Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Binkiel88

2 / 2
Binkiel88

[demot] za "you are doing it wrong" dostajesz minusa. Jakbym mógł to dawałbym jeszcze kopniaka gratis za brak oryginalności w podpisach.

-1 / 1
Binkiel88

[demot] Za "on jest w tym miestrzm:, daje minusa. Niedobrze mi sie robi jak czytam to w co drugim demotywatorze.

7 / 9
Binkiel88

[demot] Czemu tylu zakompleksionych gości czepia się że ma małego? Ja tam nigdy nie gapie się facetowi miedzy nogi ale to tylko tak wygląda ze względu na jego masę mięśniową. Spójrzmy prawdzie w oczy - ma więcej pieniędzy, lepsze ciało i więcej fanów niż każdy z krytycznie wyrażających się o jego przyrodzeniu. A ma pewnie nie mniejsze niż każdy z was! Zamiast szukać w czym ten facet jest gorszy od was, bierzcie się za osiąganie sukcesów.

2 / 2
Binkiel88

[demot] Tak, jasne. Policja gnębi biednych pokrzywdzonych łysolków i przez to taki ich stresuje że nie mogą zrobić nic innego niż rozpocząć bijatykę... Fajnie, ale chyba sam w to nie wierzysz. A tak wogóle to policjanci mają was w dupie i zależy im, tak jak każdemu człowiekowi, na tym żeby wykonać w miarę solidnie swoją robotę i wrócić do domu. Jeden łysy w tę czy wew tę nie robi im różnicy. Nie zawracają sobie dupy jakąś wyimaginowaną "nienawiścią", o którą ich oskarżacie.

1 / 7
Binkiel88

[demot] Dosyć prymitywne rozumowanie autorze demotywatora. "Zabiję się w ramach ofiary dla samego siebię"? Chyba coś Ci się pokręciło. Te sprawy chyba narazie przerastają Twój mały móżdżek. PS: Widzę że ludzi wierzących, którzy nie boją się przeciwstawić wyśmiewaniu z religii jest coraz więcej. Cieszy mnie to zjawisko.

7 / 11
Binkiel88

[demot] Właśnie, co to za kretyńska moda na pisanie po angielsku? Wydaje się wam że w innym języku banalny tekst jest śmieszny?

0 / 2
Binkiel88

[demot] Do autora - tak wiele t osię nei zmieniło. Ty oglądałeś Dragonballa i pokemony a oni grają. Niby co w tym lepszego?

-1 / 1
Binkiel88

[demot] cteq, Amerykanie nie dopuszczali się ludobójstwa, masowej eksterminacji całych narodów i nie upominają się nadal o ziemie japońskie, więc nie porównuj sytuacji Polaków z Japończykami.

-1 / 1
Binkiel88

[demot] Demot strasznie kiepski. Można go było zrobić o niebo lepiej. Np. PS: A poza tym Kevin leci w Boże Narodzenie(narodzenie Jezusa!) a nie w dzień Jego śmierci.

1 / 1
Binkiel88

[demot] Każdy foch jest bez sensu. Jak się ma problem to trzeba o nim powiedzieć a nie zakładać że partner wie. PS: Jak patrzę na facetów korzących się z powodu takich "fochów" przed swoimi dziewczynami to rzygać mi się chce.

2 / 8
Binkiel88

[demot] Do autora - Bóg dał człowiekowi wolną wolę. Niektórzy nie umieją z niej korzystać - stąd biorą się wypadki, zabójstwa itp. copuladlo... Cała kultura europejska wyrosła na wierze chrześcijańskiej, więc nie gadaj że katolicyzm to polowanie na wiedźmy i inkwizycja. Tak spłycając, możesz też powiedzieć że homoseksualizm to tylko rżnięcie w dupę. Do tych wszystkich wytrawnych "ateistów"... Zaskakująca jest nienawiść z jaką wyrażacie się o religii katolickiej, zamiast spożytkować ją na bardziej godne potępienia sprawy. Wynika to z tego że od dzieciństwa rodzice kazali wam chodzić do kościoła, wygoda, czy może pseudo-postępowa moda na bycie "ateistą" uderzyła wam do głowy?

0 / 0
Binkiel88

[demot] Spójrzmy prawdzie w oczy, jak mężczyzna nie zarabia więcej niż jego kobieta to nie jest przez nią szanowany.

0 / 0
Binkiel88

[demot] No raczej kazania nie może czytać(a raczej mówić) nikt poza księdzem. Może co najwyżej czytać "czytanie" ;)

1 2 następna »