Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Ciapugroch

Z nami od: 28 maja 2021 o 8:32
Ostatnio: 19 czerwca 2021 o 14:28
Płeć: mężczyzna
Exp: 4
O sobie:

Coś w rodzaju złośliwego trolla nieinternetowego.

Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 2 z 15 (13 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 1301
  • Komentarzy: 59
  • Punktów za komentarze: 57
  • Obserwuje: 0 osób
 

Ściana

archiwum
W Mezopotamii znaleziono tabliczkę z przed czterech tysięcy lat. Było na niej napisane: "Młodzież stoczyła się dno i bliski jest koniec świata." – Tak więc, jeśli kiedyś poczujecie chęć ponarzekania na młodzież, to się nie wstrzymujcie. To może być część dziedzictwa starożytnych mieszkańców Mezopotamii!
archiwum
Zenek reklamuje kulki na karpie. – Teraz już widzieliście wszystko.
archiwum
Po widowiskowym faux pas ze strony Sławomira Świerzyńskiego i pamiętnym cytacie z zwiastuna filmu Zenek, czekamy na moment, w którym Zenek w prawdziwym życiu powie coś w rodzaju: "Co to jest Lombard? Ktoś w ogóle tego słucha?" – Sugeruję, by w następnym kroku zespół Weekend obraził Rezerwat, a Tomasz Niecik wytoczy tyradę na temat Elektrycznych Gitar. Potem już pójdzie z górki.
archiwum
Zdjęcie stockowe. – Zupełnie za darmo.
archiwum
W 1924 roku polscy matematycy, Stefan Banach i Alfred Tarski policzyli, że po pocięciu kuli na skończenie wiele kawałków, jest możliwe (matematycznie), by złożyć je w dwie nowe kule, obie tej samej wielkości, co poprzednia. – Szach mat.
archiwum
- Led Zeppelin! AC/DC! Znacie to w ogóle? - pyta się gostek z petem w zębach.- Ktoś się przy tym bawi? - odpowiada pytaniem Zenek.- No, mi zawsze chodzi tylko o zabawę.A Zenek na to:- Ja po to śpiewam, żeby ludziom było weselej. – Nie ma to jak faux pas w stylu Sławomira Świerzyńskiego. A teraz pytanie do Was. Jak mało szacunku do prawdziwej muzyki musieli mieć twórcy tego filmu, żeby kwestionować popularność takich światowych gigantów rock 'n rolla, jak Led Zeppelin i AC/DC?
archiwum
...więc musicie się zadowolić tym zdjęciem skunksa. –
archiwum
W ostatnich czasach Lasy Państwowe wydały artykuł o tym chrząszczu. Jego tytuł brzmiał "Jad tego owada może zabić człowieka". – Oczywiście zaczęła się afera, prasa wszystko nagłaśniała, a skutek był taki, że każdy przeciętnej inteligencji Polak zabijał chrząszcza zaraz po jego zobaczeniu. Po pewnym czasie Lasy Państwowe zmieniły treść artykułu, pisząc, że jad ten jest dla człowieka niebezpieczny tylko w dużych ilościach. Prawda jest taka, że owszem, jad w małych ilościach może podrażnić skórę, w naprawdę dużych może zabić, ale nie jest to jeszcze powód do tego, żeby deptać te piękne, rzadkie stworzenia. Więcej szacunku dla oleicy krówki!
Oto scaptia beyonce, bardzo rzadki bąk, który nazwę swoją nosi na cześć Beyoncé. – Naukowiec, który go odkrył, był fanem Beyoncé, a złoty odwłok owada skojarzył mu się z pupą piosenkarki, odzianą w złotą, obcisłą suknię. Jestem ciekaw, jakby ten insekt się nazywał, gdyby odkryła go kobieta. Scaptia schwarzeneggeria?
Źródło: Wikipedia
archiwum
Tak wygląda chrzest Świadków Jehowy... – ...w gumowym basenie.
Źródło: Wikipedia
Król Francji, Karol VI,uważał, że jest ze szkła – Gdy jechał w dalszą podróż, to tylko w karecie wyłożonej poduszkami. Nie pozwalał się nikomu dotykać ani myć, wskutek czego chodził ciągle w brudnej, stanowiącej dom dla robactwa koszuli. Służący musieli mu ją zmieniać za pomocą różnych podstępów
archiwum
...bo jeśli translator nie spierniczył tłumaczenia, to prędzej zjadłbym coś, co nazywają "lokalną specjalnością", niż się odezwał w ich języku. –
archiwum
To teraz pomyśl sobie, że w czasie, kiedy mozolnie pracowałeś, żeby się utrzymać, jakaś małolata założyła sobie konto na OnlyFans lub Twitchu i w ciągu jednego dnia zarabia tyle, ile ty w miesiąc. – Dożyliśmy czasów, w których ludzie bez kwalifikacji (ale z dużym zadem) zarabiają więcej, niż, np. wykwalifikowany lekarz, który ratuje ludziom życie.
archiwum
Pani Ola o Łukaszence – Niech sobie pani Ola pojedzie na Białoruś, skoro to taki wspaniały kraj. One way ticket.
archiwum
...który mówi "sunday dress" tak, że brzmi to jak San Andreas –

1