Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Behemond

Z nami od: 23 lutego 2019 o 18:18
Ostatnio: 5 grudnia 2020 o 18:02
Wiek: 34
Płeć: mężczyzna
Exp: 0
Jest obserwowany przez: 0 osób
  • Demotywatorów na głównej: 0 z 4 (4 w archiwum)
  • Punktów za demoty: 273
  • Komentarzy: 3
  • Punktów za komentarze: 9
  • Obserwuje: 2 osoby (pokaż demotywatory)
 

Ściana

archiwum

Nareszcie! Znamy datę zakończenia p(l)andemii! Jak tylko wykonamy plan sprzedaży!

Jak tylko wykonamy plan sprzedaży! – Premier pytany był m.in. o to, kiedy Polska otrzyma pierwsze szczepionki i na jakie ilości może liczyć nasz kraj."W zeszłym tygodniu spotkałem się z najwyższym kierownictwem firmy Astra Zeneca i Pfizer i zadeklarowaliśmy, że tak szybko, jak te szczepionki zostaną dopuszczone do obrotu w UE przez Europejską Agencję Rejestracji Leków, tak szybko my zamawiamy maksymalną przysługującą Polsce z tytułu wielkości populacji, wielkości liczby ludności liczbę szczepionek" - powiedział Morawiecki."W odniesieniu do jednej z tych szczepionek już to zamówienie złożyliśmy (...) - około 16 mln dawek, bo tyle przypadało z dostępnych dla całej UE dawek i maksymalnego poziomu, o jaki mogliśmy zawnioskować". "Codziennie zajmujemy się procesem dystrybucji szczepionki w momencie, jak ona się pojawi, i przeprowadzeniem procedur szczepienia tych ludzi, którzy oczywiście będą chcieli" - zaznaczył Morawiecki.Zachęca wszystkich do zaszczepienia się, "bo to pomoże najszybciej zakończyć walkę z Covid-19".
archiwum

Zdrada !

Zdrada ! – Wszystko postawiliście na głowie !POLITYCY - hańba wam ! Nie służycie ludziom, tylko własnym ambicjom i brzuchom. Tym kierujecie się podejmując decyzję. Dajecie kowidowi nadrzędne miejsce nad innymi chorobami, doprowadzacie kraj do ruiny, ludzi do desperacji z braku pracy, niszczycie więzi społeczne, każecie ludziom umierać na inne choroby z braku opieki, a dzieci przyzwyczajacie do ślepego posłuszeństwa władzy. Zdrajcy !MEDIA - hańba wam jeszcze większa ! Gdzie wasza dociekliwa służba prawdzie ? Gdzie sprawdzanie kto, dlaczego, po co podejmuje takie a nie inne decyzje ? Gdzie patrzenie na ręce władzy dla dobra ludzi ? Wy zamiast tego podbijacie sobie statystyki, służycie grupom interesu, manipulujecie ludzkimi umysłami, kreujecie się na czwartą władzę. Zdrajcy !LEKARZE - hańba wam ! Ilu ludzi zmarło, bo odmawiacie spotkania ? Dlaczego robią wam ustawę, która wyłącza waszą odpowiedzialność, jakbyście byli półbogami ? Uciekacie do willi, a nie służby. Zdrajcy !
archiwum

Największy fake wszechczasów...

Największy fake wszechczasów... – ... to aktualna "pandemia".https://www.worldometers.info/pl/Dla tych, co nie studiowali statystyki - podzielcie sobie globalnie ilość zmarłych na koronawirusa przez czas trwania "pandemii" (ilość dni) i zróbcie to samo np. dla zmarłych na choroby zakaźne w ogóle. Wtedy zróbcie porównanie.Możecie je zrobić zresztą dla wszystkich innych przyczyn zgonów w tym roku. Ten koronawirus - nawet jeżeli istnieje i zabija ludzi - nie może być nazwany "pandemią", "epidemią" czy nawet "porządnym sezonem grypowym". A to jest tylko jednostronne spojrzenie na ten temat ! Błagam - zacznijcie krytycznie myśleć ! Nie dajmy z siebie robić idiotów !
archiwum – powód

Gdzie koń i jeździec, Gamlingu?

Gdzie koń i jeździec, Gamlingu? – Gdzie koń i jeździec, Gamlingu?

1