Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

-1 / 3
Caffa

[demot] @chrisde46 sorry, nie zagłębiłam się tam w detale, tylko założyłam, że to mama. Już się poprawiłam :D

2 / 12
Caffa

[demot] @Krait Krysia i Zuzia ubierały się zawsze bardzo seksownie, ciągle chodziły w mini spódniczkach - szczególnie fani nóg mieli używanie ;) A ponieważ to były czasy, kiedy internet nie był taki powszechny w Polsce, to porno dla ludzi wyglądało tak ;)

-5 / 7
Caffa

[demot] @t1ger co za głupie pie*dolenie. Tak jak mówiłam, to kobiety w zdecydowanej większości są ofiarami seksizmu i tego typu żartów, a ty próbujesz się jednak kreować na jakiegoś pokrzywdzonego. Zamiast stosować retorykę feministek, powinieneś być konsekwentny w byciu facetem i parafrazować typowych facetów: "oj tam, panowie, więcej luzu, więcej dystansu do siebie, przecież to tylko żarty!" ale nieeeee, lepiej tradycyjnie przyjać postawę ofensywną i sugerować, że ty tylko feministki naśladujesz - czyli wąską grupę kobiet, z którymi nie liczą i nie utożsamiają się nawet same kobiety. No k... grejt logic :D

0 / 16
Caffa

[demot] @maat_ 9 miesiąc? Poza łonem matki? Co ty pieprzysz. To wtedy już nie byłoby nazywane aborcją, tylko normalnym morderstwem. Pokaż link, albo prychnę ci śmiechem. Prychnę też ci śmiechem, jeśli jako dowód dasz link do jakiejś niszowej, mocno prawicowej, konserwatywnej strony. I przestań głupio manipulować. Legalnie aborcję można dokonać do 12 tygodnia ciąży - w przypadku gwałtu. Jeśli płód jest ciężko chory i istnieje duże prawdopodobieństwo, że urodzi się martwe, to wtedy aborcję można dokonać do 21 tygodnia. Co bardzo popieram.

1 / 29
Caffa

[demot] Boże, jakie to głupie. Aborcja opiera się na założeniu, że można jej dokonać w momencie, kiedy płód nie czuje bólu, nie ma rozwiniętego mózgu i tym bardziej nie ma świadomości. Więc tego typu bajdurzenie, że co byś zrobił, gdybyś był myślącym płodem jest zupełnie bez sensu.

-5 / 9
Caffa

[demot] @t1ger w takim razie jakie problemy z akceptacją muszą mieć faceci, skoro seksizm dotyczy ich w 90% przypadków. Ale jak facet jest seksistą, to wtedy są to "heheszki", "drogie panie, nie oburzajcie się, trochę dystansu, to tylko żarty". Ale jak raz kobieta zażartuje z faceta, to ojoj, ból dupy, pewnie jakaś feministka i jej frusteacje, bo bolca dawno nie miała i tego typu pie*dolenia. Bo faceci są nietykalni w żartach, a kobiety muszą mieć dystans do siebie.

Komentarz poniżej poziomu pokaż
Komentarz poniżej poziomu pokaż

1