Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

BiancoNero

1 / 3
BiancoNero

[demot] @dariuszkrzyzowiec A oficjalnie "jesteś w Zielonej Górze". Równie dobrze w Warszawie przed mostem Poniatowskiego mógłby stanąć wielki napis "PONIATOSZCZAK".

-1 / 1
BiancoNero

[demot] Zazdrość i tyle. A może strach, żeby zwrócić uwagę? No cóż, tak to jest jak się mieszka wśród innych ludzi. Seks jest ludzki i wolno

-1 / 1
BiancoNero

[demot] A sami to się odstrzelą jak stróż w boże ciało do kościoła, by wszyscy widzieli. Hipokryzja :)

1 / 1
BiancoNero

[demot] A mnie zastanawia jak to wygląda za granicą. U nas większość sklepów jest zagraniczna, więc im zależy na zarabianiu pieniędzy na Polakach, a nie na naszej tradycji. I czy tam też tak agresywnie wyskakują z tymi dekoracjami świątecznymi w połowie jesieni?

3 / 5
BiancoNero

[demot] Gówno prawda. To jest walka o to, żeby ludzie tak właśnie myśleli. Te same produkty można kupić w każdym czasie. Ale markety specjalnie wpajają nam, klientom, że zaraz przecież święta i trzeba się pospieszać z zakupami, bo zabraknie czasu! "Wydaj u nas kasę! Natychmiast". A wiadomo, że im bliżej do świąt, to o czymś można sobie jeszcze przypomnieć i jeszcze raz zrobić zakupy świąteczne. I to wszystko kosztem tradycji...

2 / 2
BiancoNero

[demot] No cóż. Trzeba trafić w odbiorcę. To zazwyczaj czarni itp. siedzą w domu i nie pracują, więc muszą zająć sobie czas serialami :) (nierasistowski komentarz)

0 / 0
BiancoNero

[demot] No fajna plandeka wisi. I wielkie ulotki w oknach. Na pewno ktoś się zatrzyma żeby to przeczytać ;)

-1 / 3
BiancoNero

[demot] Co ku*wa? Przecież to o filmie, gdzie Marty przenosi się do przeszłości, a więc ludzie (ci w filmie) musieli coś sobie pomyśleć o nim. To nie było na serio, tylko taka "rozkmina", ale jak się sztywniaki dorwą do internetu, to same hejty.

0 / 0
BiancoNero

[demot] Manipulacja opinią o Wojewódzkim. Bez zdrobnień na końcu wyglądałoby obiektywniej :)

0 / 0
BiancoNero

[demot] Jeżeli dziura będzie zrobiona inną metodą niż pozostałe i nie będzie pasowała do reszty, to oznacza niszczenie :P

0 / 0
BiancoNero

[demot] To nie zmienia faktu, że zaparkował jak debil. Nie było miejsca, a się pcha. Po to są linie..

2 / 2
BiancoNero

[demot] Dlaczego jeszcze nie ma wiz dla Amerykanów? Czy Polacy boją się, że Amerykanie się na nas obrażą? Skoro USA ma nas w dupie, to czemu włazimy im jeszcze głębiej w dupę? Nasi politycy nie mają jaj.

2 / 2
BiancoNero

[demot] A może to tylko moda się zmieniła? Wtedy ubierano się tam jak na górnym zdjęciu, a obecnie tak jak na dolnym :) Ps. Teraz chodzą tam w Jordanach do garnituru. Gust jest jak dupa - każdy ma swoją.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 lipca 2017 o 16:41

1 2 3 4 5 6 następna »