Momencik, trwa przetwarzanie danych   Ładowanie…

Aydy

29 / 31
Aydy

[demot] @Lamp79 Ja nie widzę aby obrazek pokazywał, że ktoś jest lepszy. Według mnie chodzi o to, że pomimo pozornie udanego życia, uśmiechu na twarzy, w środku można przeżywać wielkie cierpienie.

6 / 8
Aydy

[demot] @kojot_pedziwiatr Michalina Wisłocka w swojej książce Sztuka Kochania pisała "Całkowita nagość jest aseksualna. Nawet listek figowy jest bardziej podniecający."

0 / 2
Aydy

[demot] Osobiście uważam że szczęście samo w sobie nie powinno być celem, to nie jest coś stałego, co jak raz zdobędziemy to już nam zostanie. Dlatego jak się skupiamy wyłącznie na szczęściu, a przychodzi gorszy czas (a przychodzi zawsze), wtedy jeszcze bardziej czujemy się nieszczęśliwi, bo przecież oddalamy się od celu i nie potrafimy tego kontrolować.

5 / 9
Aydy

[demot] dobrze wychodzi: 2 setki, 11 dziesiątek 12 jednostek czyli razem 322

0 / 0
Aydy

[demot] Z jedną zdrową kostką da się zrobić trochę tricków, głównie pressure i shovy.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 listopada 2012 o 8:18

0 / 0
Aydy

[demot] wow, na podstawie tego że osoba samotna nie jest szczęśliwa stwierdzasz że "nie potrafi stworzyć zdrowej relacji z partnerem i dzieckiem". Muszę się nie zgodzić. Wiele osób dopiero po po poznaniu drugiej połówki zaczyna widzieć co to szczęście i mówię tu o miłości. Poza tym mówisz że tę "etykietę" może stracić ale Ty też przecież w każdej chwili możesz stracić to co czyni Cię szczęśliwą (praca, możliwość realizacji hobby, czy stosunki międzyludzkie?). Jest mnóstwo osób którym to rodzina daje szczęście i nie chodzi o to że muszą mieć partnera bo boją się być same, a o to że miłość czyni ich najszczęśliwszymi na świecie. Rodzina staje się priorytetem i tym się zajmują. Ludzie są różni, nie mierz wszystkich swoją miarą.

0 / 4
Aydy

[demot] Nie ma potrzeby współczuć osobie która mimo wszystko jest szczęśliwa, nawet jeśli za to szczęście odpowiada wyłącznie partner.

0 / 0
Aydy

[demot] Kawa nie uzależnia tak bardzo jak papierosy, jak przestaniesz pic to po prostu pierwsze kilka dni ból głowy i ogólne zmęczenie.

27 / 41
Aydy

[demot] skasuj konto i po problemie.. albo lepiej dobieraj znajomych

-1 / 1
Aydy

[demot] a co jak poszło sprzęgło? jak został na biegu to już go nie ruszysz nawet o pół metra

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 sierpnia 2012 o 14:12

0 / 0
Aydy

[demot] "Od kilku lat dyskietki gwałtownie tracą na popularności na rzecz pamięci USB i pamięci flash, które cechują jeszcze mniejsze rozmiary i znacznie większa pojemność." źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskietka Jeśli chodzi o płyty to na CD-RW można było nagrywać i kasować dane ale mialy one ograniczoną żywotność i małe pliki opłacało się przenosić dyskietkami lub jak teraz pendrivem.

15 / 19
Aydy

[demot] a może chodzi o to że po prostu się obrazi i ograniczy swój kontakt z mężem, nie tylko intymny:P

0 / 0
Aydy

[demot] Mogłeś zabić, co nie zmienia faktu że też było szkoda gdy pojawiła się pierwsza rysa.

0 / 6
Aydy

[demot] Bardzo dobrze że pozwoliła zatrzymać nagrodę bo taka sytuacja utkwi w głowie dziecka i na przyszłość nici z uczciwości.

1 2 następna »