Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Carmelot

0 / 0
Carmelot

[demot] @HerringVanq O rodzenie dzieci się nie czepiam, bo nie ma możliwości, aby zrobił to mężczyzna, ale z Twojego komentarza wynika, że kobiety byłyby równe mężczyznom, gdyby przestały dbać o najbliższych. Twoim zdaniem to jest w porządku?

0 / 0
Carmelot

[demot] Chodzi o to, że mieli wysłać Teslę nie w kosmos, tylko w komis. Takie heheszki. Mam nadzieję, że pomogłam.

1 / 1
Carmelot

[demot] Uwaga, podaję rozwiązanie tego arcytrudnego problemu: mówisz swojej dziewczynie, że nie podzielasz jej gustu filmowego i chciałbyś spędzić walentynki w sposób, który wam obojgu sprawi przyjemność, a nie tylko jej. Ostatecznie - po prostu sam wcześniej zorganizuj coś innego. Nie ma za co.

-4 / 4
Carmelot

[demot] A ja nie wolę żadnych, bo jak mam wybierać między większą głupotą a mniejszą, to wolę nie wybierać wcale.

2 / 2
Carmelot

[demot] Potwierdzono już, że będzie nowa trylogia i że nie będzie ona opowiadać o rodzinie Skywalkerów. Mnie trochę dziwią te hejty. Stara trylogia już nie wróci, większość postaci już nie żyje, aktorzy też mają już swoje lata. Co mają zrobić, komputerowo ich odtworzyć i naładować 3/4 filmu duchami? Prawdopodobnie jeszcze długo żaden film z serii (ani w ogóle żaden) nie przebije sceny "No... I'm your father", ale te nowe też mają klimat.

0 / 0
Carmelot

[demot] 50 twarzy greja to dno i kilometr mułu, ale jest różnica między gwałtem, a wymyślnym dymaniem głupich lasek, które się na to ZGADZAJĄ, bo wierzą w obietnice miłości dymającego.

0 / 0
Carmelot

[demot] No i co? Nie chcecie, to sobie nie róbcie operacji plastycznych. Nie chcecie, to się nie związujcie z osobami po operacjach plastycznych. Jak chcecie, to spytajcie wszystkich znajomych, czy na pewno nie mieli nigdy żadnego zabiegu... Ale jeśli ta pani jest szczęśliwsza, nikomu nie ukradła pieniędzy na operacje i nie wygląda jak własna karykatura, to nie ma niczego złego w jej postępowaniu.

2 / 2
Carmelot

[demot] Ostatnio się zastanawiałam, czemu tylu ludzi narzeka w internecie na swoje życie, zamiast je zmienić. Teraz rozumiem - prościej wmówić sobie, że Twoje wady są ok i każdy jakieś ma, niż się za siebie wziąć.

-2 / 2
Carmelot

[demot] @Riesling 90% osób, które praktykują "świąteczne tradycje", totalnie nie ma pojęcia, skąd się one wzięły i co właściwie symbolizują. Ale róbmy to, bo mamusia i tatuś tak robili, kij z tym, że to sensu nie ma za grosz... A teraz jeszcze sprzątanie ma być tradycją? To dziwnych czasów dożyliśmy. Tradycja jest spoko, jeśli idzie za nią jakakolwiek refleksja. Poza tym myślę, że w democie chodzi o to, że niektórym to sprzątanie przesłania wszystkie inne aspekty świąt. Zresztą nie tylko sprzątanie, weźmy np. zakupy - niektórzy się zadłużają, żeby nakupować niepotrzebnych badziewi (czytaj: prezentów) i żarcia jak dla wojska, z czego połowę się wywali...i za rok robimy dokładnie tak samo.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 grudnia 2017 o 21:47

6 / 6
Carmelot

[demot] Promowanie seksu w miejskim kiblu, w krzakach i za ścianą rodziców - da się upaść niżej?

0 / 0
Carmelot

[demot] >zapieprzaj 8-12h/5 dni w tygodniu za 2 koła netto, bo drugą połowę oddajesz państwu >wmawiaj sobie, że za kasę z emerytury będziesz podróżować po świecie >nie jedz nic do 16:30, po czym na obiad wpieprz 3 kotlety, bo inne jedzenie to nie jedzenie >aktywność fizyczna? gdzie tam! lepiej siedzieć przed tv >narzekaj jaka zła ta starość... Ludzie nigdy nie zmądrzeją.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 8 grudnia 2017 o 22:44

0 / 0
Carmelot

[demot] Chciałabym, żeby ludzie w końcu wzięli się za swoje życie, zamiast biadolić, że dorosłość=wieczna depresja.

1 / 3
Carmelot

[demot] Wracaj lepiej do lekcji. Jak szkołę skończysz, to może ewentualnie jakaś na Ciebie spojrzy.

1 / 1
Carmelot

[demot] Może kobiety są obrażalskie przez powielanie tego durnego stereotypu? Ja się nie obrażam. Jak coś mnie wkurzy albo zasmuci, to mówię o tym otwarcie, bo nie chce mi się utrudniać sobie (i drugiej osobie) życia... I większość dziewczyn, które znam o dziwo ma podobnie. Obrażać to mogą się dzieci w przedszkolu.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 listopada 2017 o 23:36

1 / 1
Carmelot

[demot] W punkt! Autorze, fajnie, że to sprawdziłeś, ale 99% ludzi i tak nie wie, czemu podaje na Wigilię karpia. Jak ich o to spytasz, to odpowiedzą "bo tak się robi", także to bardziej brak refleksji niż dbanie o tradycję.

0 / 2
Carmelot

[demot] @KapitanKorsarzPirat Twoje komentarze są jednymi z najmądrzejszych jakie tu widziałam. Dzięki za nie.

0 / 0
Carmelot

[demot] "najpopularniejsze objawy, w których sprawdzić, czy partner zdradza" - w jakim języku Ty piszesz?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 listopada 2017 o 21:11

1 2 3 4 5 6 7 następna »