, iż Marszałek Kuchciński z PISu kilka dni temu usunął z porządku obrad sejmowych debatę nad projektem ustawy ANTY-447)
archiwum

Doczekaliśmy się! Wreszcie prawdziwa propozycja zmiany idiotycznych i przestarzałych przepisów!

Doczekaliśmy się! Wreszcie prawdziwa propozycja zmiany idiotycznych i przestarzałych przepisów! – Mało sensowne przepisy, między innymi zakazujące picia piwa na ławce w parku w upalny dzień, ale dopuszczające jego wielkoformatową reklamę na ulicy czy reklamę w telewizji zostały wprowadzone podczas stanu wojennego i obowiązują do dziś. Poseł Kulesza zaproponował liberalizację przepisów w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem. Wreszcie!
archiwum

Czym TAK NAPRAWDĘ jest Europarlament?

Czym TAK NAPRAWDĘ jest Europarlament? – Tragikomedia? Żenada? A może koszmar? O tym, jak wygląda praca Parlamentu Europejskiego od środka można powiedzieć wiele rzeczy, jednak kto może się o nim bardziej obiektywnie wypowiedzieć, niż właśnie europoseł? Dobromir Sośnierz w wyjątkowo ciekawy i z charakterystycznym dla siebie humorem sposób ujawnia bardzo niewygodną dla wszystkich unioentuzjastów prawdę o tej instytucji. Naprawdę warto obejrzeć, szczególnie że zbliżają się wybory i wypadałoby wiedzieć, gdzie wysyłamy naszych przedstawicieli oraz co tam będą robić
archiwum

PRZESADZAJĄ! TVPiS do cholery po prostu przesadza!

PRZESADZAJĄ! TVPiS do cholery po prostu przesadza! – Wyprowadzenie Jacka Bartyzela SIŁĄ jeszcze PRZED rozpoczęciem programu, nieudzielanie głosu i wyprowadzanie w trakcie programu tych, którzy się na to nie godzą, nieudzielanie głosu polskiemu posłowi przez cały program, całkowite przemilczanie wielotysięcznego Marszu Stop 447!A to wszystko z zaledwie jednym wydaniu Studio Polska.             TVPiS jak widać w formie
archiwum

Czym tak naprawdę jest ten słynny bon edukacyjny? Oto odpowiedź

Czym tak naprawdę jest ten słynny bon edukacyjny? Oto odpowiedź – Ostatnio coraz więcej słyszy się o wprowadzeniu bonu edukacyjnego, jako rozwiązania problemu edukacji w Polsce. Nie każdy jednak orientuje się w tym istotnym temacie. Karol Wilkosz na posiedzeniu Podstolika spieszy z fachowymi wyjaśnieniami!
archiwum – powód

Takie rzeczy tylko w TVPiS! PiS atakuje KE za "rozmontowanie" OFE, KE atakuje PiS za dokładnie to samo

Takie rzeczy tylko w TVPiS! PiS atakuje KE za "rozmontowanie" OFE, KE atakuje PiS za dokładnie to samo – "Moja jest tylko racja i to święta racja. A nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza"
archiwum

Robią to samo, tylko trochę inaczej

Robią to samo, tylko trochę inaczej – I liczą, że nikt nie zauważy
archiwum

Ostrzegali już zawczasu, że tak będzie! TVPiS manipuluje na potęgę!

Ostrzegali już zawczasu, że tak będzie! TVPiS manipuluje na potęgę! – TVP robi z Konfederacji rosyjskich agentów, nazywa wielotysięczną manifestację "demonstracją" i przemilcza cel Marszu. Karol Wilkosz tuż po jego zakończeniu ostrzegał, że TVP będzie się dopuszczać manipulacji na szkodę Konfederacji i prawdy. Niestety, nie pomylił się.
archiwum

,,Absolutnym prawem państwa jest nadzorowanie kształtowania się opinii publicznej."

,,Absolutnym prawem państwa jest nadzorowanie kształtowania się opinii publicznej." – Wbrew pozorom nie powiedział tego Jarosław Kaczyński czy Jacek Kurski, tylko Joseph Goebbels.
archiwum

Trzeba bardzo się starać, żeby patrzeć na nich tylko od przodu

Trzeba bardzo się starać, żeby patrzeć na nich tylko od przodu – Ale najwyraźniej wielu ludziom i tak świetnie to wychodzi
archiwum

Niewiarygodne, że wciąż dają się nabrać

Niewiarygodne, że wciąż dają się nabrać – I wychodzi jak zwykle
archiwum

Jarosław nie musi mieć przyjaciół, skoro ma taką opozycyję

Jarosław nie musi mieć przyjaciół, skoro ma taką opozycyję – Chyba już czas najwyższy podziękować jednym i drugim
archiwum

Gdyby uczniowie wzięli przykład z nauczycieli

Gdyby uczniowie wzięli przykład z nauczycieli – Przykład idzie z góry
archiwum

NIEWIARYGODNE! Młody wolnościowiec przekonuje premiera Morawieckiego do bonów edukacyjnych!

NIEWIARYGODNE! Młody wolnościowiec przekonuje premiera Morawieckiego do bonów edukacyjnych! – Czyżby podstolik edukacyjny odnośnie wprowadzenia bonów edukacyjnych?
archiwum

Wilkosz nie ogarnia Morawieckiego

Wilkosz nie ogarnia Morawieckiego –
archiwum

Mistrz i uczeń

Mistrz i uczeń –
archiwum

Zawiedziony Karol Wilkosz

Zawiedziony Karol Wilkosz –
archiwum

A jednak Broniarz miał rację

A jednak Broniarz miał rację –
archiwum

I kto tu jest szefem?

I kto tu jest szefem? –
archiwum – powód

Karol Wilkosz vs jakiś tam premier

Karol Wilkosz vs jakiś tam premier –

1