Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Buka1976

-2 / 6
Buka1976

[demot] OJ kiepsko z czytaniem ze zrozumieniem u moich rodaków. NIE PO odda tylko ICH ELEKTORAT!!! Czyli my wyborcy. To raz! A dwa to mam nadzieję, że to prima aprilisowa a nie mikołajkowa.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 grudnia 2019 o 16:53

0 / 10
Buka1976

[demot] @hek_sa Oczywiście, że nie. Na stos i .... Problem w tym,że zamiast się użalać nad sobą to można podnieść kwalifikacje albo się przebranżowić i mieć pracę, którą będziesz wykonywał z uśmiechem na ustach.

0 / 0
Buka1976

[demot] @7th_Heaven Gwałt bez przemocy jest wtedy jeśli delikwentka próbuje dojść do czegoś przez łużko a jak to nie wychodzi to po 20 latach nagłaśnia gwałt w mediach. - Proszę bardzo i nie dziękuj.

15 / 23
Buka1976

[demot] Podejrzewam, że jeśli kurier uczciwie by zarobił to i czekałby uczciwie. Cwane firmy kurierskie nie płacą za godziny ani nawet za dostarczoną paczkę tylko za tak zwany "stop punkt". Aż 5 złotych.

7 / 7
Buka1976

[demot] Nad tym odbiciem przysiadłem długo. Jestem tak zdziwiony, że chy7ba mi tak zostanie.

-3 / 7
Buka1976

[demot] @konradstru Przecież wprowadzenie ustawy o normie euro 6 w autach spowodowało obniżenie zanieczyszczeń pomimo, że VWej nic nie zrobił z silnikami oprócz tego, że komputer wyświetlał to co chciał diagnosta. Poszli śladem Niemców i teraz mamy to co mamy.

7 / 21
Buka1976

[demot] Normalnie masakra. Dobrze, że pielęgniarki i lekarze mają po 8 godzin. Acha, i pacjent im nie umiera na święta, a na sor sami przyzwoici i pachnący drogimi perfumami bogacze się trafiają. Jak w każdym zawodzie - jeśli czujesz, że tego dłużej nie wytrzymasz to weź kredyt i zmień pracę.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 grudnia 2019 o 11:43

3 / 5
Buka1976

[demot] @glauthor Kolega ma rację. W naczepie opony całe więc pozostaje oś ciągnąca. Sorry muchomory ale jak w ciągnącej opony rozwali (nawet przy 60 km/h) to NIC, ale to ABSOLUTNIE NIC się nie stanie. Jego "drift" był prawdopodobnie spowodowany śliską nawierzchnią. Złamanie zestawu w jedynkę następuje wtedy, gdy naczepa napiera na ciągnik podczas hamowania. Muszą do tego doprowadzić 3 czynniki, odrębnie bądź jednocześnie. 1 - ciągnik hamuje mocniej niż naczepa. 2 - zdarzenie ma miejsce TYLKO jeśli ciągnik i naczepa nie idą osiowo, czyli w zakręcie lub podczas hamowania i jednoczesnego omijania przeszkody. 3 - Ciągnik lub naczepa ma niesprawny ABS / EBS i naczepa hamuje ze znacznym opóźnieniem w stosunku do ciągnika.

0 / 0
Buka1976

[demot] @kkij Otóż ogarniam, że MOŻNA być. Ale Ty ogarnij, że to NIE jest norma tylko dewiacja seksualna i w związku z tym śmiało można stwierdzić, że jest to choroba psychiczna. OT CO!

50 / 100
Buka1976

[demot] Bo ci "inni" dorwali się do władzy i ustalają zasady.Niedawno domagali się tolerancji a teraz domagają się obowiązku - patrz nauki o "gender" w szkołach podstawowych. (Proszę nie mylić z lekcjami WDŻ i biologii, gdzie powinny być poruszane sprawy seksualności ludzi)

-1 / 1
Buka1976

[demot] @przytycki Prawdziwy problem nie leży w konfiguracji. Dawniej złożyłby to każdy ogarnięty uczeń technikum natomiast dziś "pukają" do drzwi kompy mierzone Qbitach a młodzież ma problem włączyć polskie znaki w systemie.

3 / 3
Buka1976

[demot] Masz przerąbane jeśli żona gmera ci w przeglądarce. My z żonką nie sprawdzamy co kto ma na swoim lapku.

3 / 3
Buka1976

[demot] @Gekon86 Koszt utrzymania elektrowni = X. Jeśli zysk to Y to naturalne, że X+Y = Z (Koszt zużycia prądu) Jeśli Z nie pokrywa X lub nie daje zakładanego Y ze względu na konieczne inwestycje to chyba jasne, że prąd zdrożeje. Tak samo można to zobaczyć na "podzielnikach" na ogrzewaniu. Budynek spółdzielni, 2GJ zużycia ciepła, kaloryfery zakręcone w celu oszczędności, ciepło wody wchodzącej 70 stopni, wychodzącej 20 stopni. Zdjęli podzielniki i? Woda wchodząca 70 a wychodząca 55, budynek cieplutki a oszczędności były pozorne.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 listopada 2019 o 20:56

3 / 3
Buka1976

[demot] @zasysacz Jeśli wziąłeś poważnie moją wypowiedź to proponuję ci skonsultować się z lekarzem lub psychoterapeutą w celu wyciągnięcia kija z dupy. Boś sztywniak jak trup na syberii.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10100 101 następna »