Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Bedi99

Użytkownik otrzymał bana za: Kopia zbanowanego konta jareczekmroz. Do czasu wygaśnięcia bana pierwotnego wszystkie poprzednie i kolejne konta będą zablokowane
Ban wygasa: 2021-07-22 21:49:26

Ściana

archiwum

Z USA do Rosji motocyklem - Śladem wypraw Komandora Wiktora Węgrzyna

Z USA do Rosji motocyklem - Śladem wypraw Komandora Wiktora Węgrzyna –
archiwum
 – Ponad 100 repatriantów wróciło z Kazachstanu do Polski, w większości rodziny z dziećmi. Byliśmy u nich w Kazachstanie, przywitaliśmy ich na lotnisku. Jak im się podoba w Polsce? Warto obejrzeć pozytywny reportaż o Repatriantach.
archiwum
Jedliśmy ziemię i liście aby przeżyć - Wspomnienia zesłanych na Sybir – Niesamowita historia rodaków zesłanych na Sybir
archiwum
Mały Sebix VS PAINMAKER - Seba zjadł całą łyżkę sosu Szatana! –
archiwum
Gdzie jest moja rodzina? - Szukaliśmy przodków na Kresach | Udało się? [WIDEO] – Pojechaliśmy na Ukrainę do Szaróweczki by szukać rodziny 17-letniej Gabrysi, z którą szukaliśmy jej przodków, którzy zaginęli podczas wojny, warto obejrzeć i zobaczyć co i kogo nam się udało odnaleźć na dawnych Kresach RP.
archiwum – powód
NIEDOPUSZCZALNE !! Mają 12 dzieci i żyją w dwóch małych pokojach: "Póki Bóg daje będą kolejne" – Rodzina Barnusiów ma 12 dzieci, cała rodzina żyje na dwóch małych pokojach. Matka ich mówi  "Póki Bóg daje będą kolejne". W filmie dumna matka opowiada o ich wychowaniu.  Co sądzicie o tak dużej rodzinie przy takich warunkach?
archiwum
Łanowice - TU DALEJ JEST POLSKA! | Polskie gniazdo pod Lwowem – Niesamowity reportaż o Łanowicach na Ukrainie. Wieś liczy ponad 700 mieszkańców z czego żyją tam sami Polacy i jedna rodzina ukraińska. Warto obejrzeć jest to jedyna taka wieś na całej Ukrainie.
archiwum
Polacy w Czarnobylu - Zobacz jak żyją w cieniu reaktora! – My nie jesteśmy ludźmi, ludzie myślą, że nikt tu nie mieszka - śmieje się 95 letnia Maria - Polka żyjąca w Czarnobylu. Reportaż poświęcony Polakom żyjącym w cieniu reaktora na Ukrainie
archiwum
Dlaczego się nas wyrzekliście? - Wzruszające nagranie ze zmarłą Rodaczką z Kresów –
archiwum
Polacy w Toustobabach - Jak się mają? – Toustobaby wieś w województwie Tarnopolskim, dziś zwana jedną z wysep polskości na Ukrainie. Mimo zagrożenia ze strony niemców, sowietów i ukraińskich sąsiadów przetrwała. Reportaż opowiada o tej wsi i Polakach tam żyjących do dziś
archiwum
Powrót Odysa na Ukrainę - Zmierzenie się z upiorami dzieciństwa! | Odnaleziony film z 1999 r. – Mocny i wzruszający reportaż z 1999 roku traktujący o wyprawie Stanisława Srokowskiego na Ukrainę do jego rodzinnej wsi z której musieli uciekać w 1944 roku przed sąsiadami i OUN-UPA. Bohater reportażu jako dziecko widział straszne wydarzenia po latach wrócił by zmierzyć się z upiorami dzieciństwa, spotkać dawnych przyjaciół i potomków oprawców. Warto obejrzeć!
archiwum
Polacy na Litwie! – Jak żyją?Czy są prześladowani? | WIDEO  Zobacz koniecznie!
archiwum
Zawitaliśmy do Aleksandrówki oraz Rzeszczeniec do naszych najstarszych Rodaków na Ukrainie. – Oprócz wsparcia dla nich dowiedzieliśmy się co u nich słychać. Spotkania były obfite w radość i wzruszenia, koniecznie obejrzyj wideo!
archiwum
Polacy w Rumunii! – Niesamowita Mała Polska pośród Karpat

1